Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1989. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19871988198919901991
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    polonyayı bilmiyorum ama forumda daha önce rus ve meksika keylerinin daha ucuz olduğunu, insanların vpn kullanarak bu keyleri satın alıp sorunsuz oynadığını görmüştüm. siz yine de ne olur olmaz global olanını alın derim.
  • Fire.Sword kullanıcısına yanıt
    Yok be dostum, eski arayüzün gözünü seveyim. Bende akşamları olmuyor, genelde oyuncu oluyor serverda, fakat geceden kalma mıdır nedir, sabah 10 tane servera girdim ve durum buydu, gir çık gir çık...
  • Arkadaşlar şuan originde indirim var
    Battleifeld 4 premium edition 73 tl
    Battlefield 1 Stantard 90 tl
    Battlefield 1 Revolution 109 tl
  • su oyunda ne nefret ettigim sey guided shell.adam sadece guided shell kullanarak kendink tank kullandığını zannediyor ne yazikki.krndim guided shell kullanmiyorum kendim nisan alarak buyuk oranda isabet ettirebiliyorum ancak karsidaki arkadasin guided shell i bitince kendisi nisan alip vurmaya calisiyor ancak 3-4 atışın hiçbiri beni vurmuyor aim i çöp.su oyunda guided shell olmasa tank kullananlarin yarısından fazlasi çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

su oyunda ne nefret ettigim sey guided shell.adam sadece guided shell kullanarak kendink tank kullandığını zannediyor ne yazikki.krndim guided shell kullanmiyorum kendim nisan alarak buyuk oranda isabet ettirebiliyorum ancak karsidaki arkadasin guided shell i bitince kendisi nisan alip vurmaya calisiyor ancak 3-4 atışın hiçbiri beni vurmuyor aim i çöp.su oyunda guided shell olmasa tank kullananlarin yarısından fazlasi çöp

Neyin egosu bu? Bence zannetmiyorlar, zevk alarak kullanıyorlar. Herkes zoom ile her atışını vurabilecek diye birşey yok, oynayış stilleri farklı.
  • Daimon88 kullanıcısına yanıt
    ego mu 64 kisilik serverler da birden fazla sekilde guided shell ile kitleniyorlar buna oynamak mi deniyor hangi tank ole savassam ilk guided shell ile kilitleniyorlarsa ve bunu ben sevmiyorsam bunu belirtmem ego mu oluyor

zoom atisi gectim adam karsimda bile giided shel ile kilitleniyor ne diyeyim artik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 13 Ocak 2018; 14:46:56 >
  • Arkadaşlar yeni başladıgında sürekli sağ üstte neyi nasıl yapıcagını gösteren bilgilendirici pencere çıkıyorya onu nasıl kapatıcaz sinir olmaya başladım sürekli çıkıyor.Ps4te kapatmıştım unuttum o ayarı.
  • @Fire.Sword

serverlara rcon ile bot atıyorlar dolu görünsün oyuncu çeksin diye
  • Vay uckaagitcilar vay, bunu kim dice mi yapıyor, serverlar mı.

Bende diyorum iyi bak hep dolu serverlar, giriyorum yeminle kimse yok sadece ben

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    https://www.reddit.com/r/battlefield_4/comments/7q3dj1/pc_server_browser_shows_crowded_servers_that_are/dsmiq6n/?st=jcdrj0h3&sh=c0ba106f

kullanıcılar yapıyor ama dice izin veriyor, ha serverın olduğu zaman idle kick timerı 300saniyeden fazla ayarlamana izin vermez, 1p starta izin vermez anca saçma sapan işler peşinde koşar güncelleme yapar eskiyi aratır metroda lockerda birsürü glitch var kaç yıldır hangisini fixlemiş dice
  • açıklama için teşekkürler. adminlerin bilerek yaptığı birşey olduğunu tahmin etmiştim de ne olduğunu bilmiyordum. serverları doldurmak için saçma bir yöntemmiş. sonuçta girer girmez boş olduğunu görüp çıkıyoruz.
  • Olan bizden çaldığı zamana oluyor. Bir sabah erken girdim valla 10-12 serverda hep aynı oldu. Sadece ben yada bir kişi vardı, doluya yakın göstermesine rağmen.

Peki yok mu bunun bir çözümü?

var ama dice bf1 ve swbf2 harici birşeyle ilgilenmiyor şuan ölü yatırım olarak görülüyor bf4 bf3
  • Anladım,Teşekkürler. Bf2 çıkınca bu sene sonunda , Bf1 in de guncellemelerle içine ederler.

Bknz BF 4 .BF HARDLINE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 13 Ocak 2018; 23:22:20 >
    bf1'i şuan bf4 e oranla PC'de 10.000 kişi fazla oynuyor günde sadece.

http://bf1stats.com/
    https://bf4stats.com/

bunun nedeni de hile, bf1 de punkbuster kaldırıldı sadece fairfight var ve abartmadığı sürece birisi istediği gibi aimbot esp vs kullanabilir bf1 ve swbf1-2 de

bf4 fairfight ve punkbuster'a ek olarak GCC ACI BF4DB gibi 3.parti anti-hile yazılımlarını da destekliyor en azından. hile yapan birisi 1 gcc stream serverından banlandığında diğerlerine de giremiyor punkbuster ve fairfight yakalamasa o yakalıyor, o da olmadı server admini punkbusterın oyunculardan aldığı ekran görüntülerini görüp EA ve PB sunuculardan banlayabiliyor.

şuan bf1 için oyun içi rent menüsünden bir server kiraladığınızda server admini olarak yapabildiğiniz basit olarak sadece map ve oyuncu takımı değiştirmek başka hiçbir ek anti-hile, uzaktan yönetim vs desteği yok

bakın fortnite için piyasada 1 tane satışta hile yok neden? çünkü adamlar anında dava edip gençliğini çalıyor o hileyi yapanın. ama bunu bf serilerinde daha doğrusu ea games oyunlarında pubg gibi oyunlarda mümkünü yok göremeyiz çünkü adam müşteri memnuniyetine değil hile yapıp banlanan kişinin alacağı 2-3. keyin parasına bakıyor.

ne dolmuşum be kanser oldum pc platformunda oyun oynamaktan ciğerim soldu şu hileler ve yanlış şirket politikaları yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

ego mu 64 kisilik serverler da birden fazla sekilde guided shell ile kitleniyorlar buna oynamak mi deniyor hangi tank ole savassam ilk guided shell ile kilitleniyorlarsa ve bunu ben sevmiyorsam bunu belirtmem ego mu oluyor

zoom atisi gectim adam karsimda bile giided shel ile kilitleniyor ne diyeyim artik

Sen de kullan.
  • Server listesinden bakıyorum, 30/64 yazıyor, iyi diyorum hadi dalayım, girdiğimde sadece ben veya 1 kişi daha oluyor. Sinir edici bir durum. Geri çıkıyorum. Zaman harcamış oluyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daimon88

Server listesinden bakıyorum, 30/64 yazıyor, iyi diyorum hadi dalayım, girdiğimde sadece ben veya 1 kişi daha oluyor. Sinir edici bir durum. Geri çıkıyorum. Zaman harcamış oluyor sadece.

Oyun içinden serverlara tıkladığınızda bu sorun yaşanıyor . Battlelog dan girdiğimde bu olmuyor. Sanırım oyunda bir sıkıntı var.
  • o zaman bf1 almaya gerek yok bf4 ile yola devam

• DICE desteği kestiğinden metrekareye bilmem kaç tane hileci düşüyor.Daha az önce adam helikopterde açmış hile duvarlardan vuruyordu flood zone'da varın gerisini siz düşünün.Oyunu alma düşüncesi olanlara söylüyorum gelme vatandaş gelme
  • 
Sayfa: önceki 19871988198919901991
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.