Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
40.261
Cevap
164
Favori
1.116.451
Tıklama
Giriş
    253 Mesaj
    E8400 4GHZ (OC) işlemci. 8gb cl7 1333 ddr3 bellek. hd6970 ekrankartı ve win7 64 bit ile 1080p çözünürlükte her ayarda kasma oluyor. işin garibi ultradan high a geçince kasmada azbiraz artma bile oluyor daha garibi oyunun ana menüsü hani şu arkada yağmur olan orda bile 1-2 saniyelik donmalar kitlenmeler oluyor. format attım dün tekrar temiz win 7 kurdum direct x vcredit herşey temiz amd beta v8 son driverde yüklü ama değişen bişey yok. Bu sistemle 4x antiallising 1080p ve herşey ultrada 50 fps alıyodum(battlefield 3te) düne kadar çıkan tüm oyunlar batmanından metrosuna sorunsun en yüksek ayarlarda oynadım. işlemci eski gelebilir ama bilen bilir efsane bi işlemcidir zaten 4ghz ocli şimdiye kadar hd6970te bi darboğaz yaptığını görmedim. tecrübeli arkadaşlardan görüş bekliyorum. oyun mu patchlenmeli(beklemeliyim), yeni drivermi beklemeliyim, win 8.1 olayı olabilirmi bu sıkıntının çözümü, yoksa artık işlemci sorunmu çıkartıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exseri -- 1 Kasım 2013; 16:23:03 >
    |
    |

• Yarbay
    2297 Mesaj
    istanbul da değiliz ya teslim etmedi bize aral :D bekliyorum ben hala
    |
    |
    performans konusunda aman aman açlık yok, benim AA hariç ultrada oynuyorum rahat şekilde sistem panelde

ama ne bileyim yükledim oynadım az sarmadı pek, arkham originsten sonra hemen dalamadım hikayeye

akşam tekrar oynayacağım bakalım
    |
    |

Orijinalden alıntı: burc_oker

Eyvallah kardesim, mng kargoyu begendim ben aralin sitesinden girip kargo durumunu guncel olarak gorebiliyorsun. Belki yarin sana ulastirmis olurlar umarim en kisa zamanda eline gecer.
    quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

Eyvallah kardesim, mng kargoyu begendim ben aralin sitesinden girip kargo durumunu guncel olarak gorebiliyorsun. Belki yarin sana ulastirmis olurlar umarim en kisa zamanda eline gecer.

tşk ederim yalnız seni ekleyemedim battlelogda ismini giriyorum bişey çıkmıyor

artık bittiyse bitmiştir zaten preorder kalktı fiyatlar yükseldi, almayan varsa uğraşmasın 5-6 ay sonra kampanya falan çıkar belki..

ya da bu arkadaş 50 tl oyun 50 tl premiu msatıyor..

http://forum.donanimhaber.com/m_83292181/f_//tm.htm#83292607

nerden buluyor diye sorduğumda söylemedi ama araştırırsan bulursun dedi ispanya isveç gibi yerledede sanırım playstore gibi kampanya yapıyorlar indirim kodlarıyla ve çok ucuza gelebiliyr.. ben bile bilmiyordum..
    |
    |
    vinorosso kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: benjamin0ks

benimde kutu geldi 6 saat kaldı
    quote:

Orijinalden alıntı: benjamin0ks

benimde kutu geldi 6 saat kaldı

yükleme 6 saat mi?
    Her 5 oyundan 4'ünde ya oyun donuyor ya da hata verip atiyor,ping iyi baglanti iyi yapilacak herseyi de yaptim(driver,Punkbuster vs) mümkünati yok..

Spawn olurken 1-2 saniye boyunca siyah ekranda kaliyor o arada düsman sizi görüyor ama,hicbir Multiplayer oyunda böyle bisey rastlamamistim,önce bedenin Spawn oluyor sonra ruhunu ekliyor oyun

CoD oyuncusu oldugum icin bunda da sürekli Domination modunu oynuyorum fakat cogu harita felaket bu mod icin,herkes pusuyor M320'ler,RPG'ler,bombalar havada ucusuyor,hele Operation Locker diye bi harita var anam anam o ney lan öyle
    İsterim, fakat bir yar-ı bâki isterim.

• Yüzbaşı
    885 Mesaj
    .
    |
    |
    1661 Mesaj
    arkadaşlar anlamadığım bir nokta var şimdi scar-h ve ace52 cqb hasarları 40 ve 45 iken Symthichttp://symthic.com/bf4-weapon-charts?secondaries=1&allkcarbine=1&allkdmr=1&support=1&recon=1&assault=1&engineer=1&sort=Class&adsc=DESC&attc1=None&attc2=None sitesinde bunları 34 olarak gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi makik -- 1 Kasım 2013; 16:41:35 >
    |
    |

• Yarbay
    9719 Mesaj

Aral'dan geldi sonunda. Şuan yüklüyorum. 3 Disk toplamda.

kaç saat sürüyor hocam? veya kaç dakika?
    |
    |
    Bahsedilenler: Fornicras
    quote:

Orijinalden alıntı: desiremusic

quote:

Orijinalden alıntı: Fornicras

hayırlı olsun battlepack olup olamadığına bakarak buraya yazar mısınız ? (yüklediğinde)
    |
    |

• Yüzbaşı
    582 Mesaj
    Arkadaşlar konu geniş oldugundan bulamadım oyunda dx11i nasıl disable edebilirim. Bir consol komutları vardı bulamıyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: X-FI

artık bittiyse bitmiştir zaten preorder kalktı fiyatlar yükseldi, almayan varsa uğraşmasın 5-6 ay sonra kampanya falan çıkar belki..

nerden buluyor diye sorduğumda söylemedi ama araştırırsan bulursun dedi ispanya isveç gibi yerledede sanırım playstore gibi kampanya yapıyorlar indirim kodlarıyla ve çok ucuza gelebiliyr.. ben bile bilmiyordum..
    quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

Her yerde fiyat aynı
    |
    |

• Yarbay
    13464 Mesaj

Dostum spawn da DEPLOY tuşuna mouse la bir kez bas sadece çok basınca atıyor oyundan.
    Birde CPU sıcaklıklarına bak, mesela bende kasada kullanmadığım fan vardı cpu nun arkasında onu sökünce sıcaklıklar düzeldi WHEA Logger almıyorum artık ve oyundan atmıyor 2 saat oynadım dün akşam. normalde whea logger sonrası atıyordu event viewer da görüyordum.

Birde son driver ve 8.1 kullanın, ayrıca yakında user.cfg paylaşacam burada, ultra 1080p ayarlarda user.cfg ile kullanınca dx 11.1 i komple kullancaksınız.

diğer ekstra ayarlar ise pre render frame i 1 yapın nvidia panelden.. ya da amd ise kart forcerender komutu vardı onu 1 yapın.
    Birde vsync açıksa rtss ten 60 fps ye kilitelyin oyunu.
    |
    |
    E'zraK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    3402 Mesaj
    Battlelog'ta galiba que'yi kapatmışlar, hiçbir server'da sırada bekleyemiyorum sıra dolu dediği için. Kötü olmuş çünkü 3 - 4 kişilik yer var dediği server'lar saniyeler içinde daha tıklayamadan doluyor
    |
    |

Orijinalden alıntı: makik

quote:

Orijinalden alıntı: makik

SSD'ye kuruyorum saniyede 100mb ile kuruyor hemen bitti. 700mb update yapıyor o da bitmek üzere. Battlepack konusunda bildirim yaparım.
    |
    |

Doğrudur. Betada yoktu ama dün oyunda başıma çok geldi.
    |
    |
    dgo_cr7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
kolayoto.com
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,031
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.