Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (342. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • benimki de rapor göstermiyor. nadiren bir kaç kez gösterdi.
  • pcwolf28 P kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum hocam bıktım valla düzelse de adam gibi oynasak.
  • Fg42 eskisinden daha iyi olmuş, mermi çıkış hızı çok yükselmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 17 Aralık 2019; 1:51:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

Sonunda.

zahmet etmişler keske etmeselerdi .d
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Fg42 eskisinden daha iyi olmuş, mermi çıkış hızı çok yükselmiş.
    obaaa. reizin isyanları işe yaramış demek. bi de beğenmezler adamı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

obaaa. reizin isyanları işe yaramış demek. bi de beğenmezler adamı.

Alıntıları Göster
    qweuıoqwjeıoqwjeqw Efsaneymiş bu.

• arkadaşlar bu stg 44 nasıl açılıyor assault'da 13 seviyeye geldim halen açılmadı available next round diyor sayfa'da anlamadım bu işi
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Next round diyorsa, açılıp açılmadığına round bitiminde çıkıp bakacaksınız, şu anda hatırlamıyorum ne zaman açıldığını, uzun menzilde Ribeyrolls 1918 STG44'den daha iyi isabet oranı sunuyor, tabi ona uygun özelleştirmeleri de yapmanız kaydıyla, Assault sınıfında tüm otomatik silahların isabet mesafesi daha düşük ona göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 17 Aralık 2019; 14:30:56 >
  • Aerosol 34 kullanıcısına yanıt
    Oyunda problem var hocam silahlar açılmıyor
  • Şu lanet olası ea games support da çalışanları karşımda görsem gebertecek kadar sinirliyim.Az önce yeniden bağlandım sinirden klavyeyi kırıyordum chat panelde yazarken.Ulan beyinsize en son dedimki refresh at sıfırla yeniden deneyeceğim yok atmıyor zaten gene birçok malca cevap vermeye devam ediyor.Oynamaya devam edin diyor.Ulan denyo zaten oynuyoruz kaç lvl olduk hala 1 lvl lik silahlar açılmadı.
  • 5.2.2 sonra bar resmen oyunun en hızlı öldüren silahı olmuş, modern m4a4 gibi silah.
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Favori silahım oldu, hele mermisi 30 olsaydı canavar olurmuş tam. Assault-Medic'te kullandığım tüm silahlar su tabancası olmuşken iyi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 17 Aralık 2019; 20:42:22 >
  • Yav arkadaş sürekli atıyor oyundan ne halt yiyor bunlar ya???
  • Bu sefer kullandığınız silahların leveli yükselmiyor
  • Live chatdekiler Hintli ne anlar oyundan. Tek bildikleri telefondan pubg mobile oynamak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 17 Aralık 2019; 22:33:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Bu sefer kullandığınız silahların leveli yükselmiyor
    O konuda bende sorun yok normal şekilde silahın seviyesi artıyor ama hâlâ seviye yetmesine rağmen açılmayan silahlar var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Free epic başlık ve cc ile alınabilen kıyafetler geldi, US olanı pasifik'e hiç uymamış bu arada, zamanında oynamadığım süre içinde almayı çok istediğim şu başlığı kaçırmıştım, bu tür şeyleri neden sonradan cc veya bc ile alamıyoruz onu da anlamış değilim, hadi biz kaçırdık diyelim oyunu sonradan alanlar ne olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 18 Aralık 2019; 14:18:6 >

• Braddock512 kral Reddit'te özel mesajla atmış bana. Bende vardı isteyenler kullansın.https://twitter.com/braddock512

4LYH-L5AX-L3E2-7LU2
    5A3Z-HJXN-FDJP-FYGS
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Braddock512 kral Reddit'te özel mesajla atmış bana. Bende vardı isteyenler kullansın.https://twitter.com/braddock512

4LYH-L5AX-L3E2-7LU2
    5A3Z-HJXN-FDJP-FYGS
    4LYH-L5AX-L3E2-7LU2
    Olanı kullandım teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 340341342343344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.