Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (636. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
12.775
Cevap
137
Favori
569.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Glorfindel1907 kullanıcısına yanıt

En kötü battlefield oyununa ea anticheat geliyormuş. Battlefield V

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2042 de 2. haftaya girdik. Amacım sezon 7 deki tüm silahları fulleyip bir duruma bakmaktı.. Bugün Tier 37 yaparak Predator straw ı da açtım (pek bi esprisi yok)

Genel eleştirilere katılıyorum.Yeni haritada 2 haftadır oynuyorum. Haritaya alıştım ancak Redacted in ancak getir götürünü yapar bu harita.

Bir kere söylendiği gibi herkes yatış modunda. Pusup bir yerlere milleti avlama peşindeler. Bunun da sebebi haritanın belli bir düzeni yok. Herkes çok kolaylıkla arkalayabiliyor. Redacted de arkalamak bu kadar kolay değildi.

Harita buna müsade ettiği için de insanlar doğal olarak bir kaç spot noktası belirleyip orada pusuya yatıp kill almaya çalışıyorlar. Benim tarzım değil ancak oyunda yapan kişi çok ve rahatsız edici bir durum.

Hile își hala devam ediyor. Sezon 6 da çok muzdarip olduk hileden burda yine aynı iş devam..

Ben ortalama üstü bir konsol oyuncusuyum. Redacted de genellikle iyi oynadığımda 50 kill/20 death bitirirdim. Bunda iyi oynasam da max 25-30 kill/25-30 death bitirebiliyorum.

Sonuç olarak öyle süper şikayetçi değilim. Ben oynarım bu oyunu ama sezon 6 daki gibi günde 4-5 saat oynamam. Sezon 7 ye max ayıracağım süre günde 1 saat olur. Yani 2 oyun atar çıkarım en fazla.. O da girmesem de olur yani.. Sezon 6 yı özleyeceğiz bir çok konuda.

• Wey-Yu kullanıcısına yanıt

anticheat sistemi gelmesi iyi bir şey değil mi benim anlamadığım başka bir şey mi var acaba ?

• Merhabalar,

2 Kişiyiz aktif olarak her akşam oynuyoruz. Oynamak isteyenleri whatsapp grubumuza bekleriz.

Yaşlar 26-28

• Bu haberi paylaşan patrenin 2042 konusundaki mesajları hep şikayet yönünde oldu hatta onuda geçip 3 ayda bir bu oyun bitti, destek kesildi, yarın yeni bf çıkıyor, ben oynamayı bıraktım herkes bıraksın mesajlarını okumaktan yorulup kendisini cod oynamaya teşvik etmeye çalışdık ama herkesten çok 2042 oynadı. Bir umut bakalım bu sefer gerçekten BFV ye geçerde kurtuluruz.

Konuyu fazla takip etmeyenlerin anlamadığı yer burası.  

şu an daha iyi anladım, sebep arıyor ama bir türlüde bırakamıyor. 

• Kuhleep kullanıcısına yanıt

o adam fanboy tarafsız yorum yapamıyor 0.72 kdsi var sürekli oyunu övüyor

battlefield 2042 tracker
    Patrennn's Profile Overview
    https://battlefieldtracker.com/bf2042/profile/origin/Patrennn/overview
  • HoneyBadger82 kullanıcısına yanıt

nasıl caldırdınız acaba ? tecrubenizi bizimle paylaşırsanız aynı tufaya düşmeyelim.

• Patren kullanıcısına yanıt

K/D çok iyi hocam maşallah.. Baya pro oynuyorsunuz demektir bu K/D oranı

• FinalVerdict93 F kullanıcısına yanıt

K/D niz düşükse cevap vermiyor.

• Esnaf_TV kullanıcısına yanıt

bende anlamadım.bi mail geldi hesabınızın şifresi değiştirilmiştir vs gibi bişeydi işteydim girip bakamadım akşam eve geldim uygulamadan giriş yapayım dedim olmadı.şifremi unuttum dedim mail adresinide değiştirmişler kurtarma maili gelmedi.abidik gubidik sitelerede girmem çok vaktim de yok zaten oyun için öyle haftada bi anca.nasıl oldu bende anlamadım.

• FinalVerdict93 F kullanıcısına yanıt

Eyw hocam artık bfv oynarım ve eaac bf1 gelince bf1 oynarım.

• konu başlığı 7. sezon olarak güncellense hani ne güzel olur

• Arkadaşlar merhaba, bf2042'de sürekli crash yemeye başladım. Sadece bu oyunda oluyor. Başına gelen var mı başka? Repair yapmayı falan da denedim sonuç aynı.

• crukosu C kullanıcısına yanıt

Sistemsel bir sorunda olabilir hocam, Biraz önce 4 el filan oynadım bir sorun olmadı.

• crukosu C kullanıcısına yanıt

Oyunun klasöründe ea anticheat araçları var onlarla anticheat yazılımını kaldırıp yeniden kurmayı deneyin genelde sebep anticheat kaynaklı oluyor böyle durduk yere çıkan sorunlarda.

• Esnaf_TV kullanıcısına yanıt
    Nasıl caldırılır
    Crackli oyun yada program
    Türkçe yamalar
    Ne idu belirsiz siteler ve hesap baglamalar mail telefon vb
    Mailine gelen oltalama
    Ve en tehlikeli olan rat yemek ancak formatla siliniyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • AK 5C hissiyatı bf4 deki gibi olsaymış keşke sesi falan daha iyiydi uzun zamandır bf4 oynamadığım halde aklımda kalmış.

• 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.