Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (886. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tdm karışık gameplay izleyip yorumlarsanız memnun olurum

• Yok arkadaş ben bu oyunu öğrenemeyeceğim, birde internet sorunları ile daha fazlası olmayacak, gameplay videoları izliyorum adamlar örnek AEK ile 4-5 mermi ile düşmanı öldürebiliyor, ben ise en az AEK ile tam isabet 11 mermi sıkıyorum, ya ben beceriksizim yada ciddi bir net sorunu var, dün akşam mesela iyi bir rakip ile oynuyoruz adamları arkadan yakaladım sırtı dönük düşmana yakın mesafe isabetli en az 5-6 mermi sıkmışken adam dönüp beni aldı, bazı oyunlarda bazı oyuncuları öldürmek imkansız gibi, demek ki ne kadar oynarsan oyna yetenek olmayınca olmuyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Yok arkadaş ben bu oyunu öğrenemeyeceğim, birde internet sorunları ile daha fazlası olmayacak, gameplay videoları izliyorum adamlar örnek AEK ile 4-5 mermi ile düşmanı öldürebiliyor, ben ise en az AEK ile tam isabet 11 mermi sıkıyorum, ya ben beceriksizim yada ciddi bir net sorunu var, dün akşam mesela iyi bir rakip ile oynuyoruz adamları arkadan yakaladım sırtı dönük düşmana yakın mesafe isabetli en az 5-6 mermi sıkmışken adam dönüp beni aldı, bazı oyunlarda bazı oyuncuları öldürmek imkansız gibi, demek ki ne kadar oynarsan oyna yetenek olmayınca olmuyor...

Bence kendine haksızlık etme iyi oynuyorsun, birden çok iyi oyuncu olmak zor sonuçta ps3 den beri bu oyunu oynayanların seviyesine hemen gelinmez. Birde gamepadle fps oynamak harbiden zor bişey bazen diyorum verin mause umu geri birde tv demi oynuyorsun monitördemi? tv fps için büyük dezavantaj. Zaten bağlantılarımız sıkıntılı birde tv olunca iş daha zorlaşıyor. Ben önümüzdeki aylarda monitör almayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar şimdi ben 1. Bölge bf4 alırsam bana ne gibi bi zararı olur. Ben sadece tr psn hesabımdan oynamak istiyorum standart olarak bana bi sıkıntısı olurmu ne tavsiye edersiniz şimdiden saolun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wogn8r W kullanıcısına yanıt
    Alma derim kardeş.
    Hiç yanaşma o işe 2. bölge al alıyosan. son pişmanlık fayda vermez.

• underdog kullanıcısına yanıt
    Senin bu packet lost işi nasıl çözülür acaba. Başka gameplaylerde kimsede görünmüyor;sende sürekli köşede. Hatta sanki biara saat resmi de çıktı ki o en kötüsü. Hatırladığım kadarıyla inernet hızında iyidi sanki.

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Senin bu packet lost işi nasıl çözülür acaba. Başka gameplaylerde kimsede görünmüyor;sende sürekli köşede. Hatta sanki biara saat resmi de çıktı ki o en kötüsü. Hatırladığım kadarıyla inernet hızında iyidi sanki.

Valla bu videolarda iyi yine, yoksa saat işareti genelde hep var hiç gitmiyo her şeyi denedim, mtu yu 1492 ye sabitledim ps4 de de modemde de, olmadı dmz açtım, port açtım yine var, kablo ile bağladım daha beter oldu sonra tekrar kablosuz yaptım. Bağlantıda 16 mbit.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

Yok arkadaş ben bu oyunu öğrenemeyeceğim, birde internet sorunları ile daha fazlası olmayacak, gameplay videoları izliyorum adamlar örnek AEK ile 4-5 mermi ile düşmanı öldürebiliyor, ben ise en az AEK ile tam isabet 11 mermi sıkıyorum, ya ben beceriksizim yada ciddi bir net sorunu var, dün akşam mesela iyi bir rakip ile oynuyoruz adamları arkadan yakaladım sırtı dönük düşmana yakın mesafe isabetli en az 5-6 mermi sıkmışken adam dönüp beni aldı, bazı oyunlarda bazı oyuncuları öldürmek imkansız gibi, demek ki ne kadar oynarsan oyna yetenek olmayınca olmuyor...

Seni yine donup te olduruyorlar bana donmeyi bile tenezzul etmiyorlar Arkasi donuk ates ediyorlar

• Arkadaşlar merhaba,

Battlefield 4 Multiplayer ps4 oynayanlar KGT CLAN SERVER girebilirler %100 türk serverdır türk oyuncular kayırılacaktır :)
    Gelmek isteyen olursa serverımıza bekleriz şimdiden iyi oyunlar :)

(not : OPERATİON LOCKER HARİTASINDA CONQUEST VE TEAM DEATHMATCH OYNANMAKTADIR. )
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkanfurki44

Arkadaşlar merhaba,

Battlefield 4 Multiplayer ps4 oynayanlar KGT CLAN SERVER girebilirler %100 türk serverdır türk oyuncular kayırılacaktır :)
    Gelmek isteyen olursa serverımıza bekleriz şimdiden iyi oyunlar :)

(not : OPERATİON LOCKER HARİTASINDA CONQUEST VE TEAM DEATHMATCH OYNANMAKTADIR. )

geldim gordum kimse yok gidiyorum favorilere ekledim

• Daha yeni açtık dolacak birazdan inşallah eyvallah at fava kalsın :)
  • Xx_sTyLeDoGuKaN_xX kullanıcısına yanıt
    Eyvallah tavsiyen için dostum

• wogn8r W kullanıcısına yanıt
    ö.değil kardeşim işimiz bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarpleo

valla hocam öncelikle saygılar gerçekten çok güzel kontrol ve ben yeni başladım bana ne önerirsiniz sensi kaç yapayım ve vechile sens mi ne var onu kaç yapayım.

birde kullandığın silahın ismi nedir. birden fazla ama söylersen çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fearless06 -- 1 Şubat 2016; 15:17:19 >
  • teşekkürler, normal sens 90 , ads (soldier zoom sensitivity) 85 olarak kullanıyorum. Vehicle sens araçtayken kullandığın sensitivity'dir, çok cq oynamadığım için vehicle sens standart olması lazım bende.

m16a4 - standart barrel, stubby veya heavy barrel, vertical grip
    cz3a1 - compensator, ergo.
    aek - heavy barrel, stubby veya standart barrel, stubby
    ace 23 - standart barrell, stubby veya heavy barrel, stubby
  • quote:

teşekkürler, normal sens 90 , ads (soldier zoom sensitivity) 85 olarak kullanıyorum. Vehicle sens araçtayken kullandığın sensitivity'dir, çok cq oynamadığım için vehicle sens standart olması lazım bende.

m16a4 - standart barrel, stubby veya heavy barrel, vertical grip
    cz3a1 - compensator, ergo.
    aek - heavy barrel, stubby veya standart barrel, stubby
    ace 23 - standart barrell, stubby veya heavy barrel, stubby

sıkarş hee uzerine tanimam,mafederim.

Gozum sende benim videolari atmaktan vazgec,tamam bi iki kere musade ettik ama yeter yani

• yalnız sıkarş ha yı herkes kullanamaz belirtiyim machoo
  • yalnız sıkarş ha yı herkes kullanamaz belirtiyim machoo
  • quote:

yalnız sıkarş ha yı herkes kullanamaz belirtiyim machoo

Ben herkes degilim

• 
Sayfa: önceki 884885886887888
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.