Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (1309. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.397
Cevap
48
Favori
726.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13071308130913101311
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Off az önce şimdiye kadar gördüklerim içinde en iyi server kuralını gördüm. İdiotizm = Ban.

Yok abi icine etmisler oyunun bu ne ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

quote:

Off az önce şimdiye kadar gördüklerim içinde en iyi server kuralını gördüm. İdiotizm = Ban.

Yok abi icine etmisler oyunun bu ne ya

Parasını veriyolar ya krallar abi arkadaşla girdik oyuna kendinden daha iyi heli kullanıyoruz diye oyundan atmıştı bizi admin
    Ama bu sayede oyun bulmada hiç sıkıntı çıkmıyor bunuda göz önüne almak gerek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Kim ne derse desin kulaklik cok ise yariyor. En basitinden catismanin nerde oldugunu anliyorsun oraya gidiyorsun direk, harita dolanmiyosun nerde bunlar diye. Birde ayak sesleri tabi kunyecilerin tek dusmani bu kulakliklar

Satacan ya

• Battlefield 3de eğilme sorunu ile ilgili yardım istiyorum.Ateş ederken sık sık kendi kendine eğiliyor ve bu yüzden vuruluyorum

• Merhabalar internet üzerinden bf 3 alacağım ancak hangi bölge kodu olanı almalıyım Türklerle multiplayer oynamak için?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kerevizmen

Merhabalar internet üzerinden bf 3 alacağım ancak hangi bölge kodu olanı almalıyım Türklerle multiplayer oynamak için?

Farketmez.

Ancak eklenti falan satın almak istediğinde rahat alabilmen için PAL almanda yarar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 8 Eylül 2013; 16:21:48 >
  • quote:

quote:

Merhabalar internet üzerinden bf 3 alacağım ancak hangi bölge kodu olanı almalıyım Türklerle multiplayer oynamak için?

Farketmez.

Ancak eklenti falan satın almak istediğinde rahat alabilmen için PAL almanda yarar var.

Çok teşekkürler, sadece multiplayer oynarım eklenti falan almayacağım, yani mesela ntsc-j alırsam türklerle yine de oynayabilir miyim?
  • quote:

quote:

quote:

Farketmez.

Çok teşekkürler, sadece multiplayer oynarım eklenti falan almayacağım, yani mesela ntsc-j alırsam türklerle yine de oynayabilir miyim?

Benim oyun NTSC-U çatır çatır oynuyorum Avrupa ve Türk serverlarında. Ama niye J alacaksın anlamadım, Japonca olmayacak mı?

• Bilmiyorum ki neyse ntsc-j sakat galiba ntsc-u veya pal alacağım ilgilendiğiniz için teşekkürler.
  • quote:

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU)

• Oyunu kac p de oynursunuz 576 dan 720 p yaptim oynanmiyor valla

• Arkadaşlar Merhaba,

Bende Eagle eye ps3 aparatı var. Aranızda bunu kullanan var mı BF3 için. Bununla ilgili bir sorum olacak. Daha evvelden sıkıntısız oynadıgım bu aparatı. Son BF3 güncellemesinden sonra, araç kullanmak sıkıntı yaşıyorum. Tüm tuşlar çalışıyor birtek araç kullanırken ilerlemesini sağlayan R2 tuşu klavyede kullanılmıyor. Bu sıkıntıyı yaşayan ve çözebilen var mıdır ?
  • quote:

Bilmiyorum ki neyse ntsc-j sakat galiba ntsc-u veya pal alacağım ilgilendiğiniz için teşekkürler.

Dostum bence boşver bf3 ü bf4 çıkıyo onu al

• Çıkış tarihi 31 ekim 1.5 ay sonra yani

• quote:

Orijinalden alıntı: The-Rockers1

Battlefield 3de eğilme sorunu ile ilgili yardım istiyorum.Ateş ederken sık sık kendi kendine eğiliyor ve bu yüzden vuruluyorum

Daha öncesinde cod da karşı karşıya da eğilerek ateş etme alışkanlığın var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: The-Rockers1

Battlefield 3de eğilme sorunu ile ilgili yardım istiyorum.Ateş ederken sık sık kendi kendine eğiliyor ve bu yüzden vuruluyorum

Ya senin R3 çok hassas yada sen çok heyecanlısın

• 93R harici bana guzel bir tabanca tavsiye edermisiniz? 44 scope gena degil gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Talat2106

93R harici bana guzel bir tabanca tavsiye edermisiniz? 44 scope gena degil gibi.

Magnum candir canandir

• Battelog da karşı takımdan biriyle;kim kimi daha çok öldürmüş karşılaştırmasına nerden bakabiliyoruz?
    Özetle oyun içindeki Me-Foe olayından bahsediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Battelog da karşı takımdan biriyle;kim kimi daha çok öldürmüş karşılaştırmasına nerden bakabiliyoruz?
    Özetle oyun içindeki Me-Foe olayından bahsediyorum.

Oyle bi sey yok galiba

• 
Sayfa: önceki 13071308130913101311
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.