Şimdi Ara

Battlefield 4 dürbün açınca fps düşme sorunu..

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Battlefield 4 multi oynarken sniper alıyorum ve sniper kullanmayı seviyorum.

Yalnız sorunumi sniperken dürbün açınca fps 100 den 70' e hatta bazı yerlerde 60 fpsin altına kadar düşüyor.

Baktığım noktalardaki grafik kalitesi üst düzey kaplama ve köşe yumuşatma olarak görünüyor,

Ancak arkadaşlarım dürbünle baktıklarında fps 100 iken 140' a fırladıklarını görüyorum.

Bende bu durumun neden böyle olduğunu çözmeye çalışıyorum bayadır, grafikler arkadaşlarımdakine göre çok daha iyi, çok geniş bir alanda dolu dolu bir grafik kalitesi var onlara göre.

Yinede merak ettiğim neden böyle bir şey oluyor bir türlü çözemedim. (driver değiştirme vs denedim.)

Birde internette yapılan bir disk ayarı vardı onu yaptım ve ilk seferinde çevremdeki belli bir alana kadar grafikler ultrada açılıyordu ve dürbün açınca fps arkadaşlarımdaki gibi fırlıyordu ama bu 1 kere oldu. (disk bellek dosyası boyutu gibi bir ayardı.)

SSD almadım henüz sorun bunla ilgili olabilirmi yada belleklerin ömrü ile alakası olma şansı varmıdır diye merak ediyorum. (belleklere zamanında çok oc yaptım çünkü.)

Bana bu konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.