Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.801
Cevap
137
Favori
570.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RandomAccessMemories R kullanıcısına yanıt

Pre-alpha test versiyonundan görüntüler olduğu konuşuluyor. Karşımıza bu görüntülerdeki gibi bir şey çıkmaz.

• Rusya vs Amerika diyor böyle bir 3. Dünya savaşı olmaz. Rusya ile Amerika hiç savaşmamıştır. Onlar iki korkak eşkiya. 3. Savaş çok taraflı olur. Çünkü dünyadaki diğer ülkeler de gelişiyor ve ilişkiler artıyor. Güney Amerika kendi içinde Avrupa kendi içinde Ortadoğu Asya kendi içinde savaşacak. Hem de dışarıya taşacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sızıntılara hiç bakmadım. Şunun şurasında 9 hazirana ne kaldım

• Wut?

Bu sefer de Cyberpunk'tan etkilenen bir BF mi?

Malum BFV'de dönemin güncel türü battle royale tarzı karakterler, kıyafet ve konuşmalar(trailerda) mevcuttu.

EDİT: Konsept tasarımmış. Gerçek değil.

@blatzcowitz'e teşekkürler.
    Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 5 Haziran 2021; 20:41:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 128 kişinin aynı anda oynadığı bir ortamda oyun işlemciyi BF V'ten daha fena şekilde sömürecektir. Direkt olarak işlemciye biniyor çünkü bu oyuncuları hesaplama yükü.

• quote:

Orijinalden alıntı: HAAltuntas

Wut?

Bu sefer de Cyberpunk'tan etkilenen bir BF mi?

Malum BFV'de dönemin güncel türü battle royale tarzı karakterler, kıyafet ve konuşmalar(trailerda) mevcuttu.

EDİT: Konsept tasarımmış. Gerçek değil.

@blatzcowitz'e teşekkürler.

Cyberpunk'tan daha çok BF 4 Dragon's Teeth DLC'si olmuş bu.

• Gördüğüm bir kaç görselde BF4 havası aldım sanki Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• Abiii resimler neden güven vermiyor bad company 2 bf3 bunlar yanlışlıkla mı mükemmel oldu ağa

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yayınlanan ekran görüntüleri inş şakadır..bu ne be Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

• Yeni BF'nin Alfa ve Betasının bu ay içinde yapılmasının planlandığına dair bir söylenti çıktı. Doğru olabilir çünkü oyun duyurusu baya gecikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 5 Haziran 2021; 20:45:59 >
  • Bugün yayınlanan videolardan bazı ekran resimleri (köprü, uçak, helikopter, gökdelen, askerler var)

• tospik kullanıcısına yanıt

Hocam bu resimlerden ancak şu anlaşılıyor.

Kan görüyorum hocam vahşet görüyorum şakak kemiğinden girmiş levye görüyorum levye hocam adamın şakak kemiğinden girmiş levye girmiş hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenaton1990

BF5 Betası bazı yayıncılara açıktı ama COD gibi herkese açık olmuş muydu hatırlamıyorum. Bilen biri varsa aydınlatabilir mi? BF6 betasını EA Play sahibi olma şartıyla herkese açma düşüncesinde olabilirler mi yoksa çok saçma mı olur bu fikirleri sizce?

BFV beta açıktı ve doya doya oynanacak zaman vermişlerdi.

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt

Daha çok oyun içerisinde duvarda ki poster veya afiş gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 5 Haziran 2021; 20:32:10 >
  • Acaba öldürme animasyonunda ki çıkan ses aynı olacak mı bf 1 ve 5 de anıydı düşman öldürünce çıkan ses siz anladınız onu 😅 çünkü bf4 de adam öldürürken tam emin olamiyordun bunu yeni oyunlar da iyi kotardılar umarım yeni gelecek bf de daha güzel yaparlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 5 Haziran 2021; 20:35:54 >
  • R-10 kullanıcısına yanıt

Bu JustFrags'in tasarladığı bir hayran yapımı afiş sadece yani gerçek değil :) Karakterin elleri CS:GO'daki gibi duruyor zaten :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akhenaton1990 -- 5 Haziran 2021; 20:42:45 >
  • veteran_gamer kullanıcısına yanıt

İnşallah bu oyunda da doya doya oynarız

• Teşekkürler. Mesajı güncelledim.

• quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Bugün yayınlanan videolardan bazı ekran resimleri (köprü, uçak, helikopter, gökdelen, askerler var)

Helikopter özlemiştik iyi olacak

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.