Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (510. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler oyunu indirmeden önce playstore da product key i aktif ettim şimdi oyunu indirdim ama product key kullanılıyor diyor. Bu playstore neden bu kadar gerizekalı bi iş yapıyor Allah'ını seven bi cevap versin nasıl arıycam hakkımı ben bi yol gösterin :S Adamları sabahtan beri arıyorum durumunuzu incelemeye aldık gerekirse yeni bir key göndercez dediler ama beni mi oyalıyorlar ????!!!!!!!!
  • oyun çok iyi ya..
    özellikle ismini hatırlamıyorum adalardan oluşan haritaya bayıldım...
    bir anda hava karardı fırtına çıktı atmosfer değişti mest oldum. çok iyiydi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FyKy

Vallahi bu nedir anlamadım. BF4 ü kendileri yapmış gibi savunan arkadaşlar var. Birisi beğenmeyince hemen parlıyorlar. Neyse ben sussam daha iyi.

insanlar boledir ama bence biraz zamanla alışınca daha gzüe lolabilir çok eksiği var düzeltirlerse adama döner die umud ediyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

oyun çok iyi ya..
    özellikle ismini hatırlamıyorum adalardan oluşan haritaya bayıldım...
    bir anda hava karardı fırtına çıktı atmosfer değişti mest oldum. çok iyiydi..

Ben hala o bölümün şokundayım !

Bildiğin ateş aradım , ısınmak için. Dalga boyları büyüklüğü , tekneyi kullanım dalgay akarşı olan yavaşlık. Ekrana çarpan yağmurlar. Duvara yansıyan güneş batımınnı renkleri. Gerçek gözden daha etkili. İzlemekden dediğim gibi oyun oynamadım
  • İsteyen alır, isteyen satar. İsteyen beğenir, istemeyen beğenmez elbette. Herkesin görüşüne saygı duymak lazım.

Bende kendi görüşlerimi ekleyim;

BF4 ilk duyurulduğunda, tamamen para kazanmak amaçlı cod taktiği olduğunu düşünmüş ve almam demiştim. BF3'ü bir kaç yıl daha keyifle oynarız, üstüne ne koyacaklar ki diye düşünüyordum.

Betasında umutlarım yeşerdi, oyunu alınca da tamam olmuş dedim.

Düşük sistemlerdeki optimizasyon sorununu bilemiyorum ama oyun çok daha akıcı bir hale gelmiş. Yine takım oyunu daha önemli hale gelmiş. Haritalara söyleyecek laf yok zaten, mükemmeller. Commander modu ayrı bir renk katmış oyuna. Grafiklere yorum yapmak bile gereksiz.

Yani işin özü, yine verilen paranın hakkını veren bir yapım olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

campaing oynarken açtığımız silahlar multide mi kullanılıyormuş ? yani her bölümü gold olarak mı bitirmek lazım yoksa maplerdeki silahları mı toplamak gerek ?

Single play oynayarak toplam 6 adet multi play ödülü kazanıyorsunuz.

1.TOMBSTONE ACTUAL (CAMPAIGN) - Complete Baku
    M412 REX veriyor sonucunda size.

2.FANG OF THE UNDERWORLD (CAMPAIGN) - Complete Kunlun Mountains
    SHANK-Bıçak veriyor.

3-A TRAPPED WOLF WILL (CAMPAIGN) - Complete Tashgar
    MACHETE-Bıçak veriyor.

4.TO VALHALLA (CAMPAIGN)- Make the final choice
    QBZ-95-1 veriyor.

5-PEACE MAKER (CAMPAIGN) - Make the final choice
    P90 veriyor.

6-FINAL DUTY (CAMPAIGN) - Make the final choice
    M249 veriyor.

Son olarak burdan sonrasi spoiler.
    OYUNU BİTİRMEYENLER OKUMASIN.

Oyunun 3 adet farklı sonu var

1) Irish'i gönderin c4ü patlatın (Final duty görevi tamamlanır.)
    2) Hannah'ı gönderin c4ü patlatmayın valkyrie patlasın (valhalla' görevi tamamlanır böylece)
    3) Hannah'ı gönder c4ü patlat (peace maker görevi tamamlanır. )

• Selam arkadaşlar, oyuna masaüstündeki kısayollardan veya battlelogdan girmeye çalıştığımda hiçbir tepki vermiyor. Burada kalıyor. Ne yapmam gerekir sizce?

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KeizerSoze -- 1 Kasım 2013; 13:22:05 >
  • İşlemci : Amd FX 4100 (3.6 GHz) 12MB 32nm Am3+

Anakart : Asus M5A97 AMD970 DDR3 1866MHz S+GL+16X AM3+

Ram : Kingston 8GB 1600 MHz DDr3 CL11 + Kingston 4 GB 1600 MHz

Disk : Kingston 120 GB V300 SSD Disk

Ekran Kartı : Asus VGA GTX650 DC 1GB 128Bit GDDR5 16x

Bu sistemde low'da bile çok yoğun oynamam normal mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KeizerSoze

Selam arkadaşlar, oyuna masaüstündeki kısayollardan veya battlelogdan girmeye çalıştığımda hiçbir tepki vermiyor. Burada kalıyor. Ne yapmam gerekir sizce?

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

Chrome ile denemeni önererim. Ben de firefox ile sunucu listesini tazeleme yapamıyordum. Chrome ile yapabiliyorum. Belki sende de benzer bir durum olabilir.

Bunun dışında, oyunun origin ile doğru şekilde yüklendiği kontolünü yapabilirsin. Origin'den oyunun üzerine gelip repair seçeneği ile yüklemeyi onarmasını deneyebilirsin.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar. Aldığın bir hata varsa onu paylaşırsan, daha rahat çözüm bulabiliriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

kardesim yapmayin allah askina bf3 ultra hersey on yuksekde oynadim bunca yildir, bf4 betayida ayni oynadim nasil bir fark bekliyorsunuz zaten bf3 iyi, bf4 te patlamalar isiklandirmalar golgeler detaylandirmalar daha fazla bariz daha iyi

Hocam ben daha iyi olsun ileri gitsin demiyorum zaten grafikler geri gitmiş gibi geldi bana ya da gözüm alışmadı bilmiyorum ama BF3 ün grafikleri daha özellikle texture kaplamalar daha detaylı gibi geliyor. Eve geçince iki oyundan ekran görüntüsü alıp birdaha bakacağım.
  • Dünyada en yüksek level assaultta level 64 olmuş adam yuh diyorum yani
  • Arkadaş yalvarıyorum şu oyunu kişisel rambo olarak oynayacak adam almasın. Ya çıldırdım resmen oyunda kendimi resmen öne atıp düşman ortaya çıkarıp, helikopter,tank işaretleyeceğim takıma yardım edeceğim diye 5-15 bitirmeyi göze alıyorum, millet öyle takılıyor. Karşı takımın heli'ye tek roket gitmedi ya en az 50 kere kitledim şaka gibi yemin ediyorum. Takımda 6 engineer var hepsi rambo gibi base basıyor.
  • Beyler ufak bir sorum olacak, Singleplayer Multiplayer'den daha iyi bir sistem istiyor değil mi ? Yani Single'ı Low-Medium ayarlada oynadığımızda, Multi'yi Medium ayarda oynamamız mümkün mü ? Fps artar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

Arkadaş yalvarıyorum şu oyunu kişisel rambo olarak oynayacak adam almasın. Ya çıldırdım resmen oyunda kendimi resmen öne atıp düşman ortaya çıkarıp, helikopter,tank işaretleyeceğim takıma yardım edeceğim diye 5-15 bitirmeyi göze alıyorum, millet öyle takılıyor. Karşı takımın heli'ye tek roket gitmedi ya en az 50 kere kitledim şaka gibi yemin ediyorum. Takımda 6 engineer var hepsi rambo gibi base basıyor.

Millet lvl derdinde şuan o dediğin moda 1 sene sonra girerler 8aral game gelse bari oyun bugün :P)
  • e.aslan kullanıcısına yanıt
    nvidia'lar şu an bf 4 de berbat güncellemeler beklenmeli
  • Eyvallah ustam BF3'de ultrada oynayabiliyordum burda böyle bi sorun olunca anlamadım hiç değilse medium oynatır yani.

bu arada gtx 670 ile sıkıntısız ultrada oynayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Beyler ufak bir sorum olacak, Singleplayer Multiplayer'den daha iyi bir sistem istiyor değil mi ? Yani Single'ı Low-Medium ayarlada oynadığımızda, Multi'yi Medium ayarda oynamamız mümkün mü ? Fps artar mı ?

Ne single ne multi sıfır kasma. Hangisi daha çok güç ister o konuda bilgim yok. Sistemin güçlü ise her türlü oynarsın sıfır kasma ile. Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellar

Dünyada en yüksek level assaultta level 64 olmuş adam yuh diyorum yani

ya hile yapmıştır yada asosyal oğlu asosyal dir
  • quote:

Orijinalden alıntı: juzam1907

Arkadaş yalvarıyorum şu oyunu kişisel rambo olarak oynayacak adam almasın. Ya çıldırdım resmen oyunda kendimi resmen öne atıp düşman ortaya çıkarıp, helikopter,tank işaretleyeceğim takıma yardım edeceğim diye 5-15 bitirmeyi göze alıyorum, millet öyle takılıyor. Karşı takımın heli'ye tek roket gitmedi ya en az 50 kere kitledim şaka gibi yemin ediyorum. Takımda 6 engineer var hepsi rambo gibi base basıyor.

malesef öyle herkes bayrak kapma peşinde çoğu sniper yatmış bir yerlere ,takım oyunu için turk sunucularının hepsinin team speak e girmesi gerekiyor ki iletişim olsun
  • Arkadaşlar, dolu olan serverlara girerken sırsya bindirmiyor, devamlı reconnect yapmak gerekiyor ! Sizde de böyle mi ?
  • 
Sayfa: önceki 508509510511512
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.