Şimdi Ara

bcaa tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
7.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2 sene ara verdikten sonra spora yaklaşık 2.5 hafta önce tekrar başladım. alt yapım sağlam olduğu için adaptasyon sürecim hızlı bitti ve ilk günden bu yana beslenmeme aşırı dikkat ediyorum. Sabahları 3 yumurta 1 sarısı ortalama 100 gram falan amanekadar yiyebilirsem yulaf ezmesi biraz peynir birazda zeytin yiyorum. öğlen meyve yemek falan akşamda 300 gram tavuk göğsü yatmadan öncede yoğurtla yulaf ezmesini karıştırıp sütle beraber yiyorum. spor öncesi ve sonrası 1 ölçek olarak toplamda 2 ölçek genrise protein tozu kullanıyorum. servis başı 22 gram protein var. belki proteini fazla alıyo olabılırım. uzun lafın kısası sizden bu oranlara bakarak sağlam bi bcaa istiyorum. bu arada gainer alıcaktım kilo almak ıcın ama 2 hafta önce ve sonra ölçüm yapıldı 2 kere ve 2 haftada aşırı hızlı geliştiğimi söyledi antrenörüm. 9 günde 3.7 kilo yağsız aldım. herneyse adam akıllı bcaa önerilerinizi bekliyorum fiyat sorun degıl

• kupon bulabilirsen en uygun bu galiba.

700 gr 100 servis.kasım 11.11 kampanyasında almıştım bende.daha kullanmadım.

http://urun.n11.com/amino-asitler/nutrade-bcaa-411-700-gr-portakal-2-hediye-P146664760
  • Scitecmi iyidri bu mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumda myprotein'inkini ucuz fiyattan satan bir arkadaş var ve güvenilir konusuna bakmanı ve sonra değerlerini incelemeni öneririm.
  • Sürekli bcaa kullanırsan bir süre sonra bcaa olmayınca kendini bitkin hissedersin demesi benden.

• Olimpin bcaa xplode aldm açıkcası çok değişne bişey yok ağrılarda azalma baya oldu ama enerji konusunda zaten herzaman tavan durumdaydı halada öyle

• Bu arada tadı iğrenç, ananaslı ama alakası yok. 1 tane ölçek var büyik onun yarısı kadar koyuyorum doğrumudud acaba cünkü yarısında çizgi var birde tam ölçek büyik geliyor baya, bazılarıxa yazmış 1 ölçeği yarısı kadar

• Hocam ne kadae yiyebilirsem olayi saglikli degil, ya yaglandirir ya zayiflatir. Hassas tarti almani tavsiye ederim, teknosads bile 35 lira birsey... Bu skeilde kalorini kendin hesaplayabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Kancaaa

Sürekli bcaa kullanırsan bir süre sonra bcaa olmayınca kendini bitkin hissedersin demesi benden.

Oyle birsey yok hocam, bcaanin icinde bagimli yapici bir madde yok ek olarak 6 ay araliksiz bcaa kullandim(biraz cahildim, en onemli supplement saniyordum falan filan), birden biraktigimds hicbir degisiklik olmadi.

Not; whey proteinide biraktigim icin bcaayi tamamen kestim

• quote:

Orijinalden alıntı: DevrimSeven60

quote:

Orijinalden alıntı: Kancaaa

Sürekli bcaa kullanırsan bir süre sonra bcaa olmayınca kendini bitkin hissedersin demesi benden.

Oyle birsey yok hocam, bcaanin icinde bagimli yapici bir madde yok ek olarak 6 ay araliksiz bcaa kullandim(biraz cahildim, en onemli supplement saniyordum falan filan), birden biraktigimds hicbir degisiklik olmadi.

Not; whey proteinide biraktigim icin bcaayi tamamen kestim

Bcaayi neden kestiniz hocam faydasi olmuyo mu?Benim de alasım var bcaa o yüzden soruyorum.Bu suplement satan sitelerdeki yorumlara da güvenmiyorum çünkü kötü yorumlar siliniyomuş bi kaç kez de şahit oldum

• bcaa nedir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren4777

bcaa nedir arkadaşlar?

bcaa vücut geliştirme için çok önemli amino asitlerdir burada bilimsel olarak bakabilirsin bcaa nedir diye http://supplementansiklopedisi.com/bcaa-dalli-zincir-amino-asitleri-nedir/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastpavel -- 24 Şubat 2018; 16:53:31 >
  • En pahali bcaa dan almistim zamaninda bir faydasini gormedim attim cope

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en başarılılarından biri xtend scivation
    sci-mx de fena değil
  • nutrade portakalli soguk suyla fanta tadinda guzel icimi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.