Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (108. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tr Psnden alanlar su an oyuna girebiliyor mu? Multi acikip senaryo acilmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakckale

Tr Psnden alanlar su an oyuna girebiliyor mu? Multi acikip senaryo acilmiyor mu?

Evet
  • yok arkadaş bu uyun tek oynanmaz ne revive atan var ne yerden kaldıran var ne mermi atan var koskoca 100000 metre karelik haritada sadece 10 metre kare içersinde dolanıp duranlar var ( heleki bunlardan çok var )
    nerdesiniz beyler sizi arıyorum
  • iste bunlar hep GTA V :) DLC si cinsin begenmezsem ilk isim bf4
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

yok arkadaş bu uyun tek oynanmaz ne revive atan var ne yerden kaldıran var ne mermi atan var koskoca 100000 metre karelik haritada sadece 10 metre kare içersinde dolanıp duranlar var ( heleki bunlardan çok var )

Adam revive açmamıştır belki ne kızıyosun. PS4'te yardırırız...
  • Ya arkadaşlar gülmeyin hor görmeyin ama birşey sorcam :
    Arkadaşa davet göndericem nasıl gönderildiğini bulamadım. Ben oyuna girdim arkadaş hep bana join oldu öyle oynayabildik. Nasıl oluyor arkadaş listesine davet gönderme?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpheratz

quote:

Orijinalden alıntı: KaraKule06

quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

Orijinalden alıntı: KaraKule06

Oyunu PSNden ön sipariş verip alanların kartından para çekilen var mı? Çekim tarihi olarak 29u yazıyordu hala çekilmedi karttan?

Karttan çekimi iptal edip wallet yani cüzdana yeterli parayı yatır;olacaktır. Direkt karttan çekmiyor bazen.

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU)

Parası çekilmeyen arkadaşlar varsa yukarıdaki seçeneği evet yapsınlar, bende yinede çekmedi bir süre o yüzden ön siparişi dlc yatmasın diye iptal edip ps3 üzerinden satın alırken cüzdana para ekle seçeneğini seçip tam 149TL ekleyerek yaptım. 10 dk içinde cüzdandan parayı çekti

Hocam bende ps üzerinden cüzdana 1 saat önce para ekledim, banka hesabımdan para çekilmiş fakat eklediğim para hala cüzdanda görünüyor.

Resimde görünen seçeneğin evet olarak işaretlenmesi gerek bende parayı ekledikten 10dk sonra cüzdandan çekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: ysn61

quote:

Orijinalden alıntı: xHuNTERTuRKx

quote:

Orijinalden alıntı: vinsenty

Xone daha iyi

bende izledim videosunu o karara vardım xbox one biraz daha canlı

Fake oynanmış resimler kaç kere söylemek lazım.

1000 kere de söylesen anlamazlar.
    Ayrıca cod:ghost'un ps4 versiyonu native 1080p iken xo 720p..

varya şu yaptığınız tartışmaları sokakta çocuklar birbirine yapmaz çok komiksiniz boşa tartışıyosunuz forumda kalabalık yapmayın
  • bf4 kardes arayanlar pm lütfen.
  • Premium'u hemen almak ek bir şey kazandırır mı? 1 ay sonra falan almayı düşünüyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metyn07

Premium'u hemen almak ek bir şey kazandırır mı? 1 ay sonra falan almayı düşünüyorum da.

Kazandırmaz zaten ilk dlc sanıyorum 3 aralıkta çıkıyor .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamehliyetsiz -- 31 Ekim 2013; 12:04:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün akşam ön şipariş olarak oyunu indirdim hiç kart bilgisi sormadı işteyim oyuna giremedim akşam eve gidince oynamak için ne yapmam lazım ödemeyi nasıl yapacam

• quote:

Ya arkadaşlar gülmeyin hor görmeyin ama birşey sorcam :
    Arkadaşa davet göndericem nasıl gönderildiğini bulamadım. Ben oyuna girdim arkadaş hep bana join oldu öyle oynayabildik. Nasıl oluyor arkadaş listesine davet gönderme?

Yok mu arkadaşına davet gönderen?

• quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

Dün akşam ön şipariş olarak oyunu indirdim hiç kart bilgisi sormadı işteyim oyuna giremedim akşam eve gidince oynamak için ne yapmam lazım ödemeyi nasıl yapacam

kart bilgilerin kayıtlıysa sormaz zaten bedava kim kime verir alışveriş yaptıktan sonra accaount managementte n kart bilgilerini sil
  • quote:

Orijinalden alıntı: KediKovalayanPsikopatFare

quote:

Orijinalden alıntı: yado1907

Dün akşam ön şipariş olarak oyunu indirdim hiç kart bilgisi sormadı işteyim oyuna giremedim akşam eve gidince oynamak için ne yapmam lazım ödemeyi nasıl yapacam

kart bilgilerin kayıtlıysa sormaz zaten bedava kim kime verir alışveriş yaptıktan sonra accaount managementte n kart bilgilerini sil

Kart bilgilerim kayıtlı değil yeni hesap açmıştım hatta bende şüphelendim ondan başka bi tema indireyim dedim kart bilgilerini istedi Ayrı bir key mi satın alıcaz oyunu aktif etmek için bilen var mı

• quote:

yok arkadaş bu uyun tek oynanmaz ne revive atan var ne yerden kaldıran var ne mermi atan var koskoca 100000 metre karelik haritada sadece 10 metre kare içersinde dolanıp duranlar var ( heleki bunlardan çok var )

Gel hakanim aksama kunye toplayalim cok zevkli oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

quote:

Gel hakanim aksama kunye toplayalim cok zevkli oluyo

Artik counter attack va dikkat et picahi sana saplarlar

• quote:

quote:

Ya arkadaşlar gülmeyin hor görmeyin ama birşey sorcam :

Yok mu arkadaşına davet gönderen?

Yok ya bizde bulamadik onu. Oyun icindeyken invite atiliyoda oyun loby de olmuyo yada bulamadik. Bilen yokmu.

• Oyunun bağlantı hızı felan nasıl arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanuygur

Sadece şunu merak ediyorum,

Buradaki teknik deha olan, XO veya Ps4 fanatiği olan ve karşı tarafa hedehödö diye sayfalarca açıklama yapmak zorunda hisseden arkadaşların kaç tanesi,

Oynarken "OFFF BUNUN GÖRÜNTÜSÜ XO DAKİNDEN (VEYA PS4 DEKİNDEN) %1-2 ORANINDA DAHA İYİ, OYNANIŞI SÜPER OLUMLU YÖNDE ETKİLİYOR" diyecek.

Çok merak ediyorum, oyunu oynarken kaç tane elektrik direğinin kırığına bakacaksınız, veya

" OFFF AMBIENT OCCLUSION EFEKTİNE GEL BEAA" diyecek...

daha sorsan ambient occlusion un ne olduğunu anlatamaz, gelmiş burada hava yapıyor :) (bu AO nun verdiği efekti de bir ben beğenmedim sanırım)

bi yürün gidin beyler, oyununuzu alın, Kim daha çok puan yapacak ona bakın, oyununuzdan zevk almaya bakın, burada birbirinze stres dolu mesajlar yazacağınıza

Şu profil resmini değiştir artık eskidi
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.