Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (1990. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.765
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Daimon88

Server listesinden bakıyorum, 30/64 yazıyor, iyi diyorum hadi dalayım, girdiğimde sadece ben veya 1 kişi daha oluyor. Sinir edici bir durum. Geri çıkıyorum. Zaman harcamış oluyor sadece.

Oyun içinden serverlara tıkladığınızda bu sorun yaşanıyor . Battlelog dan girdiğimde bu olmuyor. Sanırım oyunda bir sıkıntı var.
  • o zaman bf1 almaya gerek yok bf4 ile yola devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DICE desteği kestiğinden metrekareye bilmem kaç tane hileci düşüyor.Daha az önce adam helikopterde açmış hile duvarlardan vuruyordu flood zone'da varın gerisini siz düşünün.Oyunu alma düşüncesi olanlara söylüyorum gelme vatandaş gelme
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Doğru karar. Battlefield 1 tam fiyasko bana göre.

Edit: @Küllimunati Dün TTS locker da recon sınıfında oyanyan bir arkadaş dikkatimi çekti.
    Nick'i Tr- diye başlaıyordu şüpheli bir kaç atışı oldu benle karşı karşıyakayken, sunucu team speak girdim
    Oyuncuyu izlemeleri için ricade bulundum. Bir dakika sonra banlandı mesajı gördük bir de diyorki esl oyuncusuyum ben :D Ya he he :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chagotta -- 17 Ocak 2018; 11:14:55 >
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    hocam sana bir şey sorucam bu aralar çok sık bir şey var.şimdi düşman askeri sanki yürümüyor sanki zeminde böyle kayıyor gibi bir şey görüyorum günde 2-3 kere görmeye başladım bu aralar bazıları bug dedi ancak sen ne diyorsun gördün mü böyle bir şey?
  • Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Oyun ilk çıktığından beri var olan bir hata.Assault haritalarda karşılaşılan bug. Adam yerde çömelik vaziyette ve başka tarafa
    bakıyor gibi görünüyor ama aslında direk size doğru bakıyor. Aptalca bir şey ve düzeltmediler yada düzeltemediler.
  • oyunda hatalar mevcut. alttaki videoda bir kısmını görebilirsiniz. kayma olayı da 3.33'de görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

oyunda hatalar mevcut. alttaki videoda bir kısmını görebilirsiniz. kayma olayı da 3.33'de görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire.Sword

oyunda hatalar mevcut. alttaki videoda bir kısmını görebilirsiniz. kayma olayı da 3.33'de görünüyor.

Aslında oyun daha zevkli oluyor bunları izleyince özellikle, Video'da bazı yerlere çok güldüm özellikle başına kule düşen sniper çok iyi
  • aynen videodaki gibi durumlarla karşılaşınca oyun daha zevkli oluyor ama oyuna yeni başlayan ve oyundaki hataları bilmeyen oyuncular hile sanabiliyor. yalnız oyundaki hitreg/netcode için aynı şeyi söyleyemeceğim, ciddi anlamda sinir bozucu
  • Fire.Sword kullanıcısına yanıt
    O ne demek bilmiyorum hocam Ben fazla bilmiyorum terimleri arada bir iki saat oynayıp çıkıyorum sadece
  • youtube'ta videolar var hocam. sen adamın üzerine bütün şarjörü boşaltıyorsun ölmüyor, sonra seni 2 mermiyle öldürüyor. alttaki videoda görünüyor duvarı döndüğün an ölüyorsun. adam aek ile tek atmış gibi görünüyor ama aslında değil. veya 3.03'te görünüyor sen duvarın arkasına geçmiş olmana rağmen adam seni hileci gibi duvarın diğer tarafından vurmuş gibi görünüyor. ama aslında öyle birşey yok. sen daha duvarın diğer tarafına geçmeden ölmüş oluyorsun ama bunun bilgisi sana geç geliyor.

• Hacker kaynıyor serverler. Birine giriyom adam havada gidiyor öldürüyor. Başka servere giriyom adam görünmez, silahı yarı şeffaf. Başka servere giriyom adam oradan oraya Superman veya The Flash gibi hızlı hızlı hareket ediyor. Bıktırdılar gece saatlerinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daimon88 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Official sunucuları değil Ranked sunucuları tercih edin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Merhaba,
    Official sunucuları değil Ranked sunucuları tercih edin.

Oynayacak düzgün server bulabiliyoruz da sanki abi
    Herifler kendine server açıyor, admin ve kankileri kafasına göre kural koyup kuralları önce kendileri çiğniyorlar.
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Türkiyedeki sunucular böyle, almanya ve rusya sunucularında gezinip duruyorum hiç bahsettiğin gibi bir şey olmuyor bana.
    Tam tersine adamların sunucularında assist yapınca adamlarla kanka oldum ve hepside beyefendi adamlar, tamamı rus.
    Hile kokusu aldılarmı affetmiyorlar(Tam aradığım tipte adminler.) Sen shangai seviyorsun.Ben locker metro veya tdm herhangi bir harita.
    Gel takıl bana locker'a (we can make a zouzou ) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Türkiyedeki sunucular böyle, almanya ve rusya sunucularında gezinip duruyorum hiç bahsettiğin gibi bir şey olmuyor bana.
    Tam tersine adamların sunucularında assist yapınca adamlarla kanka oldum ve hepside beyefendi adamlar, tamamı rus.
    Hile kokusu aldılarmı affetmiyorlar(Tam aradığım tipte adminler.) Sen shangai seviyorsun.Ben locker metro veya tdm herhangi bir harita.
    Gel takıl bana locker'a (we can make a zouzou ) :)

Dün alman serverında başıma geldi anlattığım olay, kendi base'lerinde sniper, l.a.v., boat, ram yapan tipler vs dolu ama admine söylediğim için önce beni muted etti chatten sonra da kickledi, şaka gibi.
    Hainan Resort, Dawnbreaker, Shangai tarzı serverlarda oynuyorum, türk serverı olursa harita farketmiyor ama adam gibi server yok.
    Locker, metro hiç bana göre değil be abi büyük harita lazım bana :)
  • İyi aksamlar. Orgine giriyorum ama mouse imleci gelmiyor ekrana ve bu yuzdende tıklayamıyorum nedeni nedir acaba ?
  • Ranked sunucularda da hileciler oluyor maalesef. Bu aralar epey arttı üstelik nedense.
  • Ben Türk sunucularda oynamıyorum kesinlikle. Alman ve Rus serverlerinde oynamak hoşuma gidiyor. Saçma sapan bulduğum kuralları sevmiyorum çünkü. Herhangi bir silah kısıtlamasını sevmiyorum. İstediğim silahla oynayamadıktan sonra, istediğim bombayı ve roketatarı seçemedikten sonra niye oynayayım Türk serverlerinde. Operation Locker da bile o tür kurallar yok Alman ve Rus serverlerinde, ve ben çok keyif alıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 19881989199019911992
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.