Şimdi Ara

Bayiden 2 ay bekleyip almak mı, Al-satçıdan hemen ama 30bin pahalıya almak mı? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
5.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Işte bu konuda haklısınız Clio yani Reno arabası pek konfor güvenlik beklememek lazım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • en1gma kullanıcısına yanıt

Reno nun servisi o kadar pahalı değil, zaten servisin kullandığı malzemeleri kullanarak dışarıda bakım yapsa arada çok fark olmuyor. Taş çatlasın bakım başına 1000 tl fazla verirsin, o da 3 yılda 3000 tl yapar, 6-7 yaşındaki aracın bakımının yanında hiçbir şey.

• fatsalizumab F kullanıcısına yanıt

Bu konu sonrası aracım satıldı, ikinci ellere param yetmediği için sıfır araştırdım. Bayiden liste fiyatına egea baz, biraz aksesuarlı fiorino buldum, fiorinoyu aldım. Kusadasi bayiinde baya renault araç vardı hemen teslim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle birkaç ay bekleyip sıfır almak zaten bu birkaç ay bekleme olayı galeriler yüzünden oldu sıfırından gidip aldıkça aldılar bunun sonucunda bayilerde sıfır araç kalmadı bence çakal galericilere daha fazla para yedirmemek gerek. Ama işin edebiyat kısmını bırakırsak zam gelebilme olasalığıda çok olduğu için ''alsatçılardan'' almak daha mantıklı.

• şu al-satçı vampirlere 30.000 lira para yedirmeyin

30.000 ya paraya bak

• Bir kere o aracı vaat ettikleri tarihte alamayacaksınız, sürekli süreç uzayacak. o süre zarfında gelen zamlar da cabası. Ben olsam 30 fazla verip rahatıma bakardım. aylarca hop oturup hop kalkmaktan iyidir.

• Köroğlu der ki:

"Yatma çakal yatağında bırak aslan yesin seni..."

• Arada çok ama çok uçurum olmayacağını düşünüyorsam eğer sıfır alıp pedala kendim basarım daha iyi fakat kur ötv hayat şartları zart zurt derken herşey yükselip gidiyor.

Alsatçı'dan almakta mantıklı olabilir ama arabasına göre tabiki

• Benzer durumdayım Bayon için kapora verdim ve beklemedeyim. Zamda gelse alacaksam bayiden almayı düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.