Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (887. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.124
Cevap
86
Favori
449.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benim Ps4 deki BF4 ile ilgili ilginç bir sorunum var. Bu yeni haritaları indirdim geçen hafta ve örnek olarak "zavod:graveyard shift" haritasındaki bir oyuna girmek istiyorum. Join server diyorum, sorun yok bağlanıyor ve harita yükleme ekranı geliyor ama nedense bu yükleme ekranında kalıyor oyun bir türlü silah seçip oynayacağım kısma gelemiyor.

Merak edip yarım saat beklediğimde oldu acaba başka yüklemeler de yapıyor mu diye ama ne hata veriyor, ne de oyun donuyor; yükleme ekranındaki "-" işareti hareket ediyor ve müzik de geliyor ama bir türlü oyuna giremiyor. Lütfen bu sorunuma bir çare bulun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onculcan -- 3 Şubat 2016; 11:53:51 >
  • BF5 çıksada tekrar geri dönsek

• Ben battlefield 'i yeni aldım ps4 e online'da sadece join e girebiliyorum quick match e girmiyor sebebini bilen arkadaşlar varmı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarpleo

yalnız sıkarş ha yı herkes kullanamaz belirtiyim machoo

Buyur kardes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZelHaS -- 3 Şubat 2016; 21:28:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allahımmmm Kingggggg

• quote:

Orijinalden alıntı: Beceriksiz Adam

israil server ında sıkı maç, hazin son

beceriksiiiizzzz
  • Beceriksiz Adam kullanıcısına yanıt
    sarp'ın yanında takıl biraz taktik kaparsın cancasım
  • Merhaba arkadaşlar,

Ben Mother Of All Bombs Assignmentsını açmak için uğraşıyorum fakat bir noktayı anlamadım.

Get 15 kills with the bombing görevini tamamlamak için ne yapmam gerekiyor ? Hangi haritalarda yapabilirim ?

Not: UCAV açtım fakat vurduğum adamlar bu görevi etkilemedi.
  • Bomber (hani şu konteynır gibi bir yere girilip uçağa binilen şey) bulunan her haritada yapabilirsiniz.Bomber ile 15 kill alacaksınız birde onu yok edeceksiniz sonra açılır assigment.Yok etme kısmı baya zor.Jet en kolay yolu,yardım edecek varsa canını biraz indirebilir.
  • Güzel olmuş,koyu bir SCAR-H hayranı olarak beğendim.Eski mermi başına 34 hasar veren SCAR-H nerdeeeeeee.Birde bunun özel mermi doldurma şekli var ben bir defa gördüm.Normalde silah hemen hemen dik şarjör değiştirirken bunda 45-50 derece kadar yatırıyor,güzel baya.Video bulursam atayım.
  • Çok teşekkür ederim hocam, iyi günler dilerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: tony redgrave

Güzel olmuş,koyu bir SCAR-H hayranı olarak beğendim.Eski mermi başına 34 hasar veren SCAR-H nerdeeeeeee.Birde bunun özel mermi doldurma şekli var ben bir defa gördüm.Normalde silah hemen hemen dik şarjör değiştirirken bunda 45-50 derece kadar yatırıyor,güzel baya.Video bulursam atayım.

Begenmeni begendim

• Merhaba

Bu oyunda nisan almak kolay mi ?ps de bu tarz oyun oynamadim. Star wars aldim ortalama 6-10 kisi vuruyorum bi oyunda

• arkadaşlar bu hassasiyet ayarlarında Uniform Soldier Aiming adında bir ayar var bu tam olarak ne oluyor acaba ,
    birde hassasiyet ayarlarında gelişmiş seçeneklerde en alt sekmede katsayı ayarı var birde bu ayarı anlatırsanız .ok mutlu olurum şimdiden teşekkürler iyi forumlar
  • Beyler doluluk nasıl online ona göre premium sürümnü alıcamda ? Bf3ün premiumunda byağı eğlncek görevlr fln vardı yani. Bide premium görevlerini türkçe anlatan rehber var mı hiç bildiğiniz ?

• Oyun dolu fakat premium almana gerek yok Dlc haritaları özellikle Naval strike,China rising falan ölü hep.Görevleri saçma sapan (premium olarak 9 tane zaten) 100 kill şundan 10 kill şundan gibi.Premium özel diye Phantom bow verdiler sonra herkese bedava yaptılar.Premium gereksiz şu an.Görevlerde takıldığın olursa buradan yardımcı oluruz.

@Schi20phrene

Uniform ayarlar ile nişan alma hassasiyeti için zoomda farklı nişan alırken farklı normalde farklı olarak ayarlanabiliyor.
  • quote:

Oyun dolu fakat premium almana gerek yok Dlc haritaları özellikle Naval strike,China rising falan ölü hep.Görevleri saçma sapan (premium olarak 9 tane zaten) 100 kill şundan 10 kill şundan gibi.Premium özel diye Phantom bow verdiler sonra herkese bedava yaptılar.Premium gereksiz şu an.Görevlerde takıldığın olursa buradan yardımcı oluruz.

@Schi20phrene

Uniform ayarlar ile nişan alma hassasiyeti için zoomda farklı nişan alırken farklı normalde farklı olarak ayarlanabiliyor.

Usta zaten ps storeda 80 tl premium aldm gtti :D bf3ün premiumunda byağı eğlnmştim. Doluluk iyiyse süper. Hngi mapler daha dolu oluyo ?

• Naval strike haritalarında conguest modunda oynadığım Server var kapanormı bilemem. Genelde 50 nin üstünde oynayan var. Tr psnden 84 liraydı pre. galiba. Alabilirsen tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: odyometrifr06

quote:

Oyun dolu fakat premium almana gerek yok Dlc haritaları özellikle Naval strike,China rising falan ölü hep.Görevleri saçma sapan (premium olarak 9 tane zaten) 100 kill şundan 10 kill şundan gibi.Premium özel diye Phantom bow verdiler sonra herkese bedava yaptılar.Premium gereksiz şu an.Görevlerde takıldığın olursa buradan yardımcı oluruz.

@Schi20phrene

Usta zaten ps storeda 80 tl premium aldm gtti :D bf3ün premiumunda byağı eğlnmştim. Doluluk iyiyse süper. Hngi mapler daha dolu oluyo ?

Tam ben tavsiye ederken aldığını yazmışsın, hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 885886887888889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.