Şimdi Ara

Battlefield Bad Company 2 (DH ANA KONU) (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
1
Favori
31.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cano93

Arkadaşlar benim oyunla ilgili bir sorum var, iki saat uğraştım geçemedim, 4. upriver bölümünde bayağı ilerledim, adamımızı kurtarmaya az kalmışken duvarı yıkıp bir tank ve adamlar geldi, adamları öldürdüm tankı da rgp ile yok et diyor ama bende sadece silahtan atılan bombalar var onları salladım ama hiç işlemedi kafayı sıyıcam beyler bir yardım edersieniz çok sevinirim...
    Saygılar...

Yakınlarda supply deposu falan vardır ya da etrafta illa vardır rpg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathcallsdeath

quote:

Arkadaşlar benim oyunla ilgili bir sorum var, iki saat uğraştım geçemedim, 4. upriver bölümünde bayağı ilerledim, adamımızı kurtarmaya az kalmışken duvarı yıkıp bir tank ve adamlar geldi, adamları öldürdüm tankı da rgp ile yok et diyor ama bende sadece silahtan atılan bombalar var onları salladım ama hiç işlemedi kafayı sıyıcam beyler bir yardım edersieniz çok sevinirim...
    Saygılar...

muhtemelen öyle hocam vakit bulursam deniyecem teşekkür ederim yardımın için

• Ya açıkçası oyunun single playerı standartların çok altında.İnanılmaz buglar saçma grafik hataları vb vb...Bence battlefield serisi tamamiyle multiplayer üzerine kurulu.Nitekim single playerda oynayıp gram zevk alamazken online oynarken muhteşem keyif alıyorum.Orijinal olması da online bug vb gibi sorunlarınızın hemen halledilmesi anlamına geldiği için bug gibi sorunlar da yaşamıyoruz çok fazla.Zaten online da 1-2 küçük bug dışında sorun kalmadı.Hani nerde multiciler kuralım hemen clanı
  • istersen ekle beni.. aymet88 ben sürekli oyunuyorum forumdan arkadaşlarda oluyor kendi ordumuz misali çok zevkli oluyor
  • quote:

quote:

quote:

Saygılar...

o karlı bölümden bahsediyorsun sanırım. hemen üst tarafında rpg var onu alıcaksın

• quote:

Orijinalden alıntı: ErrayN

quote:

quote:

quote:

Saygılar...

o karlı bölümden bahsediyorsun sanırım. hemen üst tarafında rpg var onu alıcaksın

oyunu cuma oynayacağım hocam ama gameplay izledim dediğiniz gibi üstte bozuka var, cevaplarınız için çok teşekkür ederim ...

• Bu oyunun MP'ini ben anlamadım. Devasa harita, saklan yada saklanma zıp zıp birileri vuruyor, bomba düşüyor, tank tarıyor. A ve B diye 2 yer var. İnanılmaz sıkıcı geldi bana. Her 30sn'de bir vurul, yeniden diril. Solitaiere oynamak daha zevkli bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beholder

Bu oyunun MP'ini ben anlamadım. Devasa harita, saklan yada saklanma zıp zıp birileri vuruyor, bomba düşüyor, tank tarıyor. A ve B diye 2 yer var. İnanılmaz sıkıcı geldi bana. Her 30sn'de bir vurul, yeniden diril. Solitaiere oynamak daha zevkli bence.

Bu oyun malesef Counter Strike'taki gibi bodoslama dışarı çıkıp taramakla olmuyor.Squad olarak takım halinde ilerleyip strateji geliştirmeniz lazım.Takımdaki diğer arkadaşlarının seçtikleri job lara bak eğer medic eksikse medic ol veya diğerleri vs...Her zaman birbirinizi kollamanız lazım.
    Birlikte hareket edince inanılmaz zevkli oluyor.

Bu sözlerim sana karşı değil,yanlış anlama.Sadece oyunun mp hakkında biraz bilgi verdim.

• co-op mod var mı ??
  • Bu oyunda en iyi oynuyan 3 dakika ayakları yerden kesilmeden kalamaz çok curcuna vur vurul bu benim görüşüm elbet zevk alanlara saygılıyım.

Ama bu gün yeni çıkan gta 4 le takasladım. Çokda memnunum, kalan bc lere başarılar.
  • abi naptın sen yaa ):) gta ile takslanır mı bu oyun :) biz oynuyorduk liveda beraber zevkli oluyor en az 5 dk ayakta olurdun hemde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Assasinate

co-op mod var mı ??

Yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pascal533

Bu oyunda en iyi oynuyan 3 dakika ayakları yerden kesilmeden kalamaz çok curcuna vur vurul bu benim görüşüm elbet zevk alanlara saygılıyım.

Ama bu gün yeni çıkan gta 4 le takasladım. Çokda memnunum, kalan bc lere başarılar.

+1

Bu oyunun MP'ini açıklayan en güzel kelime curcuna
  • gencler yok mu online xbox bad company 2 oynayan?

ekleyin: basturk1453

guzel bi ekip kuralim psnciler aldi goturdu baksana
  • aymet88 :) bu gece ordayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beholder

quote:

Orijinalden alıntı: pascal533

Bu oyunda en iyi oynuyan 3 dakika ayakları yerden kesilmeden kalamaz çok curcuna vur vurul bu benim görüşüm elbet zevk alanlara saygılıyım.

+1

Bu oyunun MP'ini açıklayan en güzel kelime curcuna

asıl curcuna mw2 de var
  • Valla MW 2 oynamadım fps de ilk aldıgım oyun bu kıll zone 2 saymassam curcuna derken benim sölemek istedigim 3 dk fazla ayakları yerden kesilmeyenin olamıyacagı yönünde dakika başı vur vurul curcuna burda
  • Bir oyunun başından sonuna kadar hiç vurulmadan da bitirebilirsin. mesele nasıl oynadığınla alakalı.
  • rıdvan imzandaki istatistiklere hangi sayfadan ulaşabliyoruz ..ne bu beee
  • Hala alıp oynamadım ya pişman olucam gibi ama neyse....
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.