Şimdi Ara

BMW 3.20i ED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
8.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bmw bayileri 2. elde çok fazla bu araçtan görüyorum genelde 7000-8000 kmde ben de bu araçtan düşünüyorum da yakıt tüketimi nasıldır ve ED farkı nedir?

• ED Efficent Dynamics anlamına geliyor verimli bir motor.
    1600cc 170 beygir
    Kilit trafikte 9 litre civarı uzun yolda 5-6 litre arası karma kullanımda 7-7.5 litre arası yakar.
    Çok sıkıştırırsanız 10 litrelerin üzerine çıkar.
    Makyajlı kasada 40.yıl paketini öneririm oldukça dolu.İlla spor olsun demiyorsanız luxury paket oldukça hoştur.

• Ben yeni aldım 320i ed 40.yıl paket 10 lt tüketimim var şuanlık ya yeni olduğundan yada m paketle gelen geniş lastiklerinde etkisi olabilir bilmiyorum, ama araç gerçekten şahane bir araç, 50lt benzin ile aşağı yukarı 550 km yok filan yapabildim şimdiye kadar, uzun yolda gerçekten tüketimi. İç görüntüsüde bu şekilde, ayrıca büyük ekran kesinlikle farklılık yaratıyor içinde küçük ekrana göre.
    Bu mesaja eklenen görseller:

BMW 3.20i ED

• 40.yıl paketinin güncel sıfır fiyatı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur_gs_91

Ben yeni aldım 320i ed 40.yıl paket 10 lt tüketimim var şuanlık ya yeni olduğundan yada m paketle gelen geniş lastiklerinde etkisi olabilir bilmiyorum, ama araç gerçekten şahane bir araç, 50lt benzin ile aşağı yukarı 550 km yok filan yapabildim şimdiye kadar, uzun yolda gerçekten tüketimi. İç görüntüsüde bu şekilde, ayrıca büyük ekran kesinlikle farklılık yaratıyor içinde küçük ekrana göre.

BMW 3.20i ED

Yalıtım ve süspansiyondan memnunmusunuz ? motor sesini fazla içeri aldıgından şikayetci olanlar vardı

• ozgur_gs_91 O kullanıcısına yanıt
    Hocam navigasyon yazılımı nasıl kaliteli ve akıcı mı?Genelde pek pratik olmaz bunlar bmwde nasıl merak ettim
  • Yalıtım beklentiniz yüksekse 120km hızlarda rüzgar sesi almaya başlıyor. 100km sbtleyip 5.5lt ile uzum yolda gezebilirsiniz.
  • 19 jantlar ve genis tabanlarla birlikte ankara trafiginde normal kullanimda 7,8-8.2 lt arasi geziyor.Cok kasarsan 6.8-7 lt ye kadar inebilir.Uzun yolda sabit kullanimda 6 lt civari rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonnyCaqe -- 7 Ağustos 2016; 16:36:40 >
  • Bu ay tekrar 155 bin tl ye 40. Yil f30 kampanyasi olabilir degerlendirin derim bu fiyata bedava..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

Bu ay tekrar 155 bin tl ye 40. Yil f30 kampanyasi olabilir degerlendirin derim bu fiyata bedava..

Hayırdır ya,F30 tavsiye ederken görüyorum seni.

Bi de geçen alıntılamışsın Passat alıyorum falan diye.F10'u satıp Passat mı alıcaksın cidden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

quote:

Bu ay tekrar 155 bin tl ye 40. Yil f30 kampanyasi olabilir degerlendirin derim bu fiyata bedava..

Bi de geçen alıntılamışsın Passat alıyorum falan diye.F10'u satıp Passat mı alıcaksın cidden?

155 bin e 40. yıl f30 verdiler geçen ay 2 gün kampanya yapıp. Bu fiyata bedava tabiki alınır.. Ben F30 un donanımsızına karşıyım sportline vb. kalitesiz iç mekan kapı içleri deri olmadığı sürece yani..

F10 u bu hafta verebilirim. Önümde iki seçenek var ya 40. yıl F30 (kampanyanın tekrar yapılıp yapılmamasına bağlı) yada R line 1.6 tdi dsg passat.

Amaç iyi bir araba almaktan ziyade bu fiyata satarken en az zarar edeceğim aracı almak.. Mayıs ayında mayfest de G30 5 serisi düşünüyorum çünkü o zamana kadar beni idare edecek bir araç lazım.

• quote:

quote:

quote:

155 bin e 40. yıl f30 verdiler geçen ay 2 gün kampanya yapıp. Bu fiyata bedava tabiki alınır.. Ben F30 un donanımsızına karşıyım sportline vb. kalitesiz iç mekan kapı içleri deri olmadığı sürece yani..

F10 u bu hafta verebilirim. Önümde iki seçenek var ya 40. yıl F30 (kampanyanın tekrar yapılıp yapılmamasına bağlı) yada R line 1.6 tdi dsg passat.

Amaç iyi bir araba almaktan ziyade bu fiyata satarken en az zarar edeceğim aracı almak.. Mayıs ayında mayfest de G30 5 serisi düşünüyorum çünkü o zamana kadar beni idare edecek bir araç lazım.

Neyse 3 serisinin kalitesi kavgasına girmiyorum seninle.

Yazılımlı F10'u elden çıkaramam diye mi şimdiden almayı düşünüyosun? Ayrıca R-Line'dan ziyade normal Highline daha iyi olmaz mı satarken.

Bi de 210 hp F10'dan sonra 1.6 amele TDI keyif vermez be.

• UNF0RGIVEN U kullanıcısına yanıt
    18. İnç jantlara ve inca yanak lastiklere göre iyi süapansiyon, 100 m den sonra inceden rüzgar sesi var, lastik seside az sayılır.
  • quote:

Ben yeni aldım 320i ed 40.yıl paket 10 lt tüketimim var şuanlık ya yeni olduğundan yada m paketle gelen geniş lastiklerinde etkisi olabilir bilmiyorum, ama araç gerçekten şahane bir araç, 50lt benzin ile aşağı yukarı 550 km yok filan yapabildim şimdiye kadar, uzun yolda gerçekten tüketimi. İç görüntüsüde bu şekilde, ayrıca büyük ekran kesinlikle farklılık yaratıyor içinde küçük ekrana göre.

BMW 3.20i ED

Çok güzel araba hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Donanım -- 7 Ağustos 2016; 20:03:13 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Neyse 3 serisinin kalitesi kavgasına girmiyorum seninle.

Yazılımlı F10'u elden çıkaramam diye mi şimdiden almayı düşünüyosun? Ayrıca R-Line'dan ziyade normal Highline daha iyi olmaz mı satarken.

Bi de 210 hp F10'dan sonra 1.6 amele TDI keyif vermez be.

Yazılımı sildirdim problem yok.. Aylık yapacağım yol 4 bin km yi bulmaya başladı o yüzden dizel araç ihtiyacı doğabilir. 1.6 Tdi ile kıyasladığımda ayda 1000 tl filan fazladan benzin parası vermek iyi değil.. Tabiki F10 dan sonra passat çöp.. Ama bakalım inş. f30 da kampanya yaparlarsa tekrar 155 den çökerim ona..

• ozgur_gs_91 O kullanıcısına yanıt
    Hocam diğer direksiyon daha rahat değil mi ?
  • Diğer direksiyon dediğiniz, normal versiyon direksiyonları ise, bu onlardan daha rahat kullanım açısından, daha rahat hareket ettirebiliyorsun, el hareketleri daha rahat oluyor.
  • quote:

Diğer direksiyon dediğiniz, normal versiyon direksiyonları ise, bu onlardan daha rahat kullanım açısından, daha rahat hareket ettirebiliyorsun, el hareketleri daha rahat oluyor.
    Bugün 40.yıl f30 a 2% civarı indirim geldi. 167.000 den 163.000 e düştü fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FinalVerdict93 -- 8 Ağustos 2016; 17:42:02 >
  • Sudan ucuz
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.