Şimdi Ara

Bayiden 2 ay bekleyip almak mı, Al-satçıdan hemen ama 30bin pahalıya almak mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
5.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı fiyat olsa dahi alsatcidan araba almam.
    Aldığın fiyat sabitse üstelik çok daha iyi. 2 aya kadar 600 bin olur büyük ihtimalle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaş yazmış zaten fiyat sabit değil

alsatçıyla pazarlık yapıp alırım şahsen

yarın ne olacağı belli değil malesef

eldeki kuş daldaki kuş hesabı

• Halen Clio'ya 500 bin bağlayan adam muhabbeti çekiyorsunuz ya... Adam sıfır araç almak istiyor. Sıfır araç piyasasından mı haberiniz yok, adamla dalga mı geçiyorsunuz? Gidin bir megane kaç para kadjar kaç para bakın ondan sonra yazın. Piyasası buysa, adam napsın gökten para mı dilenecek? Eski arabaya binmek istemiyorsa kabahat onun mu? Garantili ve temiz araca binmek istiyor. Şu boş yorumlarınızı kendinize saklayın.

• Alsatçıya ekmek yedirmeyin diyenlere bakıyoruz burada bayilere söven aynı kesim. Ya 1 ayda dolar 10'dan 18'e çıktığı gibi bir atak yaşarsak ne olacak? Aradaki farkı bayi o gün geldiğinde istediğinde buradaki üyeler mi verecek?

Aynı zamanda 1 gecede 18'den 11 seviyesine düştü aynı fiyatlara geri döndü mü araçlar?

Buradaki duyar kasıcılara bakma. Don Kişot gibi kalırsın öyle ortada. Paran varsa alacaksın. Alsatçıları bitirmek vatandaşın görevi değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 17 Temmuz 2022; 11:55:51 >
  • Ben olsam direkt alırdım. 2 aya kim öle kim kala. Şimdiden alır kapımın önüne koyarım. Kafam rahat olur. 30 bin TL az bir para değil ama riske girmeye değecek bir para da değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2 ay sonra bayi 100bin fazla ister. Hem beklemis hemde zarar etmis olursun

• ne olacağı belli değil ne dolar ne euro. %10 gelse 540 yapar yine sıfır alırım beklerim ama şu ortamda ne olacağı hiç belli değil. yarın dolar hızla artabilir belli olmaz. avrupa merkez bankası eylül başı gibi faiz arttırırsa euro da uçar. seçimi sen yap kimseyi dinleme. fiyat sabitleme olsa da geçen reno muydu neydi yine yaptı bi şeyler burda konusu vardı. adamları 3-4 ay bekletip 100 bini çerez parası yapıp geri vermişlerdi paraları.

• Param varsa alırım, beklemeye değecek bir fark yok

• Huan8 H kullanıcısına yanıt

garantisi devam eden araçlar var

kaziklanmaya gerek yok

• Arabadan arabaya değişir 30 bin büyük bir fark degil 750 binlik arabalar 1 milyona satılıyor. Karaborsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en1gma kullanıcısına yanıt

sıfır isteyen adama 5 senelik üst sınıf önerip kazıklanmaya gerek yok değil mi

10 senelik d sınıfı araç alıp keyfine baksın

• Türkiye'de iki ay büyük bir zaman dilimi. 2 ay sonra kurun enflasyonun ne olacağını bilemeyiz, bence paranız varsa ülkedeki tüm bayileri arayıp araç sordurun.

• Konu sahibi, galeride 30 bin daha pahalı araçtan bahsediyor, konuyu okuduğuna emin misin?

• konu sahibi clioya 500 bin tl vermeyi hemde kredi çekip faiz ödeyerek vermeyi normal karşılıyor,ben de diyorum ki 550 ver al satciya bekleme,nasılsa paranın karşılığını alma şansın olmayacak

adam belli ki küçük araba arıyor, gırtlak borçlanarak mı alsın yoksa daha konforlu daha dolu arabayı borç yapmadan mı alsın
    @Huan8
    ben bu krizde clioya 500 550 kağıt verilmez diyorum,o paranın karşılığı değil diyorum
    sen bayiden araba çıkarmayı bir halt zannediyorsan clio önermeye devam edebilirsin
    @Melikşah_38

• alsatçı çekici ile arabayı götürdüyse ondan al geç. yok alıp gezip yürüdüyse bayiden al . 30 bin parahı satmayı biliyor bi zahmet yerine de çekici ile götürsün.

millette para var. çok ilginç . halk tv ye falan bakarsan vatandaş pazarı zor yapıyor ama yapılan ev çatır çutur satılıyor,arabalar kapış ... hayırlısı .

• crow in cornfield C kullanıcısına yanıt

Türkiye de orta üst bir kesim var,bunlar gayet mutlu

orta alt ve alt kesimin durumu cok zor

orta kesimin kalkıp bunca parayı arabaya bağlama hevesi gerçekten de anlamsız

anlamsız ama sanki parayı bedavadan kazanıyormuşçasına kapışıyorlar. evimin yanında 1 inşaat yapılıyor inşaat bittiğinde hepsi satılmış olacak . fiyatlar da 2milyondan aşağı değildir. normal maaşla biriktirmeyle olacak para mı 2milyon . maaşlar daha yeni 11 bin seviyesi çıktı .

• evi yoksa ev alana birsey demem

evi varsa da parasını değerlendiriyor işte

araba gibi riski yok al kar et sat hesabı

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.