Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (109. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Sadece şunu merak ediyorum,

Buradaki teknik deha olan, XO veya Ps4 fanatiği olan ve karşı tarafa hedehödö diye sayfalarca açıklama yapmak zorunda hisseden arkadaşların kaç tanesi,

Oynarken "OFFF BUNUN GÖRÜNTÜSÜ XO DAKİNDEN (VEYA PS4 DEKİNDEN) %1-2 ORANINDA DAHA İYİ, OYNANIŞI SÜPER OLUMLU YÖNDE ETKİLİYOR" diyecek.

Çok merak ediyorum, oyunu oynarken kaç tane elektrik direğinin kırığına bakacaksınız, veya

" OFFF AMBIENT OCCLUSION EFEKTİNE GEL BEAA" diyecek...

daha sorsan ambient occlusion un ne olduğunu anlatamaz, gelmiş burada hava yapıyor :) (bu AO nun verdiği efekti de bir ben beğenmedim sanırım)

bi yürün gidin beyler, oyununuzu alın, Kim daha çok puan yapacak ona bakın, oyununuzdan zevk almaya bakın, burada birbirinze stres dolu mesajlar yazacağınıza

Şu profil resmini değiştir artık eskidi

Nuahaha ,

onunla tanıdı insanalar, gördüklerinde direkt tanısınlar diye :D

hehehe onu yapana kadar neler çekmiştim, pikselini , kb ını tutturacam diye :D

bu arada senin psn öldü mü, eski psn mi kullanmaya başladım tekrar, sen aylardır offline görünüyordun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerhanUygur -- 31 Ekim 2013; 15:27:30 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

quote:

Sadece şunu merak ediyorum,

Buradaki teknik deha olan, XO veya Ps4 fanatiği olan ve karşı tarafa hedehödö diye sayfalarca açıklama yapmak zorunda hisseden arkadaşların kaç tanesi,

Oynarken "OFFF BUNUN GÖRÜNTÜSÜ XO DAKİNDEN (VEYA PS4 DEKİNDEN) %1-2 ORANINDA DAHA İYİ, OYNANIŞI SÜPER OLUMLU YÖNDE ETKİLİYOR" diyecek.

Çok merak ediyorum, oyunu oynarken kaç tane elektrik direğinin kırığına bakacaksınız, veya

" OFFF AMBIENT OCCLUSION EFEKTİNE GEL BEAA" diyecek...

daha sorsan ambient occlusion un ne olduğunu anlatamaz, gelmiş burada hava yapıyor :) (bu AO nun verdiği efekti de bir ben beğenmedim sanırım)

bi yürün gidin beyler, oyununuzu alın, Kim daha çok puan yapacak ona bakın, oyununuzdan zevk almaya bakın, burada birbirinze stres dolu mesajlar yazacağınıza

Şu profil resmini değiştir artık eskidi

Nuahaha ,

onunla tanıdı insanalar, gördüklerinde direkt tanısınlar diye :D

hehehe onu yapana kadar neler çekmiştim, pikselini , kb ını tutturacam diye :D

bu arada senin psn öldü mü, eski psn mi kullanmaya başladım tekrar, sen aylardır offline görünüyordun.

ufuksen ' i kullanıyorum, bununda mail adresini uzun süredir kullanmıyordum , hotmail bloklamış nasıl açarız bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

yok arkadaş bu uyun tek oynanmaz ne revive atan var ne yerden kaldıran var ne mermi atan var koskoca 100000 metre karelik haritada sadece 10 metre kare içersinde dolanıp duranlar var ( heleki bunlardan çok var )
    nerdesiniz beyler sizi arıyorum

kargoyu bekliyorum hacı ne yapam beklemede kal
  • Herhangi bi haritada assault olarak dogarsam ps3 donuo ekran simsiyah oluo diger siniflarda dogunca bi sıkıntı olmuo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önsiparişimi verdim, dün oyunu indirdim.. beklemeye koyuldum.. bugün girdim ki ne göreyim? kart/cüzdan hatasından çekememiş armut psn; iptal etmişler önsiparişimi

gitti gül gibi china rising
  • Server Browser'dan odaya girmek istediğimde tüm odalar 24/0 oluyor hic insan yok, Quick matchden giriyorum. bunun nedeni ne

• Bende de oyle oluodu r3 ya da l3 e bastığında acilan ekranda istediğini sec oyle yapinca düzelio

• quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Ya arkadaşlar gülmeyin hor görmeyin ama birşey sorcam :
    Arkadaşa davet göndericem nasıl gönderildiğini bulamadım. Ben oyuna girdim arkadaş hep bana join oldu öyle oynayabildik. Nasıl oluyor arkadaş listesine davet gönderme?

Yok mu arkadaşına davet gönderen?

Yok ya bizde bulamadik onu. Oyun icindeyken invite atiliyoda oyun loby de olmuyo yada bulamadik. Bilen yokmu.

Abi yok o. Ea forumlaina falan baktim adamlarda party invite yok artik sadece oyuna girince invite atiliyor demisler. Ne sacma ya

• quote:

Orijinalden alıntı: crazytown_

Herhangi bi haritada assault olarak dogarsam ps3 donuo ekran simsiyah oluo diger siniflarda dogunca bi sıkıntı olmuo

Cok fena taktim defalarca bastan basladim yok assaultla dogar dogmaz kitlenio ps3

• quote:

Orijinalden alıntı: musty90@

önsiparişimi verdim, dün oyunu indirdim.. beklemeye koyuldum.. bugün girdim ki ne göreyim? kart/cüzdan hatasından çekememiş armut psn; iptal etmişler önsiparişimi

Bende önsipariş verdim ödeme ekranına gelemedim oyun indi 12 gb şimdi tekrar oyunumu indirecem yoksa oyunu aktif edebilmek için biley mi satın alıcam

• quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

quote:

Orijinalden alıntı: musty90@

önsiparişimi verdim, dün oyunu indirdim.. beklemeye koyuldum.. bugün girdim ki ne göreyim? kart/cüzdan hatasından çekememiş armut psn; iptal etmişler önsiparişimi

Bende önsipariş verdim ödeme ekranına gelemedim oyun indi 12 gb şimdi tekrar oyunumu indirecem yoksa oyunu aktif edebilmek için biley mi satın alıcam

abi cüzdana para aktarılamadığı için iptal etmiş benimkini psn. iptale dair eposta atmış zaten hesaba. sen emaili kontrol et, iptal diyosa gitti senin preorder :(

zaten ps3'te oyuna girmeye çalışıyosan ve iptal olmuşsa girmiyo, psn store'a yönlendiriyor tekrar. düzgünse normal oyuna giriyo kurulumdan sonra..
  • Bende oyunu nihayet bugün deneme şansı buldum hikaye modunda ilk bölümü oynadıktan sonra
    saatlerimi gecirecegim ve sabırsızlıkla beklediğim multiplayer'a girdim.. Grafik olarak bf3'ün üstüne pek bir şey olacağını düşünmüyordum ve dediğim gibi oldu zaten son yıllarını yaşayan bir oyun konsolu için bu grafik yeterliydi ama oyun bariz bir şekilde "ben yeni nesil oyunum" diyor, bu oyun ps4de oynanır arkadaslar fakat ps3 bakarsak oynaniş açısından beni mest etti çok begendim oyunun tarzı gerçekten değişmiş ayrıca yıkım bf3den daha fazla gibi geldi haritalarda. 5-6 bölüm oynadım bf3den gelen yeteneklerimle 1.veya 2. tamamladim bolumleri, adam vurdukca dahada fazla eğleniyor haliyle. araç kontrolleri gerçekten bana uymamış özellikle jet ve heliyi zor öğrenmiş biri olarak tekrar öğrenecek olmam canımı sıktı onun dışında oyun benim için olmuş ama tekrar dediğim gibi ps4de bu oyun mükemmel olur tabi ben lise3 olduğumdan 1.5yıl sonra ps4 alabileceğim o yüzden şimdiden ps4de bu oyunun tadını çıkaracaklar için iyi oyunlar..

• Arkadaşlar şu iki sorumu yanıtlarsanız sevinirim

1)Oyunda İstanbul geçiyor mu?
    2)FPS düşmesi yaşıyor musunuz?
  • 2. sorunu yanıtlıyım. Evet ara sıra

• quote:

Orijinalden alıntı: burakckale

2. sorunu yanıtlıyım. Evet ara sıra

Anladım, teşekkür ederim...
  • Lobideyken squad kuramıyoruz sanırım her yere baktım ama invite atmayı bulamadım

Bulan bilen var mı ?

• Oyun mükemmel olmuş. Herşey çok dengeli.

Rush modu bc 2 ye çok benziyor. Çok eğlenceli.

• quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Lobideyken squad kuramıyoruz sanırım her yere baktım ama invite atmayı bulamadım

Bulan bilen var mı ?

Malesef hiçkimse bulamadı onu. Adamlar arkadaşlarımızla oynamızı istemiyor heralde. Çok büyük hayal kırıklığı oldu bende. Düzeltirler umarım

• Senin alacagin ps4u almam ben xbox one alicam grafiker bey hakanla xbox oynayacagiz bundan boyle

• Arkadaslar menudeyken invite atma yok. Anca oyuna giricek birj oyle aticak. Birde tam takim oyunu olmus. Fakat mermi ve revive sıkıntısı oluyor. Supportta da c4 var fakat en son aciliyor. Kasiyim dedim de cok dandik geldi support silahlari. Aek acildi eski bebegim nasilmis bakalim

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.