Şimdi Ara

Bebek Doğdu :) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
513
Cevap
0
Favori
18.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah'ım, bu çocuk sağlıklı doğsun ve yaşasın. Sen ne istersen o anda o şey oluverir.
  • İnşallah çocuğunuz çok ama çok sağlıklı olur dualarım sizinle...
  • Yarına güzel haberlerinizi bekliyoruz inşallah.

Zor bir olay bu doğum, bütün tanıdıklarım doğumlarında ufak tefek problemler yaşadı. Bu da onlardan biridir kafana çok takma.
  • Rabbimiz insallah sizlerin duaları hürmetine evladımızı sag selamet bize bagıslar. gecen günde büyük cocugun eli kapıda sıkıştı parmagında kırık ve tendonu yırtıldı. insallah yarın Allah halimize acır. dua eden tüm dostlarımı Allah her iki cihanda aziz kılsın
  • Benim çocuk 04.03.2010 da 6 aylık doğdu.Ah ah ne günlerdi gecem gündüzüm karışmıştı.Doktorlar sakat doğar ilerde sorun yaşar kör olur sağar olur sakat olur olur allah olur.23.04.2010 da 875 Gr doğan oğlum 1.740 gr ile taburcu oldu.Şimdi kontrolleri devam ediyor.Göz de sorun vardı lazer oldu şimdi sorun yok.Doğum sonrası beyinde hafif bir kanama oldu bugün ultrason yapıldı durumu iyi,bir sıkıntı yok.Bugün kontrolde 2.640 gr olduğunu öğrendik 1.765 gr almış doğumdan bu yana(Doğum ağırlığı 875 gr dı ilk hafta 820 gr a düşmüştü)

Herşey olacağına varıyor.Tek çözüm dua etmek.Ben ne namaz kılardım nede dua ederdim en basitinden cuma namazına dahi gitmezdim.Ama ne oldu 04.03.2010 tarihinden bu yana çok şükür aksatmıyorum.Herşeyde bir hayır vardır derler de bizim çocuğun hayrıda buymuş demek ki:D

Allah C.C. yardımcın olsun.
  • inşallah sağlıklı doğar
  • noldu iyimi durumu güncel lütfen merak ettim
  • Allah yardımcınız olsun hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimeBoy

Benim çocuk 04.03.2010 da 6 aylık doğdu.Ah ah ne günlerdi gecem gündüzüm karışmıştı.Doktorlar sakat doğar ilerde sorun yaşar kör olur sağar olur sakat olur olur allah olur.23.04.2010 da 875 Gr doğan oğlum 1.740 gr ile taburcu oldu.Şimdi kontrolleri devam ediyor.Göz de sorun vardı lazer oldu şimdi sorun yok.Doğum sonrası beyinde hafif bir kanama oldu bugün ultrason yapıldı durumu iyi,bir sıkıntı yok.Bugün kontrolde 2.640 gr olduğunu öğrendik 1.765 gr almış doğumdan bu yana(Doğum ağırlığı 875 gr dı ilk hafta 820 gr a düşmüştü)

Herşey olacağına varıyor.Tek çözüm dua etmek.Ben ne namaz kılardım nede dua ederdim en basitinden cuma namazına dahi gitmezdim.Ama ne oldu 04.03.2010 tarihinden bu yana çok şükür aksatmıyorum.Herşeyde bir hayır vardır derler de bizim çocuğun hayrıda buymuş demek ki:D

Dünya hali...

Etkilendim şahsen. Allahın dünya üzerindefarklı farklı sınama yolları vardır. Birinede siz denk gelmişsiniz, aksine kötüye giderken işler düzeli vermiş kendi adınıza tebrik ediyorum.

Konuyu açan kardeşimizede bol bol şifalar diliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: uzak_dogu

hocam simdi yazacaklafim bazilarinin zoruna gider ama genede yazacagim.
    Allah neyin ne olacagini onlardan daha iyi bilir, kimi zaman hala cnsiyet durumunu bile tam olarak kestiremiyorlar saglik durumunu nasil bilicekler.
    ben dogmadan once anneme rsmen yalvarmislar, cocukda olur sende olursun diye, hatta 5 ay olmusken bile alalim demis doktor amcaciklar.
    Allah hayirlisini versin sikma canini, kimseye tasiyamayacagi yuku yuklemez, sen gene duani eksik etme insallah hayirlisiyla saglikli dogR

Şöyle cahilce konuşmalar yok mu, çıldırmamak elde değil. Allah neyin ne olacağını elbette herkesten daha iyi bilir de ne alaka?
  • Allah yardımcın olsun kardeşim ..
  • Umarım sağlıklı bir evlat sahibi olursun hocam.Allah yardımcınız olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TimeBoy

Benim çocuk 04.03.2010 da 6 aylık doğdu.Ah ah ne günlerdi gecem gündüzüm karışmıştı.Doktorlar sakat doğar ilerde sorun yaşar kör olur sağar olur sakat olur olur allah olur.23.04.2010 da 875 Gr doğan oğlum 1.740 gr ile taburcu oldu.Şimdi kontrolleri devam ediyor.Göz de sorun vardı lazer oldu şimdi sorun yok.Doğum sonrası beyinde hafif bir kanama oldu bugün ultrason yapıldı durumu iyi,bir sıkıntı yok.Bugün kontrolde 2.640 gr olduğunu öğrendik 1.765 gr almış doğumdan bu yana(Doğum ağırlığı 875 gr dı ilk hafta 820 gr a düşmüştü)

bu işe hayır filan değil,ikiyüzlülük denir.

• Umarım sağlıklı doğar mehmet abi. Daha önce seninle konuşma fırsatı bulmuştuk. Umarım sağlıklı , nur topu gibi bir evladın olur
  • Allah yardimcin olsun

zor bir durum
  • Allah yardımcın olsun.
  • Allah size sağlıklı bir evlat nasip eder inşallah...
  • Allah yardımcınız olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prof.Matematik

ultrasonda benim oğlanın kafasına da vücuduna göre büyük demişlerdi.
    hamdolsun sapasağlam doğdu ve büyüdü.

bir kusuru olsaydı da sabredip kabul edecektik.
    herkesin bir sınavı vardır, Allah bize kolayca başarabileceğimiz, üstesinden gelebileceğimiz sınavlar verir inşallah.

İnşallah.

Allah'tan ümidi kesme. Hayırlısıyla sağlıklı doğar inşallah, dualarım sizinle.
  • iyi haberleri bekliyoruz..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.