Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (516. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunda seslerde sorun var mı.Sesler bazen gidip gidip geliyor.Şundan dolayı soruyorum.Oyun çalışmaya başlayınca ses driverımı kapatıyor.Ses gitmiyor ama Dolby Advanced Audio programını kapalı hale getiriyor.
  • Cd den yüklemesi baya uzun sürüyor :). 1 senedir ilk kez cd takıyorum pc ye :). 15 dk oldu hala %44 te yarım saati bulacak galiba
  • ya beyler ben laptopta bf3 oynuyorum. low ayarlarda 50-60fps alabiliyorum 64kişilik conquest large haritalarda bile.
    bf4 betada da fazla bir sıkıntı yaşamadım. ama alsam sıkıntı yaşar mıyım?

sistemim: dell n5110-i7 2670QM(2.20GHZ)-6GB ram-g-nvidia gt525m 1gb

şu an oyunla premium sepette zor tutuyorum kendimi :/
  • akabeyss kullanıcısına yanıt
    Oyunun tadı böyle çıkıyor eğlenmesini bileceksin yahu adam vurdum öldüm kd böyle şöyle demeden
  • Kei$er$oZe kullanıcısına yanıt
    Bende de var aynı problem yer yer sesler kesiliyor tekrar geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

araldan aldigim oyun teslim edildi biraz once kutusu bile guzel :) 3 dvd olarak gelmis gece artik baslarim ufaktan ufaktan

Kutudan bu çıktı mı hocam?

• Arkadaşlar ankara cepa teknosadan az önce aldım oyunu deluxe edition 149 tl...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MartyFriedman -- 1 Kasım 2013; 18:20:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda kilitlenme sorunu yaşayan varmı?

ditt diye bir ses ve oyun kilitlenmesi.Şunun gibi:

• Arkadaşlar oyunu oynarken MSI Afterburner programını göstermiyor (Win7-64bit). Ne yapacağız?
  • bu nedir ya ? bugünkü 6.çöküş :s
  • Anca oynama fırsatı buldum, eleştirenlere şaşıyorum. Grafik, ses efektleri, haritalar, atmosfer olarak bence BF tarihindeki en iyi oyun.
  • arkadaslar bende oynamak ıstıyorum fakat sureklı msvcp100.dll hatası alıyorum bır turlu basamadım yardımcı olacak arkadaslar varmı acaba??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sherlock69

Arala mesaj attım ve aldığım cevap

Merhaba,

Ön siparişte bulunan Battlefield 4 Limited Edition içeriğinde goldpack bulunmamaktadır. Ön sipariş içeriğinde de belirtilmemiştir.

İyi günler dileriz.

O bahsedilen packler originden pre-order yapanlar için dvd için değil sorun yok yani adamlar doğru söylüyor.
  • arkadaslar oyuujnda fps mizi nasıl görüyorum bf3 te render.drawfps 1 idi bunda bulamadım ek olarak ekran kartı gtx770 adam bana low yap dio
  • quote:

Orijinalden alıntı: ailbay

arkadaslar oyuujnda fps mizi nasıl görüyorum bf3 te render.drawfps 1 idi bunda bulamadım ek olarak ekran kartı gtx770 adam bana low yap dio

perfoverlay.drawfps 1
  • win7de böyle problemler oluyor mu? yani win8 e geçme zorunluluğu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makik -- 1 Kasım 2013; 18:54:58 >
  • 5 tane battlepack gördüm boş şeyler attı yinede iyi uygulama olmuş
  • tolgay007 kullanıcısına yanıt
    tesekkurler bi sorum olacak buradaki fps degerleri dogrumu cidden yada maksimumu kaç
  • arkadaşlar dx11i nasıl kapatabiliriz ? Bilen varsa yardımcı olsun litfen.
  • Yok kardesim cikmadi bu 2 dvd ana yerde bide bi cepte ozel kartonun icnde 3. Dvd var neden ayri koymuslar anlamadim gece kurunca gorucez bakalim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 514515516517518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.