Binbaşı
18 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba. Bu hizmetlerden şüphelenmemi sağlayan şeyler ikişer tane olması, sonunda saçma sapan rakam ve harfler olması ve bilgisayarı her açışımda değişmesi. Kişisel bilgilerle alakalı hizmetler olması şüpheyi arttırdı. Ayrıca daha önce hiç gördüğümü hatırlamıyorum. Windows defender ve zemana antiloggerla taradım, zaten uzun zamandır bilgisayarda olan crackler dışında birşey bulamadılar. Sadece malwarebytes smartclock diye bir trojan buldu, sildim ama hizmetler aynı şekilde duruyor. Bu arada görev yöneticisinde olağan dışı işlemci, ram, disk, ağ kullanımı mevcut değil.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/89/79/b1/8979b1e5be6f2f3edc1f1d8d78b03754.png&t=0&width=480&text=1

Şimdi soru şu, bilgisayarımda birileri mi var, ben mi paranoyağım?

Ben bu seriye başlamak istiyorum ama bilgisayara çıkmamış olanlar var, onları atlasam hikayede kopukluk olur mu?
95 doğumluyum yaşıtlarımı geçin benden küçük adamları simsiyah görünce krize giriyorum.Yanlış anlamayın fesatlıktan değil, bu zıkkımın bende doğal sürecinde işlememesinden.Sosyal yaşamı da etkiliyor 4 senedir adam akıllı okula gidemedim bu yüzden. 1.5-2 sene önce endokrinoloji bölümüne gittim hormonlarında sıkıntı yok dedi doktor.Denemediğim şey kalmadı badem yağıdır sarımsak yağıdır, direkt sarımsak sürmektir herşeyi denedim. 7 Ağustos'dan beri de eeose sakal serumunu kullanıyorum.Takviye olarak günde 2 kez 5 mg hp biotin kullanıyorum.Favori altlarında zaten biraz vardı, bıyıklar seyrek, boyunda bazı bölgeler seyrek, yanaklarda yok daha doğrusu var ama cılız koyduğum resimlerde siz bile göremezsiniz. Sonuç olarak köse değilim süreç çok yavaş. Ergenlik dönemi uzun sürüyor desek vücudun diğer bölgeleri kıllı, ses oturalı çok oldu. Eeose hiç mi faydalı olmadı mutlaka faydası oldu bunu hissedebiliyorum ama minimal. Belki 72 tl üründen çok fazla şey bekliyorum bilmiyorum. Halihazırda aynı sıkıntıyı yaşayanlar varsa,yaşayıp aşmışlar varsa yorumlarınızı bekliyorum.
< Resime gitmek için tıklayın >
Merhaba öncelikle yardım edeceklere şimdiden teşekkür ederim.Elektrik bölümünü bulamadığım için buraya açtım konuyu.

1.Bu sabah oturma odası,mutfak aydınlatması bir de kilerdeki prizin bağlı olduğu c20 sigorta atmaya başladı.Aynısından alacaktım ama c25 vardı onu aldım taktım sorun teşkil eder mi?

2.Bahsettiğim sorunun sigorta kaynaklı olmadığını tek tek test ederek anladım sorun kilerdeki prizdenmiş ki bu prize kombi bağlı ve önüne b20 sigorta koymuşlar.Kilerdeki prizin bağlı olduğu, panodaki c25 ve 25A kakr atarken kombinin yanındaki b20'nin atmaması sorunun sigortadan olduğunu mu gösterir eğer öyleyse elimdeki b25'i taksam sıkıntı çıkar mı?

Biliyorum biraz karışık ama en açık haliyle anlatmaya çalıştım lütfen cevapsız bırakmayın.

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
Merhaba öncelikle lütfen bakıp geçmeyin elinizden geldiği kadar yardımınızı istiyorum.Asus x541u laptop kullanıyorum alalı daha 1 ay oldu olmadı.2-3 gündür bu mavi ekranı alıyorum.İşin ilginci bütün gün Bf3,Bf4,Bf1 gibi kallavi,bunlar dışında birçok oyun da oynuyorum hiçbir şey yok,kardeşim alıp film filan izlediği zaman bu hata geliyor.Ekran kartı driverı güncel değildi onu güncelledim,windows güncel.Hd Tune Pro ile scan ettim harddiskte de bir şey yok.Sıcaklıklar laptopa göre kötü sayılmaz.Cpu:47 Gpu:42 Hdd:44.Ne alakası var bilmiyorum ama mavi ekrandan sonra eset korumayı devre dışı bırakmış oluyor.Sizce sıkıntı nedir?
Beyler CrazyRussianHacker'ı takip etmeye başladım youtubedan az önce bir videosunu izlerken ulan bu aynı Bedük dedim kendi kendime ve karşılaştırdım yok artık insanlar çift yaratılmıştır derlerdi inanmazdım.

Bedük

CRH

İkiz olmasınlar lan?
Sorun başlıktaki gibi defalarca defragment yaptığım halde durum böyle..

Komşum laptopu TV'ye takmış görüntü geliyor ama laptopta görüntü hiç yok.Ben ekran kartında bir sorun olmadığını, monitörde sıkıntı olduğunu düşünüyorum doğru mudur?
Hg253 Modemim bozuldu Sol'u aradım gelip Hg255s taktılar.Taktıklarından beri battlelog server listesinde pingler görünmüyor.Oyuna girince sıkıntı yok pingler normal düzeyde ama farklı zaman aralıklarında birden oyundan düşüyorum ve 3659 portunu açın hatasını alıyorum.Arayüzden açtım portu ama port checkerda açılmamış görünüyor ve sıkıntı devam ediyor.Güvenlik duvarı devre dışı,kullandığım virüs programı da yok.Lütfen yardım edin.

Battlelog'a attığım ping:

Açtığım port:

Portun durumu:

Bu batarya bir mp3 çalara ait ve cihaz adaptöre usb kablo ile bağlanıyor.Şarja ilk takıldığında ekranda low battery ibaresi çıkıyor ve sonra hepten siyah ekran kalıyor.Ben bu usb kabloda sorun olduğunu düşündüğüm için bataryayı direkt bağlamak istiyorum ama Li-Poly bataryaların riskli ve patlayınca ciddi zarar verdiğini okudum.Bu doğru mu sıkıntı çıkabilir mi?

Batarya

Adaptör

Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 8 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.202
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 28.322 (Bu ay: 235)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 553 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.