Şimdi Ara

Baymak Elegant Plus 12.000 Btu Enerji Tüketimi (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
241
Cevap
7
Favori
62.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş

mrb lar bende gecen sene plus modelini almistim

uzun sure kullanilmadiginda tekrar kurulum yapmak gerekti bu yaz basi bende ayni sorunla karsilastim malesef

cok arastirdim ve 4400 tl ye alabildim 2021 temmuz gibi alirken wifi modullu modellere baktim devamli en uygunu baymak geldi iyiki bunu almisim diyebilirim 5000 den asagi yoktu modullu diger markalarda ve modulun kullanimini cok sevdim biraz karisik gelebilir fakat alisinca cok kullanisli herseyi ayarliyabiliyorsunuz

yine forumdaydi sanirim bi arkadas cin den modulu getirtip kendisi takmisti cok aciklayici ve guzel bi yazzisi vardi onu incelemenizi tavsiye ederim

https://forum.donanimhaber.com/baymak-klima-wifi-modulu-incelemesi-resimli--134695965 sonradan buldum simdiden soyliyeyim kendisi elinden gelenler yapabilir fakat burdaki konuda oldugu gibi degil suandaki modellerde soket kucuk kapagin altinda olmuyor malesef baya dis kapak komple sokuluyor ordan biyerden kabloyu cikartip disari aliyolar iyiki servise taktirdim yoksa calistirmadan kirardim sinirden makinayi mazallah :)

hatta kurulumda servise sordum kucuk kapagi ac altinda dediler (sonradan abi ilk defa takiyorum inan dedi )

sorup sorusturdu sonraki uretimlerde soketi icerde birakip servis gelsin taksin moduna girsin millet diye dediler gunahi boyunlarina

istediginiz satte calistir kapat komutlari girebiliyosunuz cogu markada bunu yapamiyosunuz (sanirim emin degilim)

ben okadar kafayi takmistimki modul isine klimayi almadan modulu aldim cinden ama ise yaramadi orasi ayri konu yarardi aslinda ama ben servisten birtane daha aldim ozaman 320tl

cinden aldigim modulun kablosu resimde uzun gorunuyordu servisin getirdigi gibi sikayet yazdim mal sende kalsin parani iade ediyoruz dediler anlicaniz elimde iki adet modul var biri takili biri bosta :)

tek derdi kabloya ek yapmak lazim servis geldiginde cin malini denedik once onu taktik calisti sonra sokup orjinali (ikiside ayni goruntude etiket farki var ) yapacak olanlara tavsiye ederim kablosu uzun resimlerden alin ve kisa gelirse ek yapar parayida iade alirsiniz ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lijoluna -- 29 Temmuz 2022; 23:32:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.