Şimdi Ara

Battlefield Bad Company 2 (DH ANA KONU) (26. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
625
Cevap
1
Favori
31.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ps3man

oyun 1.sinden iyi ama mw 2 kadar iyi ve gerçekci değil aksiyon zayıf ama idare eder

haksızlık etmişim ilerledikçe daha zevkli bölümler var ve oyunun uzun olması avantaj mutlaka alınıp oynanmalı ama genede favorim mw 2 tabi
  • Dün saat 22:00 civarında başladığım oyunu an itibari bitirmiş bulunuyorum. Oyun oldukça hoşuma gitti ilk oyunu beğenmemiştim son bölümde bırakmıştım ama 2.oyunu nefes almadan aralıksız oynadım harika gerçekten.

Grafikler oldukça hoş ve oyunun uzun olmasıda ayrı bir güzellik gerçekten, neyse daha çok bitirilecek oyun var sıra MW2'de
  • Bu oyunda herhamgibi bir Split Screen modu var mı yahu ? Yoksa ben mi bulamadım. Arkadaşımla oynamak istedik ama bu modu bulamadım multiplayerde. Lütfen yardımcı olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unzerstörbar

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Dante

quote:

Crysis ayarında direk grafikler.Çok güzel duruyor.

Crysis ayarından uzak o grafikler. hayallere kapılmayın arkadaşlar :) şimdi birileri ss koymaya başlar bu mesaja cevap olarak.

ben de cevap olarak onların ss koymasını bekliyorum..

Hocam hayallere kapıldıgımdan değil , ''Krupp K5'' nick li arkadaşın paylaştığı videoları izledim ve bu kanıya vardım.
    Crysis ın grafiklerini mi unuttum yoksa

Artık diğer oyun yapımcıları yavaş yavaş crysis'in renk paletini ve ışıklandırmasına yakın renk ve ışıklandırma kullanmayı becerebilmeye başladılar. Ama sadece renk ve ışıklandırma konusunda. Daha birçok konuda gerideler Crysis'e karşı. Bir kere ilerlemeli ve çizgisel oyunları Crysis ile karşılaştırmaktan vazgeçelim hala 2 senedir aynı hatayı yapıyoruz. Crysis Open world bir oyun ve hiçbir çizgisel oyun ne kadar iyi grafik olursa olsun crysis kadar olamaz teknik olarak. çizgisel çünkü. Mesela gidip de adadaki bütün ağaçları yıkabileceğin bir fizik motoru koyamazlar, veya çevredeki gördüğün "herşeyle" etkileşime gireceğin bir fizik motoru koyamazlar. hepsi çizgisel oldukları için, bir kere oradan geçip bir daha orayı görmeyeceğin için yapımcı gidip de herşeyi parçalanabilir yapmakla uğraşmaz. Bu tek bir örnek. Böyle onlarca konuda Crysis'in benzersiz özellikleri var. Sadece renk ve benzer efektler olarak Crysis'in daha düşük kalitede bir taklidi olabilirler bu tür ilerlemeli oyunlar, bad company 2 de dahil. Tabii grafik olarak konuşuyorum sadece.

Hocam kısmen katıldığım açıklamalar var.Öncelikle dediğiniz gibi Çizgisel oyunları karıştırmamak gerekli hakılısınız.Ama oyuna bir bütün olarak bakılırsa ve Komple heryerin yıkılabileceği ,parçalanabileceği düşünülürse oyun kalite grafik olarak crysis e yetişmektedir diye düşünüyorum.Bu benim şahsi fikrim.İlk izlediğimde Ağaçlar , ağaçların gölgeleri Orman direk crysis i anımsattı.Çok kaliteli bir Amazon ormanları yaratılmış.
    Birde hocam Pc'de herşey açık very high 1920*1200 çözünürlükte görmek gerekli bu oyunu.Konsolun gücü Ortada..

duvara ateş ettiğinde merminin verdiği sıcaklıkla kızarıklık olup geciyor ve duvarda avuc kadar göcük oluyor, bi duvarın arkasına saklanıyorsun, bi tank sesi ve duvar yok:D gözünün önünde ucusan taşlar ve tahtalar, kan efektleri, patlamalar, cok zevkli bi oyun. bad company 2..

• hala oynayan varsa eklesin gt: xdiann
  • Hala deli gibi oynanıyor bu oyun. Serverler hep full (:
    Oynayan varsa GT: MEAz0rt
  • 2 gündür kesintisiz oynuyorum. Oynamak isteyen eklesin GT imzamda. Saygılar
  • Oynayanlar beni de ekleyebilirler. Yarın büyük ihtimalle oyun elimde olacak. GT: zaf1857
  • Arkadaşlar,ben bu VIP kodu satın almak istiyorum MS point ile.

Ama merak ediyorum,sadece en başta verilen mapler dışında(Laguna vs..) şimdiye kadar gelen VIP map packlerde bu vip code ile bedavaya geliyor değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuMMerMaN

Arkadaşlar,ben bu VIP kodu satın almak istiyorum MS point ile.

Ama merak ediyorum,sadece en başta verilen mapler dışında(Laguna vs..) şimdiye kadar gelen VIP map packlerde bu vip code ile bedavaya geliyor değil mi?

store a baktığında yanında vip yazan tüm mapler geliyor. Şuan 6 tane var 7.si yolda.

Benimde bir sıkıntım var youtubetan filan izledim fakat kimse yardımcı olmuyor oyunda et tu brute ismi sanırım bir ach var son ach o kaldı yapmamda yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı?
  • Ben oyundayım her akşam saat 8-9 gibi.Oynamak isteyenler "Razura Kun" ekleyebilirler.
  • Map pack 7 yarın yayınlanacak. Xbox için multiplayer update 3 de en geç yarın indirilebilir olacakmış.

Ekleme: Multiplayer update 3 (Vietnam Multiplayer Update) şu anda indirilebilir. Boyutu 1.64 GB.

İçeriği;

Here is a complete list of all the fixes in the Xbox 360 Update:
    - Acog and Red dot scope now equippable on MK-14 and G3.
    - Fixed a bug on PC where the G3 would do less damage than intended.
    - Reduced VADS push back and damage to balance it with the ZU23.
    - Fixed a bug where Vehicle Countermeasures would fail to remove tracer darts at high speed.
    - Reduced the reload time for Vehicle Countermeasures.
    - Slightly increased the AT4's damage vs armor to emphasize its anti vehicle role while keeping it balanced vs armor.
    - Increased the AT4’s top speed and acceleration so users spend less time exposed when firing.
    - Increased the AT4's splash damage so it competes with other AT weapons vs infantry. The AT4 still has the least splash damage of all AT weapons.
    - Reduced the splash damage of the Carl Gustav to bring it in line with other explosive weapons. The Carl Gustav still has the most splash damage of all AT weapons.
    - Increased the 1 shot kill range of the M95 body shot to counter its lower rate of fire.
    - Fixed a bug with the SVU that gave it better close range damage than other semi auto weapons.
    - Reduced all weapon damage to the MCOM by 50%.
    - Fixed a C4 vs MCOM exploit on Atacama Desert.
    - Fixed a bug with FOV when aiming the M1911.
    - Lowered the close range damage of the AN94 to highlight its long range role.
    - Increased the accuracy of the F2000 on the move to highlight its role as a mobile AR.
    - Increased the close range damage of the shotguns to give them a greater advantage vs slugs.
    - Slightly lowered the damage of the M60 to balance its accuracy advantage vs other LMGs.
    - Slightly lowered the damage of the MG3 at close range to balance it with other high rate of fire weapons.
    - Slightly increased the damage of the UH6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zafer1857 -- 30 Kasım 2010; 19:59:57 >

• Yeni update'le birlikte oyunun dengesi değişiyor güzel oluyor.
    Artık 2 kişi çap çap c4 yapıştırıp tek seferde MCOM alamayacak.
    MK14 ve G3'e scope takılması epey can sıkacak.
    AN94'ün yakın mesafede verdği hasar düşmüş iyi olmuş.
    M95'in tek atışta öldürme mesafesi artırılmış. En az kullandığım sniper tüfeğiydi. Tekrar bir bakarım artık.
    En önemlisi Carl Gustav'ın verdiği çevresel hasar da düşürülmüş. En fazla şikayet gelen şeylerden biri de buydu. İyi olmuş.
    UAV2nin üzerine C4 yapıştırıp MCOM'un canına okunmasına da bir çare bekliyoruz en kısa zamanda.
    DICE'ı ve Battlefield serisini bu yüzden seviyorum. Oyuncuları ve tepkilerini dikkate alıyorlar. Oyundan desteklerini çekmiyorlar.
    Oyun çıktığından beri ek 14 harita paketini tek kuruş almadan verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nebube -- 1 Aralık 2010; 17:49:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nebube

Yeni update'le birlikte oyunun dengesi değişiyor güzel oluyor.
    M95'in tek atışta öldürme mesafesi artırılmış. En az kullandığım sniper tüfeğiydi. Tekrar bir bakarım artık.
    En önemlisi Carl Gustav'ın verdiği çevresel hasar da düşürülmüş. En fazla şikayet gelen şeylerden biri de buydu. İyi olmuş.
    UAV2nin üzerine C4 yapıştırıp MCOM'un canına okunmasına da bir çare bekliyoruz en kısa zamanda.
    DICE'ı ve Battlefield serisini bu yüzden seviyorum. Oyuncuları ve tepkilerini dikkate alıyorlar. Oyundan desteklerini çekmiyorlar.

Yani bu update ile birlikte 14 tane harita mı geliyor?

• Eğer vip kodun varsa aynen öyle.
  • BC2'yi oynayanlar beni de listelerine ekleyebilirler mi?

GamerTag: BManTR
  • Benide ekleyin

SultanApex
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaanair

Yani bu update ile birlikte 14 tane harita mı geliyor?

Oyun çıktığından beri 14' e yakın harita çıkardılar. VIP kodu'n varsa bunları ücretsiz indirebiliyorsun.
    Bu update'le 3 yeni harita daha geliyor diye hatırlıyorum.
  • http://www.shopto.net/XBOX%20360/VIDEO%20GAMES/XB2BA18-Battlefield%20Bad%20Company%202%20Ultimate%20Edition.html

bu ürünü alınca yanında ne gibi ekstralar geliyor acaba söylermisiniz ? battlefield 1943 filan geliyormuş galiba öyle duymuştum ,doğrumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebube

Yeni update'le birlikte oyunun dengesi değişiyor güzel oluyor.

Çok moralim bozuldu.

Bazen öyle acemi takımlara düşüyorum ki,adamlar bırakın mcom kurmayı,ya kuytu yerlere pusu kurup bekliyorlar ya da bu oyunu call of duty sanıp etrafta adam peşinde koşuşturuyorlar.

Ben ve benim gibi birkaç kişi çözüm bulamayınca c4lerle mcom patlatıyoruz...patlatıyorduk.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.