Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (634. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.778
Cevap
137
Favori
569.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dgkn_sglmr

Başladım bakalım hocam başındayım hala :D umarım alışır keyif alırım.
    Güçlü silahlarla başla hocam VHX gibi..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • FinalVerdict93 F kullanıcısına yanıt
    0 bilgi açıkçası hangi silahla hangi operatörlerle oynadığımı bile bilmiyorum. Tek bildiğim red dot taktığım :D

Edit: m5a3 kullanıyormuşum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dgkn_sglmr -- 18 Mart 2024; 21:16:28 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Oynayanların büyük çoğunluğunda zeka geriliği var. Kesin kanaat getirdim buna.

Conquest'in amacını anlamayan beyinsiz topluluklarla maça girmek kadar nefret ettiğim bir şey yok. MM zaten aramıyoruz artık. İçine ettiler.

7. sezon geldi! Adam hala Conquest'e girip bayrak alma ve bayrağı savunmadan bir haber. Avel avel ortalarda gezinip, sürekli adam bulup öldürme peşinde.

BF 1942'den beri online BF oynarım, 2042'deki kadar salak oyuncuyu bir arada görmedim. Sonra bilmem ne kuşağı deyince sinirleniyorlar.

Sürekli b.kunla yarışıp adam öldüreceksen, s..... git deathmatch oyna!

• AlkanExclusive kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle 👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Yılların Conquest oyuncusu olarak çektiğim eziyeti paylaşan birini görmek şaşırtmadı. Neredeyse her Cq maçında millete oynadıkları modu hatırlatmaktan gına geldi.

Kırk yılın başı bir maçta oynamayı bilen bir takıma denk gelirsem sevinçten ne yapacağımı şaşırır hale geldim. Herkes oyunu oynadığını düşünüyor ancak bir saat

boyunca bir noktada durup sol mouse tuşuna basmak oyunculuk olmasa gerek.

• Yeni sezon geldi. 6.6 gb.

• 14 yıldır ilkez bf sezonunu oynamak istemiyorum
    Her hafta sadece görev yapsam 100 level olur mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuna girdim ilk intiba güzel olmuş. Redacted in artık main map olmaması üzücü. Saatlerce oynasam da hala çok sevdiğim bir haritaydı.

Silahlara ciddi ayarlar gelmiş.. SMG ler terör estiriyor.. PP29 uçmuş.. yeni SMG de güzel.. ben direk battle pass aldım hiç uğraşamam lvl kasmayla filan..

Yalnız 3 defa hata vererek oyundan attı beni bazı yazılımsal problemler var. Güncellemeyle düzelir.. Yeni mapdeki helikopterler can sıkıcı her zamanki gibi sadece heli oynayan bir tayfa var.. Neyse onlarla da savaşacağız yapacak bir şey yok artık.

Doha Qatar da geçen Stadium un ufaltılmış halini merakla bekliyoruz. 5 yıl Doha da yaşamış biri olarak Doha nın savaş alanına dönmüş olduğunu görmek enteresan geliyor bana  

Bir araca gunner olarak biniyorum adam geliyor bayrağın yanında duruyor boş boş bayrakta boşta bekliyor öyle bu arada uzaklardaki düşmana atış yapıyor yetmiyor sonra bayrağı bırakıp gidiyor, Önce inip sonra sövüyorum bende maalesef böylelerine stres atalım diye oyuna girip böyleleri yüzünden daha çok strese giriyoruz.

• Silahlara ne yapmışlar öyle adam vuramadım ilk başta, sonra alıştım biraz. Her zaman kullandığım silah manyak gibi tepiyor artık. Yeni harita beni pek açmadı. Adamın biri yeni silahı almış level 17 mi 19 daki mi ne. En ara o kadar kasmış anlamadım. Battle pass olunca o kadar hızlı mı ilerleniyor ?

• Ramazan nedeniyle vakit geçsin diye takılıyodum, dünle bugün arasında çok fark var bişey olmuş sanki oyuna, map tam bi pusucu mapı olmuş. Conquest hakkında da yukardaki yorumlara imzamı atarım

Cross play seçmeyince pc de oyuncu yok, aynı oyuncular ve hep bot var bf nin geldiği durum

• Oyunu hava araçlarına nerf gelene kadar veya AA eklenene kadar bırakıyorum 128 lik haritalarda oynamak istiyorum RPG alsak 70 80 metreye yaklaşmadıkça roketin nereye gideceği belli değil Stinger alsam flare sebebiyle vurulmuyor sonra dönüp sizi vuruyor zaten kabak gibi ortadasınız. Harita seçememe ve sıraların belli olamması da çok hoşuma gitmemişti zaten . Cephane konusuna değinmeyeceğim bile Engineer olursanız ammo diye ağlıyorsunuz milletin önüne geçip tarzan hareketleriyle ammo dileniyorsunuz.

Redacted oynuyordum ama mainden kaldırmışlar TDM de pek sarmadı . Yeni gelen Haven de hoşuma gitmedi .

Conquest hakkındakilere katılıyorum kesinlikle daha 2 dk önce kapattım sinirlendim olay da şuydu . Çok uzaktaki bir noktaya havadan atladık iki kişi bayrağı indirirken yanımdaki sığır gitti 100 metre ilerdeki bayrağı indirmeye çalıştı sonuç ikimiz de ayrı ayrı öldük. Halbu ki kalsa bayrağı indirip tam arkalarından rushlayacağız.

BF V'ten veya başkasından devam . .

• Korgeneral1071 kullanıcısına yanıt

Bende bıraktım oynamayı. Maalesef kısa sürdü. Döndüm COD'a hile hurda falan derken, COD bir şekilde daha az sinir ediyor. :)

Bunda hava araçları çıldırtıyor ve diğer saydığın şeylere aşırı derece katılıyorum.

En son PUBG mobile'a gideceğim galiba, beni o paklar.

• oyunun icine etmişler yeni tepkime özelliği ile.

• İyi pilotlar hep vardı bf de ama bu kadar güçsüz AA aracı olmamıştı yinede bu pilotları hayretle izliyorum.
    SRAW çıktı yakında srawcılarda türemeye başlar o zaman pilotların işi zorlaşır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AC klanı çok fena. Çok acayip heli kullanıyorlar. Apaci ile 87-0 oynadı adam. Klanın hepsi iyi kullanıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Yeni mapte sürekli defender olarak oynuyorum. 10 oyun oynadıysam 2'si attacker.

Conquest 64'e giremiyorum, oyun yüklenme aşasına gelince ana menüye atıyor tekrar. Diğer modlarda ya da Cq 128'lik maplerde sorun yok.

Yeni mapi sevemedim. Yine hourglass mı ne karın ağrısıysa onu main'e koymuşlar. Çölde koşturmaktan başka bir şey yapamıyoruz.

MM tamamen rezalet olmuş. Conquest'te ya main base'den dışarı çıkılamıyor ya da tüm mapi kendi takımınız alıyor ve 20 dakika içinde oyun bitiyor. Yani takımlar ya çok güçlü ya çok güçsüz. Ortası yok!

Bütün ayarları bozmuşlar. Bir dönem daha oynanmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlkanExclusive -- 20 Mart 2024; 19:28:7 >
  • bayjkartal kullanıcısına yanıt

Onların rakibi olursan çık zaten oyundan direkt hocam gerçekten çok iyi o klan.

Bu arada gerçekten hava araçlarını iyi kullanan takım çok fark ediyor AA eksikliğide olunca çok fazla göze batıyor.

• uzun çabalar sonucu çalınan hesabımı geri aldım ama bi kaç oyun kütüphanemden silinmiş battlefield 1942-battlefield 3 ve battlefield V başka hesabamı yolladı acaba oyunları bilmiyorum ama bunada şükür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 21 Mart 2024; 14:24:24 >
  • 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.