Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (508. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet bende imzadaki sistem optimus zımbırtısı var hd 3000 win 8 ile kullanıyorsanız kaldırım tekrar güncel driver yükleyin.

Belki de win 7 de sorun yapmıştır ,bu oyun için win 8 .1 x64 öneriyorlar,herhalde size format yolu gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vorb -- 1 Kasım 2013; 11:36:24 >
  • vorb V kullanıcısına yanıt
    güncel driver yüklü hocam ancak hala sorun aynı directx error intel hd 3000 hatası veriyor.
  • integral_24 İ kullanıcısına yanıt
    bunu google da aratıp baksan daha dogru olacak sadece bu oyun icin degil baska seyler icinde ayni hatayi alanlar kesin vardir
  • hocam baktım ancak bi çözüm bulamadım.
  • cato16 kullanıcısına yanıt
    Kodu sadece origine girmemiz yeter yani. Peki download yapıyormu yoksa sadece basit bir aktivasyonmu. Cevapların için teşekkürler.
  • Arkadaşlar oyun şu an için en uygun nerede satılıyor? Ve şu anki sistemimle oyundan verim alabilir miyim ? i5 750 @ 3.50 GHz, Sapphire 7870 XT, Kingston HyperX 8 GB RAM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc_oker

spoiler vermezsek yalniz sevirim :):)) biz daha oyunu bugun alicaz :)

aa özür :)
  • Windmark kullanıcısına yanıt
    Hocam şimdi sizin için baktım, 3-4 ayar high'ta diğerleri mediumda çoook ama çok az kazma oluyordu çatışmalarda, mediumda gayet stabil. Başka bir detay, ayrıntı olursa söylerim ayaları şöyle böyle yaptım diye.

Edit : Low'a düşürüp birde öyle baktım, medium'da biraz fps düşüşü varmış haklısın. Ama oynanmayacak gibi değil gibi geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vinorosso -- 1 Kasım 2013; 11:56:41 >
  • beyler oyun gerçek hayattanda gerçek olmuş valla
  • Teknosa'da oyunun Digital Deluxe versiyonu özel kutusu ile birlikte satışa sunulmuş, PC fiyatı 150 TL ilgilenenlere duyurulur.

http://www.teknosa.com/pages/battlefield4
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvoeak

Arkadaşlar oyun şu an için en uygun nerede satılıyor? Ve şu anki sistemimle oyundan verim alabilir miyim ? i5 750 @ 3.50 GHz, Sapphire 7870 XT, Kingston HyperX 8 GB RAM.

Ekran kartınız hakkında bilgim yok ama ben sizinkisi ile aynı özelliklerde Nvidia 660Ti ekran kartına sahip sistemde oyunun hem single'ını hem multisini ultra ayarlarda takılmadan sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love
    Ekran kartınız hakkında bilgim yok ama ben sizinkisi ile aynı özelliklerde Nvidia 660Ti ekran kartına sahip sistemde oyunun hem single'ını hem multisini ultra ayarlarda takılmadan sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum.

Teşekkür ederim hocam ekran kartına güveniyorum en iyisi oyunu alıp kendin deneyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kvoeak

quote:

Teşekkür ederim hocam ekran kartına güveniyorum en iyisi oyunu alıp kendin deneyeyim

Deneyin derim bencede. Eğer kasma sorunu yaşarsanız en kötü ihtimal ayarları biraz geriye çekersiniz. Ama şu kadarını diyebilirim ki bu oyun ultra ayarda oynanır. Görüntü gerçekten muazzam. Ses efektlerini saymıyorum bile. Tam bir savaş atmosferi.

• intel hd 3000 directx 11 i desteklemiyor 10.1 i destekliyor oyunda 11 istiyor sorun bu ancak ben ikincil ekran karti olan gt540 m ile oyunu açmak istiyorum fakat oyun hala intel hatası veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: levo90

arkadaşlar birisi şu premiumu nasıl yapacağımı anlatabilirmi. playstoreda duruyor key hala. ilk defa yapacağım. yanlış bir şey yapmak istemiyorum. Şimdiden teşekkürler.

kodu Origin'de redeem product bölümüne yazmanız yeterli, otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır.

İyi oyunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: integral_24

intel hd 3000 directx 11 i desteklemiyor 10.1 i destekliyor oyunda 11 istiyor sorun bu ancak ben ikincil ekran karti olan gt540 m ile oyunu açmak istiyorum fakat oyun hala intel hatası veriyor.

Sizin laptop optimus hocam 2. Ekran kartını seçip öyle girmen gerek araştır bulursun basit bişey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • campaing oynarken açtığımız silahlar multide mi kullanılıyormuş ? yani her bölümü gold olarak mı bitirmek lazım yoksa maplerdeki silahları mı toplamak gerek ?
  • quote:

Deneyin derim bencede. Eğer kasma sorunu yaşarsanız en kötü ihtimal ayarları biraz geriye çekersiniz. Ama şu kadarını diyebilirim ki bu oyun ultra ayarda oynanır. Görüntü gerçekten muazzam. Ses efektlerini saymıyorum bile. Tam bir savaş atmosferi.

Battlefield 3'e geç başlamıştım hocam bir yıl pişman olmuştum Bu sefer pişman olmak istemiyorum tek çekincem işlemcimdi ama o da sorun olmaz gibime geliyor Playstore'un indirim kuponunun süresi dolmuş araştrımadayım uygun bulup alacağım bir tane

• chakal131 kullanıcısına yanıt
    yok hocam 2 gündür birşey bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCold Killah

Merakla bekliyorum işte bunu.

Beklediğim gibi olmadı bf4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 506507508509510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.