Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (343. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.015
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5A3Z-HJXN-FDJP-FYGS olani kullandim. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korgeneral1071

Öyle bir güncelleme yapmışlar ki oyun bozulmuş resmen.
    1- Oyun sonu istatistikler gözükmüyor
    2- Silahlar açık olması gerekirken açılmıyorlar.
    3- Sınıfları açmak için gereken sınıf leveli varken açılmıyor Örnek: MachineGunner 8 Level'de açılıyor Support sınıfında 12 levelim hala kapalı 8 level uyarısı var.
    4- Bazı takım arkadaşları ölü gözüküyor.
    5- Bazı takım arakadaşlarının üstündeki mavi işaretler yok düşman takım oyuncusu gibi geziyor etrafta.
    ve bu sorunlar hala içerik eksikleri varken sürüyor . Arkadaş oyun eksik üstüne bir de bu sorunlar var.
    Önce mıçtılar şimdi sıvıyorlar.
    Oyunu aldım 1 hafta geçmeden update geldi bu sorunlarla içine edildi oyunun. Yeni bi update gelene kadar oynamıycam. 60-70 lira çok iyi fiyat dedik aldık. 20 lira olsa ne olur doğru düzgün oynayamadıktan sonra.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cpt. Miller

Free epic başlık ve cc ile alınabilen kıyafetler geldi, US olanı pasifik'e hiç uymamış bu arada, zamanında oynamadığım süre içinde almayı çok istediğim şu başlığı kaçırmıştım, bu tür şeyleri neden sonradan cc veya bc ile alamıyoruz onu da anlamış değilim, hadi biz kaçırdık diyelim oyunu sonradan alanlar ne olacak.

bu bordo bere düşmez yere en sevdiğim başlık. başka bir şey kullanmıyorum zaten ingilizler'de.

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Braddock512 kral Reddit'te özel mesajla atmış bana. Bende vardı isteyenler kullansın.https://twitter.com/braddock512

4LYH-L5AX-L3E2-7LU2
    5A3Z-HJXN-FDJP-FYGS
    bu kodlar ne içindi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

bu kodlar ne içindi?

Alıntıları Göster
    Fotodaki armayı veriyordu
  • Kafayı yiyecem biz oyunda silah falan hiçbirşey açamıyoruz millet arma derdinde

Ciddiyim çıldırmamak elde değil.
  • Acilen operasyon eklenmeli ve private serverlar bf4 teki gibi olmalı ticket lar değişmeli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark matter

Kafayı yiyecem biz oyunda silah falan hiçbirşey açamıyoruz millet arma derdinde

Ciddiyim çıldırmamak elde değil.
    dice bugını çıkarmış artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 19 Aralık 2019; 20:27:3 >
  • Bu yeni haritada ne kadar çok tank var. Adım atamıyorum resmen.
  • Bende bunlar da var, güzel olan elite'leri alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 20 Aralık 2019; 10:52:29 >
  • elite'leri almayı hiç düşünmedim çünkü üstlerini başlarını değiştiremiyorsun. kısıtlıyorlar seni.
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    13 aydır açamadılarsa yapacak bir şey yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Bu mesaj silindi.
    Hayır bide sürekli karar değiştiriyorlar yarın da amblem peşine düşerler bilerek yaptıklarını düşünüyorum artık

• Orası doğru, sesleri farklı birtek, ww2 karekterleri olmasa ben de almazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 20 Aralık 2019; 11:47:51 >
  • Silah açamayanlar oyunun en iyi medic silahı type100, in iyi destek silahı bar, sniperda parayla satılan sniperda çok seri.

En iyi taaruz silahıda sturmgewehr

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Silah açamayanlar oyunun en iyi medic silahı type100, in iyi destek silahı bar, sniperda parayla satılan sniperda çok seri.

En iyi taaruz silahıda sturmgewehr
    benim gibi kolsuzsanız sniper sınıfında zh-29'u tavsiye ederim.
  • Hocam bu armayı nasıl açıyoruz
  • oyunu yaklaşık 90 saat kadar oynamışım assult dışında diğer sınıfları zorla oynadım, assault da tek kullandığım silah Ribeyrolles.

ufaklıktan fırsat buldukça geceleri 1-2 saat kadar oynuyorum. k/d kasman direkt girerim ortama:)

var mıdır bir öneriniz assult sınıfı için, yakından Ribeyrolles yeterli fakat orta uzun mesafede kullanabileceğim bir silah var mıdır ya da şu sınıfta şunu kullan mesafeli haritalarda diye.

stats linkte
    https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/losthellTR/overview
  • losthell kullanıcısına yanıt
    Sgt 3xle oyna hocam.

• arkadaşlar selam. gtx 1050 kartına sahip bir notebook bilgisayarım var. year 2 edition 30 euro'ya inmiş. standart oyun ise 20 euro. oyunu almalımıyım sizce? ve hangi versiyonu almalıyım? var mı tavsiyesi olan?

• 
Sayfa: önceki 341342343344345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.