Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (511. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.871
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    multi single'dan daha fazla zorluyor sistemi özellikle işlemci tarafında bildiğim kadarıyla.
  • Oyunum gelmis kokulu kokulu gondermisker :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deluxe paketim var Premium u ucuza nerden alabilirm arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siyahbuz7 -- 1 Kasım 2013; 14:08:24 >
  • Bu arada " BF4.EXE çalışmayı durdurdu" deyip, oyundan atan varsa AMD'nin son beta driver'ı yüklesin. Benim problemim beta driver'la çözüldü.
  • Bütün herkesde olan genel sorun, battlelog'dan kaynaklı. Official açıklamada olayın farkında olduklarını çözmeye çalıştıkları yazıyordu.
  • beyler bu oyunu satın alma düşüncesindeyim multiplayer oynamak için ama işte öğrenci adamız en ucuz bir şekilde hiçbir eksiği olmadan nasıl alabilirim galiba premium paket full paketmiş doğru mudur ? ya da kutulu mu alıyoruz valla hiç daha almadım hep bir heves kaldı içimde yardımcı olun bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Oyunum gelmis kokulu kokulu gondermisker :)

Barut mu kokuyor ? yokdsa postal mı ? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: behcet98

quote:

Orijinalden alıntı: Harpooner

Oyunum gelmis kokulu kokulu gondermisker :)

Barut mu kokuyor ? yokdsa postal mı ? :D

Ya cok sacma ama vanilya kokuyor :)) aralgame sagolsun romantik firma vesselam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Beyler ufak bir sorum olacak, Singleplayer Multiplayer'den daha iyi bir sistem istiyor değil mi ? Yani Single'ı Low-Medium ayarlada oynadığımızda, Multi'yi Medium ayarda oynamamız mümkün mü ? Fps artar mı ?

Ne single ne multi sıfır kasma. Hangisi daha çok güç ister o konuda bilgim yok. Sistemin güçlü ise her türlü oynarsın sıfır kasma ile. Kolay gelsin.

Sistem şu şekilde ; i7 3630, gtx660m, 8gb ram. (Msi Ge60). Single'da 1920-1080 ayarlada low-medium şeklinde oynayabiliyorum. Multiplayer'da hepsini özellikleri arttıramam mı diyorsunuz hocam ?

quote:

Orijinalden alıntı: raynora

Anladım hocam, işlemci tarafından sıkıntım yok fakat ekran kartı sıkıntı gibi görünüyor.

• hala premium kodunu yollamadılar deli oldum, iptal etsinlerde kurtulsam onuda yapmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILoseYourSelf

Evet akabeys seni çok aldım tank ile kusura bakma kardeşim çok eğlenceli idi cidden ortam dediğin öyle olacak Serdar'ın arkadan gelip almaları yokmu ah o serdar ah

Sessiz ve derinden kanka :D felsefemiz bu
  • la biriniz de çıkın bi cevap verin başçavuşun eşeği mi osuruyo burda kimse iplemiyo arkadaş =)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

quote:

Beyler ufak bir sorum olacak, Singleplayer Multiplayer'den daha iyi bir sistem istiyor değil mi ? Yani Single'ı Low-Medium ayarlada oynadığımızda, Multi'yi Medium ayarda oynamamız mümkün mü ? Fps artar mı ?

Ne single ne multi sıfır kasma. Hangisi daha çok güç ister o konuda bilgim yok. Sistemin güçlü ise her türlü oynarsın sıfır kasma ile. Kolay gelsin.

Sistem şu şekilde ; i7 3630, gtx660m, 8gb ram. (Msi Ge60). Single'da 1920-1080 ayarlada low-medium şeklinde oynayabiliyorum. Multiplayer'da hepsini özellikleri arttıramam mı diyorsunuz hocam ?

quote:

Orijinalden alıntı: raynora

Anladım hocam, işlemci tarafından sıkıntım yok fakat ekran kartı sıkıntı gibi görünüyor.

Sisteminde sıkıntı mı var?, Ben benzer özelliklerde Lenovo Y580 ile Medium çoğunlukta, az sayıda High olarak sorunsuz oynuyorum

• bf4te singleda ram kullanımı ne durumda
  • kemalisTr K kullanıcısına yanıt
    Derdin nedir söyle bakalım.
  • Sabahtan beri teknosalarda deluxe versiyonunu arıyorum. Sonunda Sefaköy armonipark ta buldum. 2 cd kabı çıkıyor içinden biri metal diğeri standart kap. Geri kalan tüm özellikler limited editionla aynı arkadaşlar. Bilginiz olsun.
  • eagen kullanıcısına yanıt
    Medium-high yaptığımda çok hafif kasma oluyor, o da bana göre değil uyuz olurum, oynanmayacak gibi değil ama içime de sinmiyor işte 1920x1080 çözünürlükte mi oynuyorsunuz hocam, ve multi mi single mı ? Bu arada bende yanlış yazmışım, single'ı full medium oynuyorum.
  • Aral dan önsiparis verdigim bf4 sonunda geldi )
    Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

• resulacion scale me oluyo herawy fullda onuda 200 e cıkartırsam oyun kasmaya baslıyo %140 lara kadar dusurdum
  • Ben i5 işlemcili 8GB DDR3 Ram ve Nvidia 660Ti ekran kartlı sistemde hem single hem multiyi ultra ayarlar da kasmadan oynayabiliyorum. Windows 8.1 kurulu bu sistemde.
  • 
Sayfa: önceki 509510511512513
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.