Şimdi Ara

Bebek Doğdu :) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
512
Cevap
0
Favori
18.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Son durum nedir?
  • Dualarımız sizinle abicim ve evet bende son durumu merak ediyorum
  • son durum nedir?
  • Ya kardesim başlığı her gördüğümde icim gidiyor. Kendimi senin yerine koyuyorum. Hakikaten çok zor. Allah sağlıklı olarak göndersin diyarımıza. İns. Yanilmislardir dr. Lar
  • Allah şifa versin.
  • İnşallah sağlıklı , sıhhatli bir evldınız olur, Allah sabır versin aileniz için zor bir süreç.
  • inşallah sağlıklı doğar.
  • Umarım yanlış anlaşılmadır..
  • Allah sabır versin. İnşallah sağlıklı sıhhatli doğar.
  • Umarım sağlıklı bir çocuğun olur.Ama şu mantığı benimsemeyi sakın unutma.O senin evladın.Sorunlu da olsa sorunsuz da olsa onu tüm yüreğinle seveceksin bundan hepimiz eminiz.Bu düşünce seni rahatlatacaktır.Doktorların yanılma payı büyüktür.Bana kız doğucak demişlerdi.Ayrıca 11 yaşımdayken oğlunuz AIDS 3 yıl içinde ölücek hazırlayın kendinizi demişlerdi aileme.16 yaşındayım ve son derece sağlıklıyım.Birkaç yere daha götür.Umudu sakın yitirme.
  • İyi haberlerini bekliyoruz..
  • Allah yardımcın olsun.Bütün dualarımız seninle.İnanıyorum çok sağlıklı bir çocuğun olacak.
  • Son durum nedir? İyi haberleri bekliyoruz...
  • Arkadaşlar hastaneden geliyoruz. Özel bir hastanede gösterdik ve devlet hastanesindeki 4 haftalık geriden gelişme gösteriyor tanısı burada 1 hafta olarak söylendi bize. Hanımda kanda pıhtılaşma oldugu için 1 haftalık geç gelişmenin kullandıgı ilaçlardan dolayı normal oldugu söylendi ama çocugun kafasının normalden biraz küçük oldugu söylendi ve cuma gününe doppler ultrason istendi. Cuma günü akşama dogru 4-5 arası doppler ultrason çekilecek ve çocuga giden kanın ve oksijen miktarının yetersiz oldugu anlaşılırsa çocuğu erken doğurmak gerekebileceği söylendi ve küvöze alınabilir. Eğer ki sorun olmazsa doppler ultrasonda normal olarak doğumun gerçekleşeceğini söylediler. fizik olarak ise devlet hastanesinde çocugun vucudunun da daha zayıf oldugu söylenirken bu doktor normalden biraz zayıf oldugunu söyledi. Yani şimdiki normal ultrasonda ciddi bir sorun olmadıgını kesin tanının ve önerilerini cuma günki doppler ultrason sonucuna göre söyleyebileceğini belirtti. Sizlerden tekrar ricam cuma günki doppler ultrasonunun normal çıkması için dua istiyorum. İnşallah iyi çıkarsa eğer herşey normal olacak. Dualarınızın devamını bekliyoruz arkadaşlar. Herşey için çok teşekkürler Allah sizlerden binlerce defa razı olsun. Sizleri yanımızda görmek ve dualarınızı yanımızda hissetmek bizleri çok rahatlatıyor Allah sizden razı olsun. Dualarınızı esirgemeyin lütfen. Çok teşekkürler tekrar..

• Seninleyiz... Herşeyden önce sağlık
  • Allah şifalar verir inşallah diğer sonuçda iyi çıkar amin.
  • Geçmiş olsun
  • İnşallah iyi haberlerini duyarız.Allah yardımcınız olsun.
  • Hocam inşallah çocuğunuz sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir. Dualarımız sizinle. İyi haberlerinizi bekliyoruz.
  • İnsallah cocugunuz bir saglık problemi çıkmaz...
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.