Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1991. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19891990199119921993
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Daimon88

Ben Türk sunucularda oynamıyorum kesinlikle. Alman ve Rus serverlerinde oynamak hoşuma gidiyor. Saçma sapan bulduğum kuralları sevmiyorum çünkü. Herhangi bir silah kısıtlamasını sevmiyorum. İstediğim silahla oynayamadıktan sonra, istediğim bombayı ve roketatarı seçemedikten sonra niye oynayayım Türk serverlerinde. Operation Locker da bile o tür kurallar yok Alman ve Rus serverlerinde, ve ben çok keyif alıyorum.

Alman ve Rus sunucularında sıkı kurallı olan ve hiç kuralı olmayan sunucular çok var.
    Benim için gereksiz ve sinir bozucu olan bir kaç şey var onlarda zehirli ok yai posin tipi ok,diğeri de bipod.
  • hileci kaynıyor oyun bitane şerefsiz gördüm üstelik türkdü helikoptere binmiş rasgele tarıyor aim diye bir şey yok rasgele sağa sola sıkıyor fakat tek 1 ateş etmesi ile 10 kişi ölüyor farklı farklı noktalarda valla bıktım bu veletlerden sildim oyunu lanet olsun
  • arkadaşlar origin hesabımı satmayı düşünüyorum almak istiyen olursa irtibata geçsin

bf4 standart+dragon pass+second assault dlc 104 level
    nfs most wanted 2012

fiyat olarak teklife açıgım
  • PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Bu sorun sadece bendemi devam ediyor Sildim yükledim orgıne yenısı geldi gene yükledim ama mouse imleci gelmiyor bir türlü
  • bugun de bir süper hile gördüm arkadaş sn de 1 roket atarak tank vuruyor ancak haritada bulundugu yerde nokta olarak gözüküyor ancak kendisi gözükmüyor ya da attığı roket gözükmüyor kaçamıyorsun sürekli roket atıyor

isteyene hesabımı çok uygun fiyata bırakıcam bıktım artık
  • arkadaşlar server browserdan mı giriyorsunuz oyuna yoksa quick matchden mi server browserdan içinde oyuncu olan sadece 1-2 sunucu bulabiliyorum diğerleri de premium istiyor zaten bu kadar az mı oyuncusu var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Troll King

arkadaşlar server browserdan mı giriyorsunuz oyuna yoksa quick matchden mi server browserdan içinde oyuncu olan sadece 1-2 sunucu bulabiliyorum diğerleri de premium istiyor zaten bu kadar az mı oyuncusu var ?

Bu saatte gırdıysen normal ogleden sonra doluyor,bıde fıltrelemeye dıkkat et belkı ondan dolayı server az buluyodur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Troll King kullanıcısına yanıt
    Browser'da ülke ayarlarını ve oyun tipine dikkat et, özelleştirme yapıp kriterleri çok yaptıysan sunucu sayısı az çıkacaktır.

Oyun çıkalı 4 seneyi geçti full olan sunucu varsa yoksa 10-20 tanedir.

Kasım 2018 de yeni battlefield gelecek. Linki arkadaşım paylaşmıştı benim discord kanalında eve gidince paylaşayım.
  • Hayırlı geceler arkadaşlar ..

Battlefield 4 seneler once almıstım ama tam oynamaya vaktim olmamıstı. Benim merak ettiğim konu ranked sistemi nasıl ? Ranked yani bronz gümüs tarzı ligler var mı? :)
    Merak etmeyin koyu bf fanıyım asla kotulemem.:)
  • Arkadaşlar adamlar full macro kullanıyor yada aim hack silahlarının namlusu dahi yukarı kalkmıyor hep headshot.Logitech g300s mause var macrosuz oynanmaz bu oyun macro yapan varmı?Hileye karşıyım bari hilecilere macro ile karşılık verme şansımız olsun yoksa oynanacak gibi değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    bence tek silahta ustalışman daha mantıklı zaten çok iyi vurmaya başlıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Türkiyedeki sunucular böyle, almanya ve rusya sunucularında gezinip duruyorum hiç bahsettiğin gibi bir şey olmuyor bana.
    Tam tersine adamların sunucularında assist yapınca adamlarla kanka oldum ve hepside beyefendi adamlar, tamamı rus.
    Hile kokusu aldılarmı affetmiyorlar(Tam aradığım tipte adminler.) Sen shangai seviyorsun.Ben locker metro veya tdm herhangi bir harita.
    Gel takıl bana locker'a (we can make a zouzou ) :)

Hacı origin nick verde ekliyim az arkadaş edineyim ps4 te fırtınalar estiriyordum dünya 1.liğine kadar gittim sonra askeere gittim sattım ps4 dü geldim pc topladım ortam olmayınca alışamıyor insan pc de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hile yapan varsa cık serverdan kickleyen yoksa ne yoruyosun kendını yok yere.

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    O ayrı konu ama adamların silahlarının namlusu kalmıyor heleki Aek gibi bir silahın kessinlikle macro yada aim var buna eminim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    aek konusunda ben de supheliyim kendim alıyorum o kadar iyicnisan alip vurabilecek bir silah degil ama karsidakiler gel gör nasil oynuyor

bir keresinde bir hile gördüm mükemmeldi.adam haritada gözükmüyor.mini mapta sadece anlik gozukuyor kendisi 1 sn arayla rpg atiyor ve isinlaniyor bu sekilde benim tankımı defalarca vurdu nereden geldigini anlamadan ölüyorsun

• Arkadaşlar ben bir BF4 hayranı olarak söylüyorum 2013 de çıkan bu oyunun, günümüz 2018 yılında PUBG, Rainbow Six Siege, Fortnite vb. gibi çok oyunculu oyunlara rağmen hala popülaritesini koruduğunu düşünüyorum. Evet artık geliştirici DICE oyuna güncelleme, destek getirmediği için bazı sıkıntıları var ama ne zaman oyuna girsem o sıkıntılara rağmen keyif alabiliyorsam bu oyunun kalitesinden bence. Peki forumda neden "DH Klanı" şeklinde benim gibi BF4 hayranları ile birlikte oynayabileceğimiz bir grubumuz yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BodyBeast

Arkadaşlar ben bir BF4 hayranı olarak söylüyorum 2013 de çıkan bu oyunun, günümüz 2018 yılında PUBG, Rainbow Six Siege, Fortnite vb. gibi çok oyunculu oyunlara rağmen hala popülaritesini koruduğunu düşünüyorum. Evet artık geliştirici DICE oyuna güncelleme, destek getirmediği için bazı sıkıntıları var ama ne zaman oyuna girsem o sıkıntılara rağmen keyif alabiliyorsam bu oyunun kalitesinden bence. Peki forumda neden "DH Klanı" şeklinde benim gibi BF4 hayranları ile birlikte oynayabileceğimiz bir grubumuz yok?

Mantıklı Olması gerekir Bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

aek konusunda ben de supheliyim kendim alıyorum o kadar iyicnisan alip vurabilecek bir silah degil ama karsidakiler gel gör nasil oynuyor

bir keresinde bir hile gördüm mükemmeldi.adam haritada gözükmüyor.mini mapta sadece anlik gozukuyor kendisi 1 sn arayla rpg atiyor ve isinlaniyor bu sekilde benim tankımı defalarca vurdu nereden geldigini anlamadan ölüyorsun

Mesela bu adam bariz belli macro veya aim hack oldugu ama inkar ediyor yorumlarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: BodyBeast

Arkadaşlar ben bir BF4 hayranı olarak söylüyorum 2013 de çıkan bu oyunun, günümüz 2018 yılında PUBG, Rainbow Six Siege, Fortnite vb. gibi çok oyunculu oyunlara rağmen hala popülaritesini koruduğunu düşünüyorum. Evet artık geliştirici DICE oyuna güncelleme, destek getirmediği için bazı sıkıntıları var ama ne zaman oyuna girsem o sıkıntılara rağmen keyif alabiliyorsam bu oyunun kalitesinden bence. Peki forumda neden "DH Klanı" şeklinde benim gibi BF4 hayranları ile birlikte oynayabileceğimiz bir grubumuz yok?

Ekleyin bari biz oynayalım.
    Origin id: W1nnerStrike
  • bir kaç serverda oyuna başlıyorum bir kaç saniye sonra ekranda "killed in action" yazıyor ve ölüyorum. bu yazı ne demek?
  • 
Sayfa: önceki 19891990199119921993
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.