Yüzbaşı
14 Eylül 2007
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 22 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bana Atarürk'ün cephede olan fotoğrafı,damat ferit ve vahdettinin yüksek çözünürlüklü fotoları lazım en az 1900*1600 gibi elinde kitap olan scan edebilecek olan yahut zaten elinde bu şekilde fotoğrafı olan varsa paylaşabilirse çok güzel olur arkadaşlar
Arkadaşlar bu oyunda ticaret bildiğiniz gibi çok önemli ayrı bir level ben 50 paragonu çoktan geçtim ancak hala ticaret konusunda sıfırım tecrübelileri konuya bekliyoruz :)
oo beybi beybi falan diye sözleri var ne dediğide anlaşılmıyor vatandaşın ofis dolu tam duyamıyorum ismi nedir şarkının acaba ? one day will be baybi falanda diyor şuan duyabildiğim kadarıyla
Tumblrda ziyaretçi sayımızı görme şansımız var mı acaba ?
Sorunum şu aynı bağlantıya kablolu olarak bağlanınca hızım gayet iyi fakat kablosuz olarak yerlerde huawaiye yönlendirdi telekom çünkü gerçekten iyi sinyal geliyor eve orda sıkıntı yok :) gözlerimlede gördüm ama huawainin tüm yönlendirmelerini yapmama rağmen çok yavaş bağlanabiliyorum internete
neden silindi acaba ?
Youtube dışı video sağlayıcıları lazım arkadaşlar mümkünse bir filmi hiç bölmeden yükleyebilmeliyim varmıdır acaba böyle bir site ?
evet beyler şöyle efendi efendi oynıyacağımız botsuz mümkünse eusuz şuan çalışan ve genelde sorunsuz çalışan bir private server önerilerinizi bekliyorum mümkünse pmden iyi olur silerler falan konuyu
öncelikle inşallah doğru yere açmışımdır konuyu
malesef masaüstü pcmde kronikleşen bir hdd hatası var
ilk olay pc durup dururken dondu açıldığında işletim sistemi yüklü değil yazısı geldi servise gitti sadece format atıp geri yolladılar birşeyi yok diye akabinde 3 gün sonra tekrar dondu sonrasında hdd değişti, yaklaşık 2 hafta sonra tekrar bu olay başıma gelince gene sadece format atmakla yetindiler oda 4-5 gün kadar idare etti en sonunda garantiye giden hdd değişti ve geldiğinde 2 hafta sonra tekrar bu olay başıma geldi benim anlamadığım nokta nesi var pcnin sorusuna birşeyi yok demeleri :)
ayrıca hdd olayından öncede ekran kartımı değiştirdim oda gitmişti renkler vs. acaba sorun anakarttamı veyahut ne olabilir böle sürekli hddye kafayı yediren
http://www.facebook.com/media/set/fbx/?set=a.145138595538164.36268.100001260741275#!/Boo

facebook'u olmayanlar için googledan gelsin
http://www.google.com.tr/images?hl=tr&q=boo%20dog&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1366&bih=547

google'ım da yok diyenin ağzına kürekle vururum

http://www.youtube.com/watch?v=h-1MnpI20gI

Hakkında
Hakkımda:
DH KAFKAS ÇERKES KÖKENLİLER CEMİYETİ
Şerefsizce yaşamaktansa şerefimle ölürüm
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.328
İkinci El Bölümü Mesajları: 12
Konularının görüntülenme sayısı: 111.072 (Bu ay: 221)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.