Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (1308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.397
Cevap
48
Favori
726.031
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: xfire212

Hm anladım bende en fazla 5 tane var öteki haritalar paraylamı

Eğer hiçbir ek paket almadıysan aşağıdaki haritalarda olan maçlarda oynayabilirsin.

Caspian Border
    Damavand Peak
    Grand Bazaar
    Kharg Island
    Operation Firestorm
    Operation Métro
    Seine Crossing
    Tehran Highway

Bunlar dışındaki haritalar parayla satın alınıyor. Veya parayla premium üyelik alırsan hepsini indirebilirsin.
  • Aynen bu haritalar premüm kaç para ?
  • quote:

Aynen bu haritalar premüm kaç para ?

Oyunan yeni başladıysan tavsiyem bu saatten sonra premiuma para verme. Bu haritalar seni 1-2 ay götürür. Zaten yeni haritalara pek rağbet yok. Herkes eski haritalarda oynuyor genellikle. 1-2 ay sonra BF4 çıkacak. Ona geçersin.
  • Anladım yardımların için teşekür ederim
  • MAV'la adam öldürebiliyor muyuz ? Ve javelin ne zaman açılıyor ?

Aaa,JNG Türk silahıymış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Dot -- 6 Eylül 2013; 17:34:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe

MAV'la adam öldürebiliyor muyuz ? Ve javelin ne zaman açılıyor ?

Javelin için Engineer sınıfı ile 82000 puan toplaman gerekiyor.

MAV'la oyunun ilk başlarında adam öldüren çok vardı. (Bolca da küfür yiyorlardı. Sonuçta kendi base'inden çıkmayıp önüne geleni biçiyorsun. Gelen tepkiler sonucu MAV ile adam öldürmek zorlaştı. Artı bir kez adam öldürdükten sonra MAV patlıyor ve yenisini çıkarmak için Support sınıfının yere attığı cephanelere ihtiyaç var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe

MAV'la adam öldürebiliyor muyuz ? Ve javelin ne zaman açılıyor ?

Aaa,JNG Türk silahıymış.

Mav aslında sadece spot için ama adamı gidip biçebilirsin. Tabi buna yapmak marifet istiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir de JNG-90'ın açılması için önce Team Player'ı,sonra Bullet Point'i mi yapmak gerekiyor ?
  • Jng 90:sniperlerle 50 kill gerekiyor.ayrıca conquest dominitionda 3 kez oyunu galip olarak bitirmeniz gerekir

• Adamları zor öldürüyorum yardımlarınızı bekliyorum nasıl hedef alıyım hangi sınıf hangi bölümde daha yararlı ?
  • quote:

Adamları zor öldürüyorum yardımlarınızı bekliyorum nasıl hedef alıyım hangi sınıf hangi bölümde daha yararlı ?

Bf3 de başlarda hedef almada sıkıntı yaşaman normal co-op maçlarını bitir primary e mp7(holographic-laser-extended mag)
    Secondary g93 al sınıfına sen karar ver hangisi daha yararlıysa senin için onu sec oyun tarzına göre yani mesela araç kullanmıyorsan support seç küçük map ta medic çoğunlukla araçdaysan engineer seç hedef almakta zorlanıyosan zaten recon ahiç bulaşma

• quote:

Adamları zor öldürüyorum yardımlarınızı bekliyorum nasıl hedef alıyım hangi sınıf hangi bölümde daha yararlı ?

Valla sikinti sende degil bizde zor olduruyoruz hatta olduremiyoruz Benim tavsiyem assault silahlarindan birini secmen m16a3 aek veya an94 ek olarak reflex forgirp havybarell an94 e ise reflex haveybarell kullanmani oneririm.Support olucaksan pdw silahlari iyi gidiyor mp7 p90 enginer sinifin da kesinlikle a91 m4a1 recon da ise m98b m40a5 tavsiyemdir.

• Şu oyunun seslerine ayrı hastayım ya. Bazen yakın mesafeden vurduğun adamın ölürken bir bağırması var ya yemin ederim içim acıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

Şu oyunun seslerine ayrı hastayım ya. Bazen yakın mesafeden vurduğun adamın ölürken bir bağırması var ya yemin ederim içim acıyor

Aynen ya oyunun sesleri gerçekten savaştaymışsın hissine sokuyor insanı

• quote:

Orijinalden alıntı: DeadBoyzWonder

quote:

Şu oyunun seslerine ayrı hastayım ya. Bazen yakın mesafeden vurduğun adamın ölürken bir bağırması var ya yemin ederim içim acıyor

eğer iyi bir kulaklık ile oynuyorsanız aldığınız zevki anlatamam

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

quote:

quote:

Ses sistemi kullanıyorum ama kullaklığın daha etkili olduğu söylenir. Hangi kulaklığı kullanıyorsun veya hangisini tavsiye edersin?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ses sistemi kullanıyorum ama kullaklığın daha etkili olduğu söylenir. Hangi kulaklığı kullanıyorsun veya hangisini tavsiye edersin?

sony pulse elite edition kullanıyorum. özellikle patlama anlarında kulaklık titreme yapıyor müthiş birşey ayrıca çevrenizdeki düşmanların adımlarını ve hangi yönde olduklarını çok rahat anlayabiliyorsunuz.
    benim ilk kullandığım kulaklık bu . tavsiye konusunda bu konuda benden daha tecrübeli olan arkadaşlar vardır mutlaka ama benim önereceğim şu an piyasa da olan sony 7.1 kulaklıklar var 200-250 tl arası fiyatları. benim kullandığım bunun bir üst modeli ama aralarında çok büyük farklar olacağını sanmıyorum. hem bu kulaklığın fiyatı daha uygun benim kullandığım 400 tl civarıydı sanırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sony pulse elite edition kullanıyorum. özellikle patlama anlarında kulaklık titreme yapıyor müthiş birşey ayrıca çevrenizdeki düşmanların adımlarını ve hangi yönde olduklarını çok rahat anlayabiliyorsunuz.
    benim ilk kullandığım kulaklık bu . tavsiye konusunda bu konuda benden daha tecrübeli olan arkadaşlar vardır mutlaka ama benim önereceğim şu an piyasa da olan sony 7.1 kulaklıklar var 200-250 tl arası fiyatları. benim kullandığım bunun bir üst modeli ama aralarında çok büyük farklar olacağını sanmıyorum. hem bu kulaklığın fiyatı daha uygun benim kullandığım 400 tl civarıydı sanırım.

Anladım teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Buarada eklersen psn id: KabuneTR
    Bi İzmir squad ı oluşturabiliriz

• Kim ne derse desin kulaklik cok ise yariyor. En basitinden catismanin nerde oldugunu anliyorsun oraya gidiyorsun direk, harita dolanmiyosun nerde bunlar diye. Birde ayak sesleri tabi kunyecilerin tek dusmani bu kulakliklar

• Off az önce şimdiye kadar gördüklerim içinde en iyi server kuralını gördüm. İdiotizm = Ban.
  • 
Sayfa: önceki 13061307130813091310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.