Şimdi Ara

Bayilerde Neden Araç Yok ? Sorusunun Cevabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.238
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tip bayileri HFA-Bildirimi ve Masak'a Şikayet edin lütfen.

Şikayet etmezsek bu işlerin sonu gelmeyecek ..

Bayilerde Neden Araç Yok ? Sorusunun CevabıBayilerde Neden Araç Yok ? Sorusunun Cevabı

• Arada muhakkak ince bir detay vardır hocam,ekstra bir donanım renk farkı vs,yoksa bizim insanımız öyle bir insan degihihihihihihihigsxd

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toyota geçen sene Haziran'da biten ÖTV indiriminde de aynısını yaptı

Bireysele araba yok dedi toplu ya da kurumsala zibil gibi araba temin etti

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    bu iş çığırında çıkmış hocam
  • Sarı siteye girip 0 km ilanlara baksınlar herşey ortaya çıkar.
    Ben bugün 2008 e baktım 1000 km ye kadar 180 tane(140 tanesi 0 km) araç ilanı var ve %95+ sı galerilerden.

https://www.sahibinden.com/arazi-suv-pickup-peugeot-2008?pagingOffset=120&sorting=km-nu_asc
  • Çok da birşey değişeceğini düşünmüyorum, bu devran gelmiş böyle gider.

• quote:

Orijinalden alıntı: Metalürjist

Sarı siteye girip 0 km ilanlara baksınlar herşey ortaya çıkar.
    Ben bugün 2008 e baktım 1000 km ye kadar 180 tane(140 tanesi 0 km) araç ilanı var ve %95+ sı galerilerden.

https://www.sahibinden.com/arazi-suv-pickup-peugeot-2008?pagingOffset=120&sorting=km-nu_asc
    Hocam konuda belirtilmek istenen şey normal galericilerin değil yetkili bayinin arabaya plaka çıkartıp liste fiyatından yüksek satması.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• var satmıyorlar , çok değişik bir hal aldı bu durum , 2. el araçlar daha pahalı
  • Konuyu öne çıkaralım arkadaşlar, herkes görsün bu rezilliği
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz ,benim dediğim doğrudan bayi değil ama sonuçta bayilerde bu galerilerle anlaşmalı olduklarını düşündüğüm için yazdım. Uygun fiyatlara bizlere değilde galerilere verip fiyat yükseltme politikasının işlendiğini göstermek istedim.
  • Geçen lansmanda sıfırını alacaktım, bayide yoktu, bu yüzden 2.el Astra almıştım, otomobilli üreten satıyor, bu esnaf kurnazlar bulunmaz Hint kumaşı diye yo çekip tüketiciyi kıvrandıriyor, devlet bunları koruyor mu bilemeyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çözüm çok basit. tek el olacaz. tepki göstericez. bu tarz kurnaz galerilerden araba almayacagiz. da nerdeeee bizim millette

max 1 ay

• Olur mu ya, Japonlar benim fabrikadan hatalı gelen aracımı değiştirdi, dandik olduğu için kırılan navigasyon ekranını değiştirdi, servis anlayışları mükemmel.

Ama bakıyorsun adam Türk'e verdiği işe sahip çıkamıyor

• Galeri den almayın

• Tavsiye edilen fiyattan satmak zorunda değil ki. dilediği fiyattan satar.

sorun sürekli değer kaybeden TL, yüksek vergiler ve fırsatçı ikinci el piyasası.
  • Ülkeye komünizm mi geldi? İster alır, ister satar. Gidin sabahtan bekleyin bayinin önünde alın o zaman. Sonra da sorunca açız diyen de sizsiniz. Demek ki para bol sıfır araba kovalıyor herkes.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ibrahim Akca

Ülkeye komünizm mi geldi? İster alır, ister satar. Gidin sabahtan bekleyin bayinin önünde alın o zaman. Sonra da sorunca açız diyen de sizsiniz. Demek ki para bol sıfır araba kovalıyor herkes.
    Ülke dünya gündemini bıraktın sanırım burada işe başladın hocam,araç sektörüde sayenizde siyasete döndü eskiden ihtiyaç için alınırdı şimdi yatırım haline geldi.

• Piyası yükselten bu şerefsizler

• Arkadaşlar boş yere çene çalıyorsunuz. Ekim 2019da 96 bine aldığım araç şu an bayide 148 bin. Dolar Euro 2 kat artti da haberimiz mi yok? Sadece Haziran ayında 2 kere zam geldi fiyata.

Bugün almadığın arabayı yarın aynı fiyata alamiyorsun.

Bugün satsan zarar ediyorsun. Aynı aracı aynı fiyata almak mümkün olmuyor.

• Mayıs ayında araç ararken çok gördüm bunları. Parası olan 0 alıp kenara atıyor. Fiyatlar her ay 5/10 arttığı için işin ticaretindeler. Sarı siteye girin 300 tane sıfır clio var. 120 liradan alanlar kaça satıyor bakın. Arz/talep düzelmedikçe bunları çok görürürüz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.