Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (888. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: clupgizmo16

quote:

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

quote:

Orijinalden alıntı: tony redgrave

Oyun dolu fakat premium almana gerek yok Dlc haritaları özellikle Naval strike,China rising falan ölü hep.Görevleri saçma sapan (premium olarak 9 tane zaten) 100 kill şundan 10 kill şundan gibi.Premium özel diye Phantom bow verdiler sonra herkese bedava yaptılar.Premium gereksiz şu an.Görevlerde takıldığın olursa buradan yardımcı oluruz.

@Schi20phrene

Uniform ayarlar ile nişan alma hassasiyeti için zoomda farklı nişan alırken farklı normalde farklı olarak ayarlanabiliyor.

Usta zaten ps storeda 80 tl premium aldm gtti :D bf3ün premiumunda byağı eğlnmştim. Doluluk iyiyse süper. Hngi mapler daha dolu oluyo ?

Tam ben tavsiye ederken aldığını yazmışsın, hayırlı olsun.

Sağol dostum . Zaten bf4e destek daha bitmycekmiş. Bf5e kadar dolu olur ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Oyun dolu fakat premium almana gerek yok Dlc haritaları özellikle Naval strike,China rising falan ölü hep.Görevleri saçma sapan (premium olarak 9 tane zaten) 100 kill şundan 10 kill şundan gibi.Premium özel diye Phantom bow verdiler sonra herkese bedava yaptılar.Premium gereksiz şu an.Görevlerde takıldığın olursa buradan yardımcı oluruz.

@Schi20phrene

Uniform ayarlar ile nişan alma hassasiyeti için zoomda farklı nişan alırken farklı normalde farklı olarak ayarlanabiliyor.

Usta zaten ps storeda 80 tl premium aldm gtti :D bf3ün premiumunda byağı eğlnmştim. Doluluk iyiyse süper. Hngi mapler daha dolu oluyo ?

Bf3 bile dolu ise serverleri bf4 daha 4 senesi var gözümde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@Schi20phrene

Bf3 2011de çıktı 2014te bf4 2017 ortalrnda fln bf5 gelsn . Hatta bna kalrsa bf bad company 3 gelsin ya

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@Schi20phrene

Bf3 2011de çıktı 2014te bf4 2017 ortalrnda fln bf5 gelsn . Hatta bna kalrsa bf bad company 3 gelsin ya

Bf5 2016 kasım ayı civarında gelicek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tony redgrave kullanıcısına yanıt
    Vakit ayırıp cevap yazdığın için çok teşekkür ederim hocam.

• Merhaba arkadaşlar ps4 için oyun indirimdeydi aldım. Premium da indirimde fakat alıp almama konusunda kararsızım. Premium almasam ne gibi sıkıntıyla karşılaşabilirim? Premium olmaması bana sorun çıkarır mı? Cevabınıza göre premium alacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Merhaba arkadaşlar ps4 için oyun indirimdeydi aldım. Premium da indirimde fakat alıp almama konusunda kararsızım. Premium almasam ne gibi sıkıntıyla karşılaşabilirim? Premium olmaması bana sorun çıkarır mı? Cevabınıza göre premium alacağım.

Hocam bi sıkıntı veya sorun çıkarmaz sadece bazı silahları açamazsınız vede bazı haritalarda oynayamazsınız bazı arkadaşlar premiuma gerek duymuyor ama eğer sizi zora sokmıyacaksa alın arada premium haritalarında oynamak değişiklik güzel olıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Link =====► Battlefield 4: Conquest | Operation Firestorm

Loadout
    Primary Silah: ACE 23
    Optic: Coyote [RDS]
    Accessory: -
    Barrel: Muzzle Brake
    Underbarrel: Angled Grip
    Paint: Green Underbrush

Secondary Silah: G18
    Optic: Delta [RDS]
    Accessory: -
    Barrel: QSW-06 Suppressor
    Paint: Black Shark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NextLevelTR -- 7 Şubat 2016; 18:26:05 >
  • Atkadaşlar silahları nasıl kolay açabilirim levelim 4 pre var ?
  • Önümüzdeki hafta sonu double xp var onunla (DLC hariç)daha hızlı açabilirsin silahları.Birde %200 lük boost aktive edersen daha da hızlanır.3-5 maçta iyi adam vurursan adam bir grubu (carbine,assault rifle vb)bitirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayyo

quote:

Orijinalden alıntı: cloud35

Merhaba arkadaşlar ps4 için oyun indirimdeydi aldım. Premium da indirimde fakat alıp almama konusunda kararsızım. Premium almasam ne gibi sıkıntıyla karşılaşabilirim? Premium olmaması bana sorun çıkarır mı? Cevabınıza göre premium alacağım.

Hocam bi sıkıntı veya sorun çıkarmaz sadece bazı silahları açamazsınız vede bazı haritalarda oynayamazsınız bazı arkadaşlar premiuma gerek duymuyor ama eğer sizi zora sokmıyacaksa alın arada premium haritalarında oynamak değişiklik güzel olıyor

Bu oyunu online oynamak için aldığını farz edersem 25 haritanın sadece çok oynanan 5 ine sahip olacaksın. Arkadaşların diğer haritalarda chat yaparak oynadığında sen keşke alsaydım diyeceksin. Biraz duygu sömürüsü oldu :-) genede sen bilirsin. Fiyat da uygun, durumun el veriyorsa yarım oyun almamanı tavsiye ederim.

• Arkadaşlar ben 4-5 gün önce aldım oyunu. Daha önce gamepadle çok bi fps oynamadım. Zaten playstationı alalı 1 ay oldu. Ben bf4 e başladım hevesle araştırdım ettim sensi 85 e çekdim. Ama benim bu sonuncu olma durumum daha ne kadar sürer. Kariyer modunuda bitirdim extra olarak oyuna alışıyim diye. Tavsiyeleriniz varmıdır benim için şimdiden teşekkür ederim cevaplarınız için.

• wogn8r W kullanıcısına yanıt
    Single player ile hiç vakit kaybetmeyin.Fazla FPS deneyiminiz olmadığı için öncelikle düşük hassasiyet ile başlayın.Bu 20-25 olabilir sonra yavaş yavaş arttırın.85 ilk sefer için çok fazla.Size uygun,rahat hissettiğiniz bir sens bulduğunuzda ve haritalar ile silahları (en önemli kısım bu;bir haritanın kilit noktaları,arkadan dolaşma yolları,düşman doğma noktaları vb.) öğrendiğinizde kendiliğinden çözülür.Unutmayın düşük sens ile silah tepmeleri daha kolay kontrol edilir.
  • Beyler kontrolfreek alıcamda hangisini öneriyorsunuz ?
    http://www.kontrolfreek.com/thumbsticks/fps-freek-cqc.html/
    http://www.kontrolfreek.com/thumbsticks/fps-freek-phantom.html/
    Arkadşlar bunlar arasında kaldım bf de kullanıcam sizce ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 8 Şubat 2016; 20:22:48 >
  • Cevabın için çok teşekkür ederim. Dediklerini harfiyen uygulıcam. bide bende şöyle bi sıkıntı fark ettim r2 tuşuna basarken nişan alamıyorum ya birine basıcam yada birine :D heralde zaman geçdikcek düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wogn8r -- 8 Şubat 2016; 19:23:54 >
  • Battlefield 4' te cephedeyiz, yayına bekleriz ;)

www.twitch.tv/gamersroomtr
  • İki model arasında kesinlikle CQC modeli şu anda bunu kullanıyorum ama en rahat ettiğim ve tavsiye edeceğim model bu, ama şunu da söylemeliyim ki elinizin büyüklüğü gamapadi tutma şeklinize göre rahat edilecek model değişecektir.

http://www.kontrolfreek.com/thumbsticks/fps-freek-cqc-signature.html/
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Battlefield 4' te cephedeyiz, yayına bekleriz ;)

Merhaba yazınızı buradan görerek sonuna kadar izledim. Hatta arada size arkadaşlık gönderip son oyunuzda Scott olarak katıldım.Gerçekten çok dişli rakipler vardı. Bi ara karşı takımdan oynarken sizinle 4-5 kapışmakta nasip oldu. Tebrik eder yayınlarınızda başarılar dilerim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

Battlefield 4' te cephedeyiz, yayına bekleriz ;)

Merhaba yazınızı buradan görerek sonuna kadar izledim. Hatta arada size arkadaşlık gönderip son oyunuzda Scott olarak katıldım.Gerçekten çok dişli rakipler vardı. Bi ara karşı takımdan oynarken sizinle 4-5 kapışmakta nasip oldu. Tebrik eder yayınlarınızda başarılar dilerim.

Umtflz16 gibi bi nickiniz vardi sanki di mi hocam? Tesekkur ederim, ben kabul ettim keske sohbete de ugrasaydiniz, yayinlardan gelip katilan arkadaslar var keyifle oynuyoruz, beklerim mutlaka :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

İki model arasında kesinlikle CQC modeli şu anda bunu kullanıyorum ama en rahat ettiğim ve tavsiye edeceğim model bu, ama şunu da söylemeliyim ki elinizin büyüklüğü gamapadi tutma şeklinize göre rahat edilecek model değişecektir.

http://www.kontrolfreek.com/thumbsticks/fps-freek-cqc-signature.html/

Sağolun hocam cqc iç bükey olanından sipariş verdim.Umarım bir nebzede olsa aimimi arttırır
  • 
Sayfa: önceki 886887888889890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.