Şimdi Ara

baymak duo tec için oda termostatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
2
Favori
14.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baymak duo tec'e yoğuşmalı kombi almayı planlıyorum. Ancak oda termostatları hakkında ayrıntılı bilgi bulamadım. Bu cihazla tam kalibrasyonlı ve senkronizasyonlu çalışabilen kablolu programlı oda termostatı olarak hangisini almalıyım. Yardımlarınızı bekliyorum,teşekkürler.

• baymak duo tec iyi tercih,siemens rev 24 baymak duo tec ile tam uyumludur. hassasiyeti 0,2c ve günlük/haftalık program yapılabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

baymak duo tec iyi tercih,siemens rev 24 baymak duo tec ile tam uyumludur. hassasiyeti 0,2c ve günlük/haftalık program yapılabilir
  • sanirim bu kablosuz bir termostat. pilin bitmesi gibi durumlarla uğraşmamak için kablolu almak istiyorum. Başka önerileriniz varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: yemrebas

sanirim bu kablosuz bir termostat. pilin bitmesi gibi durumlarla uğraşmamak için kablolu almak istiyorum. Başka önerileriniz varmı acaba

resimdeki siemens rev 24 kabloludur
  • tesekkurler. sanirim kablolu olarak en iyisi bu cihaz bunu alabilirim
  • quote:

tesekkurler. sanirim kablolu olarak en iyisi bu cihaz bunu alabilirim

siemens rev 24 kablolu oda termostatlarında en iyilerdendir.hassasiyeti 0,2 günlüh/haftalık program yapılabiliyor
  • bu termostati nrreden alabilirim ve kime kurdurmaliyim acaba
  • quote:

bu termostati nrreden alabilirim ve kime kurdurmaliyim acaba

internetten alabilirsiniz.baymak servisi ücret karşılığı oda termostatını kuruyor
  • peki guvenebilecegim bir site varmi?
  • quote:

peki guvenebilecegim bir site varmi?
    kumanda ona ait değil dimi ?
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Oda kumandası kombiye ait değil sonradan alıp taktırılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: disintegration

Oda kumandası kombiye ait değil sonradan alıp taktırılıyor

Peki bu kumanda sonradan taktırıldığında Kablolu termostat ile tam uyumlu oluyor mu ?
    Uzaktan kontrol edilme imkanı ?
  • akemals42 kullanıcısına yanıt
    Siemens rev 24 bir oda termostatıdır,kablo ile kombinin anakartına bağlanır set edilen derecede kombiyi kapatır
    kumanda ile oda termostatı eş anlamlı sözcüklerdir siemens rev 24ün kablosuz oda termostatı versiyonu da var
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    yarbayım iyi günler :D dediğiniz üzere duo tec siparşi verdim bi kaç güne gelecek.oda termostatı olarak kablosuz bişey almak istiyorum ama siemens çok pahalı geldi bana var mı bi tavsiyeniz daha ucuz yollu bişey ? :D
  • nuronavi N kullanıcısına yanıt
    yarbaylıktan kurmay yarbaylığa terfi ettik

günlük program yapmayacaksan aç kapa yapacaksan honeywell dt 92 kablosuz oda termostatı öneririm

danfoss tp 5001 rf var 320liraya bulursun

daha ucuza intherm mrl 300rf var ama memnun olan da var olmayan da kullananlara sorabilirsin
  • Baymak duo tec kombim için tavsiyeler üzerine siemens rev 24 kablolu termostat aldım. Ankara'da satan bir servis bulamadığım için internetten sipariş verdim.

Montaj için yetkili servisi aradığımda "bizden almadığınız termostatların montajını yapmıyoruz" cevabını aldım.

Baymak müşteri hizmetlerine şikayetimden sonra tekrar yetkili servisle görüştüm. Bu sefer de "montajını yaparız ama cihazın çalışmasını falan anlatamayız, siz kablonuzu falan çektirin sonra montaj için bizi arayın" dediler.

Garanti dışı bir durum olmasın diye yetkili servise taktırmak istiyordum ama bu tavırlarından sonra vazgeçtim. Montajını kendim yapmak istiyorum. Kombinin ve termostatın elektrik şemalarını inceledim ama tam emin olamadım. Kombiyi açtığımda da anakart benzeri modülün üzerinin kapalı olduğunu gördüm.

Acaba aranızda termostat montajını kendi yapan var mı? Kombi bağlantı noktasının fotoğrafı veya anlatımını yapabilirseniz çok sevinirim.

bir de parametre ayarı gerekiyor mu? Gerekiyorsa yapılabilecek birşey mi, yoksa servise mi yaptırmak lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m1t0 -- 8 Aralık 2016; 23:41:48 >

•  baymak duo tec için oda termostatı

Ben montajı yaptım, fotoğraflar belki bir başkasının işine yarar.

• quote:

Orijinalden alıntı: m1t0

Ben montajı yaptım, fotoğraflar belki bir başkasının işine yarar.

İyi akşamlar bende de duo tech kombi var resimde ki sarı kablo sökülüp onun yerine mi takılacak eğer öyleyse ekranda musluk işareti kalıp donuyor

• Evet sarı kablo sökülüp termostatın ikili kablosu oraya bağlanacak.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.