A

Yüzbaşı
08 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mesela benim altımdaki üye, bugünün noel olarak kutlandığını biliyor(mu acaba?)
Birinin benden ayrılmasından daha zor bişi varsa o da benim birinden ayrılmamdır
Yapamıyorum sadece bana mı bu kadar zor geliyor. Diğer insanları kendimden fazla mı düşünüyorum anlamıyorum.
Bundan sonra evlenmek istediğim kadını bulana kadar ilişki aramayacağım. Bu da kendime sözümdür.
Minton MWC-8003 tipi bi wep cameram var ama kurlum cd sini filan kaybettiğimden dolayı nasıl kullanıcağımı bilemiyorum yardım
İstanbul bilgi üniversitesi Uluslararası lojistik ve taşımacılık bölümü %50 burslu okumayı düşünüyorum. Bölüm, okul, burs gibi konularda bilgisi olan arkadaşlar varsa artılarını eksilerini paylaşabilirler mi? Hem bana hemde başkalarına yardımcı olmak adına...
Bu bölümü okuyan veya mezun olmuş arkadaşlar varsa tecrübelerini bizlere aktarırlarsa sevinirim. Okulu tanıyan bilen varsa yine yorumlarını bekliyorum tabi.
En fazla 4 yıllık bir film arkadaşlar. Sihir, büyü üzerine kurulu. Zamanında iddialı bir çıkış yapmıştı. Kutup ayılarına binen insanlar vardı. Eski kral bir kutup ayısı vardı ama krallığını kaybetmişti. Dönüp savaşıyordu krallığı için, karşısındaki ayının alt çenesini koparıyordu falan. Aklımda bu kadar kaldı. Çıkarabilirsiniz inşallah
Arkadaşlar bu yolculuğu planlıyoruz. 2 kişi yola çıkıcaz. Yanımıza gereken herşeyi (tabiki taşıyabileceğimiz kadarını) ve yeterli parayı alıp yola çıkıcaz.

Bir kaç örnek vermek gerekirse;
Şapka, Bisiklet için eldiven, Yedek iç lastikler, yamalar ve yolda tamir edebilmek için leğen Güneş kremi vs gibi (BU KONUDA GELEBİLECEK TÜM ÖNERİLERE AÇIĞIZ)

Temsili olarak gideceğimiz yolu işaretledim(altta)

Kırmızı istikamet gidiş,
Mavi istikamet dönüş yolumuz.

Konuyu açmamın asıl amacı yanımıza almamız gerekenleri sizlere sormak ve tecrübeli kişilerden bilgiler almak. Dönemezsem de neden dönemediğim bilinsin

Bu bisikletle bu yolculuk ne kadar zor olur acaba? Kalın lastikli olduğu için tereddütlerim var
Üni. mevzunları 5 ay kısa dönem askerlik yapıyordu. Kalktı mı bu?
Arkadaşlar ağlatıcak kaliteli bir aşk filmi önerebilir misiniz?
O kadar konu açıldı anlatın bakalım moonwalk yapan oldu mu hiç ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.262
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 24.544 (Bu ay: 63)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.