Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (110. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

Senin alacagin ps4u almam ben xbox one alicam grafiker bey hakanla xbox oynayacagiz bundan boyle

Al da kurtulalım senden.
  • Ps4 çıksa da oynasak çıkış tarihi belli oldumu bari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • drejtc kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar oyunu ps3 e alsam mı 4 e mi alsam büyük ikilemdeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: IOzguur

Arkadaşlar oyunu ps3 e alsam mı 4 e mi alsam büyük ikilemdeyim

Boşa masraf yapma 4e al gitsin.

• En az uc aydir oynamiyon benle grafiker bey fazlasi var azi yok durust ol kulaklarin aramadi mi jr gelsede iki muhabbet etsek diye ?ben Xbox a gidince napcan durust ol grafiker bey

• oyun betadan çok daha iyi ama mapler clan maçlarına uygun değil bence.severek oynuyoruz şimdilik
  • Shadow Play ile çekilmiş normalden bir 10fps daha düşük

kendi çekimim

ekran kartı ve işlemci kullanım oranlarını görebilirsiniz..

i7 2600k 5.0Ghz + Gtx 670 SLI = Battlefield 4 1080P ULTRA + 4XMSAA + Sweetfx 1.5.1

• Ps4 versiyonundan multiplayer. Harika bir oyun bizi bekliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamerasi -- 1 Kasım 2013; 13:52:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xHuNTERTuRKx

quote:

Orijinalden alıntı: Inevitable_InET

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adana Devleti

quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

x1 daha mı iyi gibi ? Abi tamda ps almaya yakınken insanın aklını karıştırıyorlar.

x1'da siyahlar çok siyah. Pc versiyonunda o kadar siyah değil. PS4 pc versiyonuna daha çok benziyor.

hocam bence tam tersi xbox one nin canlılığı biraz daha iyi gibi görünüyo video yu izlemissen bi bak ps4 te biraz bulanık görünüyo ben ps4 xbox one bf4 pc de karşılaştırım yeni konsolların grafiği çok iyi duruyo

Geçen biri daha öyle diyodu helvasını yedik

gerçek olan bi konunun üsünü örtmek olmaz sen xbox one ve ps4 battlefield videolarını izlemedin galiba bi izle gör hangi si daha canlı hangisi daha net görürsün kanıtı var adamlar videosunu vermiş bu grafik olayını 10 yaşındaki çocuk farketti sen farkedemedinmi daha

Tartışma başlatman yersiz olur bu sebepten dolayı cevap vermiyorum. İsteyen istediğini oynayabilir. Espri yapalım dedik olaya bak

• Yanlış anlamadıysam Revive yaptığımız kişi kalkınca sağlığı 100 olmuyor. Sanırım 20 gibi bir değerde kalkıyor yerden ki öyleyse mantıklı olmuş.
    Birde birşey daha sorayım: haritanın belli yerlerinde yerde özel silahlar var. Bunları yerden aldıktan sonra üçgene basıp ana silahımıza döndüğümüzde tekrar bu yerden aldığımız silaha erişim mümkün olmuyor mu?

• Oyunu dun oynama sansim oldu. Hikaye modundan bir beklentim olmadigi icin direk multiye daldim. Betayi sadece 3 round oynamama ragmen kontroller konusunda bir sikinti cekmedim. Ancak kara araclarinin kontrolleri resmen bir iskence olmus. Ozellikle tanklarda surekli namlunun baktigi yonu tankin onu olarak algilamasi cok sacma. Ayrica tanklar %10 gucler kalsa dahi disable olmuyorlar. Bir de 3. kameradan oyunu oynarsaniz size kitlenen dusmanlarin hangi yonde oldugu belirten bir ok isareti cikiyor tankin ustunde.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Oyunu dun oynama sansim oldu. Hikaye modundan bir beklentim olmadigi icin direk multiye daldim. Betayi sadece 3 round oynamama ragmen kontroller konusunda bir sikinti cekmedim. Ancak kara araclarinin kontrolleri resmen bir iskence olmus. Ozellikle tanklarda surekli namlunun baktigi yonu tankin onu olarak algilamasi cok sacma. Ayrica tanklar %10 gucler kalsa dahi disable olmuyorlar. Bir de 3. kameradan oyunu oynarsaniz size kitlenen dusmanlarin hangi yonde oldugu belirten bir ok isareti cikiyor tankin ustunde.

Betasında sıkıntı çektiğim konu araç kontrolleri olmuştu. Tanka zamanla alıştım gerçi ama, BF3'te namluyla tankı aynı yöne çevirmek daha kolaydı. Betada BF3 mantığıyla kullanınca tam tersi oluyordu yapmak istediğimin. Yani analogları aynı şekilde kullanınca.
  • kabune kullanıcısına yanıt
    Kendi silahına dönünce o silahı yere atıyor, o an tekrar aldın aldın almadın 5-10sn içinde yok oluyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Adana Devleti

quote:

Orijinalden alıntı: Afr0oo

x1 daha mı iyi gibi ? Abi tamda ps almaya yakınken insanın aklını karıştırıyorlar.

x1'da siyahlar çok siyah. Pc versiyonunda o kadar siyah değil. PS4 pc versiyonuna daha çok benziyor.

hocam bence tam tersi xbox one nin canlılığı biraz daha iyi gibi görünüyo video yu izlemissen bi bak ps4 te biraz bulanık görünüyo ben ps4 xbox one bf4 pc de karşılaştırım yeni konsolların grafiği çok iyi duruyo

Geçen biri daha öyle diyodu helvasını yedik

gerçek olan bi konunun üsünü örtmek olmaz sen xbox one ve ps4 battlefield videolarını izlemedin galiba bi izle gör hangi si daha canlı hangisi daha net görürsün kanıtı var adamlar videosunu vermiş bu grafik olayını 10 yaşındaki çocuk farketti sen farkedemedinmi daha

Tartışma başlatman yersiz olur bu sebepten dolayı cevap vermiyorum. İsteyen istediğini oynayabilir. Espri yapalım dedik olaya bak

doğrudur hocam istiyen istediği konsolu tercih eder, kusurabakma yinede saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Oyunu dun oynama sansim oldu. Hikaye modundan bir beklentim olmadigi icin direk multiye daldim. Betayi sadece 3 round oynamama ragmen kontroller konusunda bir sikinti cekmedim. Ancak kara araclarinin kontrolleri resmen bir iskence olmus. Ozellikle tanklarda surekli namlunun baktigi yonu tankin onu olarak algilamasi cok sacma. Ayrica tanklar %10 gucler kalsa dahi disable olmuyorlar. Bir de 3. kameradan oyunu oynarsaniz size kitlenen dusmanlarin hangi yonde oldugu belirten bir ok isareti cikiyor tankin ustunde.

Betasında sıkıntı çektiğim konu araç kontrolleri olmuştu. Tanka zamanla alıştım gerçi ama, BF3'te namluyla tankı aynı yöne çevirmek daha kolaydı. Betada BF3 mantığıyla kullanınca tam tersi oluyordu yapmak istediğimin. Yani analogları aynı şekilde kullanınca.

Aynen abi bunda da ayni olay. Tankla gidebiliyorun ama donemiyorum
    Birde metro , seine , bazaar gibi mapleri gordukten sonra bu oyunun mapleri cidden cok kotu . Dlc olarak verseler alinmaz o derece
  • Öncelikle hayırlı cumalar herkese. Cod ve BF serisini de oynamış arkadaşlar için bir sorum olacak.
    PS3 için hangisi doğru seçim olur acaba. COD Ghosts & BF4 (çok kararsızım )
    Not: Cod oynadım ama daha önce hiç BF oynamadım ( videolar heyecan verici ) ve birini alabilirim. PS4 için en az 1 yıl beklemem lazım.

tereddütüm, Bf'de büyük alan ve PS3 için oyuncu destek sayısı, cod'da bağlantı sorunları ve senelerce hep aynı şeyler olması.

beklentim, oynanabilirlik ve eğlence

Cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
  • Ben sahsen bf serisini daha cok seviyorum multiplayerde belirledigin stratejiler oldukca onemli, dinamik cevre unsurlari var cod serilerininde singlelarini seviyorum bfye gore daha iyiler
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengobey

Öncelikle hayırlı cumalar herkese. Cod ve BF serisini de oynamış arkadaşlar için bir sorum olacak.
    Not: Cod oynadım ama daha önce hiç BF oynamadım ( videolar heyecan verici ) ve birini alabilirim. PS4 için en az 1 yıl beklemem lazım.

tereddütüm, Bf'de büyük alan ve PS3 için oyuncu destek sayısı, cod'da bağlantı sorunları ve senelerce hep aynı şeyler olması.

O izledigin videolarin cogu pc den alinma. Ps3 te oyle bi atmosfer yok oyuncu az oldugu icin. Bence cod un cikmasini bekle youtube ta videolara bakar karar verirsin. İ
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengobey

Öncelikle hayırlı cumalar herkese. Cod ve BF serisini de oynamış arkadaşlar için bir sorum olacak.

iyi cumalar, dostum öncelikle şunu belirtmem gerekir, iki oyunda multiplayerda birbirinden çok farklı, örnek battlefield geniş harita geniş arazi içeriyo, call of duty biraz daha sakin küçük haritalara küçük arazi,içeriyo, eyer boll aksiyon diyosanız battlefield serisini ,öneririm eyer haritalarda fazla dolaşmak istemiyorum diyosanız call of duty ,karar sizin yinede
  • pompalıları nasıl açıcaz hangi sinde kasıcaz
  • 
Sayfa: önceki 108109110111112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.