Şimdi Ara

Battlefield Bad Company 2 de başarılı olamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar multiplayer modunda çabalamama rağmen fazla başarılı olamıyorum en iyi ihtimalle 11\9 13\10 gibi KD lerle bitiriyorum nasıl geliştirebilirim ?

• bence kd lerin kötü değil. 2 yıldır oynayıpda hala 2/20 kd yapanlar var isim vermiyim şimdi Gerçi kd önemli değil zaten bf de. Takım için oynamak lazım. Takımdaki eksiklikleri görüp tamamlamaya çalışmak lazım. Kd için değil oyunu kazanmak için oyna. Kazandıktan sonrada yukardan easy yaz gerisini boşver

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SrdRTcR -- 3 Eylül 2011; 14:49:29 >
  • Ilk oynayislarimda ben daha kotu sonuclar aliyodum oynayarak yetenegini biraz gelistirmen gerekli ayrica takimla beraber haraket etmen gerekiyor ve gozlerini surekli acik tutmalisin tek biyere bakmamalasin cunku dusman birlikler sag sol arka nereden gelice belli olmuyor ve ortalikta pek dolasma surekli saklanabilecegin bir sekilde seyahat et acik hedef olma
  • quote:

Orijinalden alıntı: SrdRTcR

bence kd lerin kötü değil. 2 yıldır oynayıpda hala 2/20 kd yapanlar var isim vermiyim şimdi Gerçi kd önemli değil zaten bf de. Takım için oynamak lazım. Takımdaki eksiklikleri görüp tamamlamaya çalışmak lazım. Kd için değil oyunu kazanmak için oyna. Kazandıktan sonrada yukardan easy yaz gerisini boşver

bencede adaş isim vermemen iyi olur

• Genelde cod oynadıysan bf de başarılı olamaman normal bence. Zamanla alışırsın
  • Kullandığın silahın,takımındaki arkadaşlarının oynayışının büyük etkisi var.Ama sana şunu söyliyim.Sakın keklik gibi gezme ortada
    Bi binaya girdiğinde sakın şarjör değiştirme ille birisi karşına çıkacaktır.
    Sniper olursan sensör kesinlikle kullan.G3'ü açmaya bak,sis bombası kullanma.El bombasını açık alanda kullanma,Engineer olmadan tank kullanma,Helikopterde ille yanına ikinci pilotu al,bombardman sırasında kapalı alana girip korunmaya değil bölgeden uzaklaşmaya bak,ufak haritalarada SAIGA silahını kullan,Medic olursan 2 saniyeliğinede dursan mutlaka yere med kit at,Rakip bayrağı veya rush yerine girmeden önce mutlaka bi bomba salla
    Aklıma geldikçe eklerim

• hala diğer oyunlara göre silahların cok tepmesi gıcık ediyor beni...bunun bir ayarı yokmu uzak mesafeden f2000 ile vurmak için sanki yarı makinalı kullanır gibi ateş ediyorum anca öyle ölüyor yoksa silah tepiyor
  • Ben normal seviye bir oyuncu olarak görüyorum kendimi ve normal oyuncular için K/D Ratio 1.30-1.60 arasıdır bence.. Seninde k/d ratio'n 1.30 civarı ise başarısız değilsin bence yani bu değerler normaldir.. 2.5-3.0 k/d ratio yapacam diye kasmaya gerek yok :) .. He illa k/d ratio kasacağım diyorsan ve iyi nişancıysan Base'den çıkmazsın sürekli güvenli oynar , sıfır risk alırsın.. Böylelerini görüyorum 45 dk yerinden kıpırdamıyor.. 40/15 falan bitirebiliyor ama nasıl öyle ruhsuz 45 dk olduğu yerden zevk alıyor merak ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kill You.

Evet arkadaşlar multiplayer modunda çabalamama rağmen fazla başarılı olamıyorum en iyi ihtimalle 11\9 13\10 gibi KD lerle bitiriyorum nasıl geliştirebilirim ?

bir cok etken var aslinda , haritayi ne kadar bildiginiz cok onemli cunku siz oyuna girdiginizde adam surda mi burda mi derken adam pusuya gecmis yada gelecegin yeri coktan tahmin etmis olup seni avlamak icin bekliyor buna dikkat etmek lazim , biraz el becerisi lazim bosken adam birden yandan cikinca durbunu falan secene kadar durbunsuz mouse ile hedefi tutturup oldurecek hiz lazim,yada gordugun adami direk hedef tuttaracak sekilde hizalaman lazim el becerisi birazda bu.Tabi hardcore oynadigimdan onun icin soyluyorum bizde hedef gozukmuyor cunku :) , bunun disinda takim oyunu lazim tek basina iskocyali gibi ortaliga dalmaya gerek yok adamlar zaten karsida seni bekliyor olacaklar taktik ile oynamak cok onemli. bunlar butunlesince bide mouse iyi kullaniyorsan hizli akici olman onemli olur, mesela birini oldururken sarjor bittiyse hemen tabancayi secip devam etmek yada bicakla oldurmek gibi. Haritayi bilmek hizli olmak ve isabetli atislarla kendini gayet rahat gelistirebilirsin. Hatta bazi karakter siniflari icin youtubedan kingkumaforever in videolarina bakarsan orda baya ip uclari var sgt enigma isimli karakterle oynuyor ve gayet yetenekli biri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JagerB -- 4 Eylül 2011; 11:45:48 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.