Şimdi Ara

Buderus u072 için oda termostatı tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evde buderus u072 kombi var ve oda termostatı almayı düşünüyorum nasıl bir termostat önerirsiniz. Birde evimde bir aylık bebeğim var onun sağlığı için termostatı hangi odada ve nasil kullanmamı tavsiye edersiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• chetyner kullanıcısına yanıt
    Buderus rc 150 öneririm. Modülasyonludur kombinize uyumludur
    Bebek odasına monte edebilirsiniz böylece referans noktası burası olur. Bebek odasını örneğin 24-25c ayarlarsınız
    Diğer odaların fazla ısınmasını önlemek ve tasarruf yapmak için termostatik vanalar taktırıp birkaç derece düşük kalmasını sağlarsınız
    Bebek için daha fazla iç ortam sıcaklığı lazımsa arttırırsınız.

• Teşekkürler değerli cevabınız için birde piyasadaki diğer markaların General gibi kablosuz olanları tavsiye edermisiniz yoksa dediğiniz modelemi yoğunlaşayım

• Kablosuz oda termostatlarında belli markalar tercih edilmeli:honeywell,siemens,danfoss
    Bir de kablosuz oda term evin içinde boşuna sinyal gönderecek bebekli ortamda gerek yok
    Kombiniz oda sıcaklığına göre modülasyon yapabiliyor bu özellik her kombide olmaz üstelik rc150 geniş lcd ekran, program yapma özelliği ile fonksiyonlu bir o.t üstelik modülasyonlu
    Yazdığım şekilde kullanırsanız ve birkaç peteğe danfoss gibi iyi termostatik vana taktırırsanız sıkıntı yaşamazsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 20 Ağustos 2016; 11:22:07 >
  • Benim peteklerin giriş çıkış hortumları ikiside alttan bağlanmış bu durumda termostatik vana takılabilirmi acaba

• chetyner kullanıcısına yanıt
    takılır ama giriş vanasını peteğin üstünden olursa daha iyi olur
  • Hocam kusura bakmayın çok, soru sordum farkındayım ama tahminen ben bu oda termostatının fiyatını ne kadar zamanda amorti ederim acaba. Evin özellikleri ankarada sıfır bina, en üst kat, dış cephe izolasyon var, çatıda izocam serili, ev 100 metrekare.

• quote:

Orijinalden alıntı: chetyner

Hocam kusura bakmayın çok, soru sordum farkındayım ama tahminen ben bu oda termostatının fiyatını ne kadar zamanda amorti ederim acaba. Evin özellikleri ankarada sıfır bina, en üst kat, dış cephe izolasyon var, çatıda izocam serili, ev 100 metrekare.

Hocam naptiniz?
    General ht300 ile bu kombi uyumlumuymus?

• General almadım İn-therm mrl 300 rf oda termostatını aldım ama general de uyar herhalde

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.