Şimdi Ara

Battlefield 2 (2005) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
5
Favori
41.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kurarız squad'ı çatısırız :)
    nick=sat34 oyunda görürseniz haber verin.
    yada pm atın beraber girelim.
    olmadı söyle bir cözüm getirelim bu msn de grup adresleri acılıyor herkes katılabiliyor öyle birşey kuralım beraber toplanır gireriz...
  • Arkadaşlar uzun zamandır konuyla doğru düzgün ilgilenemediğim için özür dilerim.

Battlefield'e 2 aydan daha uzun bi süre ara verdim o yüzdende konu aklımdaç çıktı gitti.

Şimdi tekrar ısınma turlarına başladık Tekrar buralardayım yardımcı olmaya çalışacağım

Squadla hareket edelim diyosanız biz varız. TeamSpeak sayesinde güzel iş yaparız. ama benim çevredekiler MGN serverlerinde takılıyor, orjinaL Cd-Keyleri olmadığı için. Ayrıca 1.0.42 oynuyoruz...

MGN ye geliriz diyorsanız eywallah. Oranın Rank Sisteminde ben dahil olmak üzere ilk 100 de 6-7 tane türk tanıdığım arkadaşım var.

irtibat için..
    by__metallica@msn.com 

• quote:

Orjinalden alıntı: Moja

quote:

Orjinalden alıntı: Umutcan

Battlefield 2 orjinal oynayanlar ile clan kurulacaksa gelebilirim. Oyunu çıktığından beri oynuyorum + 2.5 senedir orjinal ranked olarak oynuyorum.
    Oyun içindeki nickim Tr34. Uzmanlık alanım sniper, araçlarda ise jet ile bombardıman. İkisi ile de nokta atışı yapabilirim
    Beraber squad olarak oynayabileceğimiz clan veya grup kursak oyun gerçekten daha ciddi ve zevkli olabilir.
    http://bf2s.com/player/82182643/

Arkadaşa tamamen katılıyorum belirli günlerde belirli serverlara girip ortalığı dağıtalım diyorum bayada zevkli olur gibime geliyor.

Bu arada benimde en iyi kullandığım silah sniper

Söylediklerine katılıyorum babacan

Biz ekip halinde çalıştığımızda scorelistde ilk 6 yı alıyor , Squaddaki oyuncuların toplam puanının 3000 ini geçtiği oluyor.

Mesala Ben Hava araçlarının tümüne hakimim. En iyi F35'i kullanıyorum, Ardından Blackhawk sonra Ah-1z

Bizim elemanların en iyi oldukları ;

Evil ( yani ben :) ) = Sniper ve Support Kiti , Uçaklar ve Blackhawk
    EvilGuitar9999 = Medic Ve Anti-Tank Kitleri , Uçaklar
    kakaoskisilk = Medic Kiti, Cobra Helikopterleri ( En iyilerdendir)
    Bir*Osmanlı*TR = Support kiti, , APC
    Tween54 = Support, Engineer Kitleri
    ROBOCOP_TURKEY = Medic ( piskopat medicdir ) , Support Kitleri
    orhan = Spec-Op ( c4 le deli ediyor milleti )

Sizde en iyi kullandıklarınız kit ve varsa araçları yazınız. O'na göre takımı düzenleriz

• @metallica ustad hosgeldin gözümüz yollarda idi
    bu yukarıda dediğim grup msn kursak daha iyi olmazmı?
    ben acmayı bilmiyorum oyuzden rica ediyorum
  • patchlarla oynamak için orjinal aldım, gördüğüm oynanış kısıtlamaları hoşuma gitmedi.habire yere yatıp havaya kalkanlardan deyilim ama oyunumu kesıyor normal haliyle oynasam daha iyi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

@metallica ustad hosgeldin gözümüz yollarda idi
    bu yukarıda dediğim grup msn kursak daha iyi olmazmı?
    ben acmayı bilmiyorum oyuzden rica ediyorum

eywallah :)

Yakında Battlefield 2 ve Cs ile ilgili site açıyorum. Orada clanlar oluşturabiliriz. sizi haberdar edeceğim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: by__metallica

quote:

Orjinalden alıntı: Moja

quote:

Orjinalden alıntı: Umutcan

Battlefield 2 orjinal oynayanlar ile clan kurulacaksa gelebilirim. Oyunu çıktığından beri oynuyorum + 2.5 senedir orjinal ranked olarak oynuyorum.
    Oyun içindeki nickim Tr34. Uzmanlık alanım sniper, araçlarda ise jet ile bombardıman. İkisi ile de nokta atışı yapabilirim
    Beraber squad olarak oynayabileceğimiz clan veya grup kursak oyun gerçekten daha ciddi ve zevkli olabilir.
    http://bf2s.com/player/82182643/

Arkadaşa tamamen katılıyorum belirli günlerde belirli serverlara girip ortalığı dağıtalım diyorum bayada zevkli olur gibime geliyor.

Bu arada benimde en iyi kullandığım silah sniper

Söylediklerine katılıyorum babacan

Biz ekip halinde çalıştığımızda scorelistde ilk 6 yı alıyor , Squaddaki oyuncuların toplam puanının 3000 ini geçtiği oluyor.

Mesala Ben Hava araçlarının tümüne hakimim. En iyi F35'i kullanıyorum, Ardından Blackhawk sonra Ah-1z

Bizim elemanların en iyi oldukları ;

Evil ( yani ben :) ) = Sniper ve Support Kiti , Uçaklar ve Blackhawk
    EvilGuitar9999 = Medic Ve Anti-Tank Kitleri , Uçaklar
    kakaoskisilk = Medic Kiti, Cobra Helikopterleri ( En iyilerdendir)
    Bir*Osmanlı*TR = Support kiti, , APC
    Tween54 = Support, Engineer Kitleri
    ROBOCOP_TURKEY = Medic ( piskopat medicdir ) , Support Kitleri
    orhan = Spec-Op ( c4 le deli ediyor milleti )

Sizde en iyi kullandıklarınız kit ve varsa araçları yazınız. O'na göre takımı düzenleriz

turkishGATIRCAN ı unutmusun yaw listenin başlarında olmam ama güzel oynadıgıma inanıyorum. assault veya sniper le affetmem.oynarken saçma salak hareketler yapmam.(sürekli zıplayıp yatma gibi) .sinsi gizli ve siper alarak oynamayı severim,ölmemeye calısırım.her takımda benim gibi bi eleman olması iyi olur
    bitti bu kadar

• way GATIRCAN :D hocam sorry ya son zamanlarda girmediğimden unuttuk isimleri :)

MGN Sıfırladı zaten istatistikleri 150.000 puan uçtu
  • quote:

way GATIRCAN :D hocam sorry ya son zamanlarda girmediğimden unuttuk isimleri :)

MGN Sıfırladı zaten istatistikleri 150.000 puan uçtu

ben de oyundan zevk alabilmek için fazla girmiyorum.2-3 günde bir 1-2 saat takılırım
  • herkese selam ben de genellikle mgn city serverında oynuyorum, çoğunlukla sniper olarak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: green apple

herkese selam ben de genellikle mgn city serverında oynuyorum, çoğunlukla sniper olarak.

Nick neydi hocam ?
  • eski hesabımı yanlıslıkla manage ettim hangi maili yazdıysam bulamıyorum
    elimde birtek sat kaldı
    buda ranklerimhttp://playerstats.ws/bf2statistics2/?pid=186644332
  • arkadaşlar ati 1 gb 4850 ekran kartı ve e8500 işlemcim var oyun orjinal hatta kayıt da ettirdim numaramı ama dekstop crash yüzünden hala sık bir şekilde atılıyor masaüstüne oyun bu arada creative 34 bit lik bir ses kartım var onu kullanıyorum bu sorunu nasıl çözebilirim önerisi olan var mı
  • @sekam oyunda voip seçeneğini options tan "dıseneble" edermisin.

bu arada arkadaşlar oyun için bir messenger grubu olusturdum dileyen ekleyebilir haberleserek oyuna girebiliriz

adresi msn uzerinden eklemeniz yeterli...

group156829@groupsim.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 4 Nisan 2009; 15:41:22 >
  • quote:

quote:

herkese selam ben de genellikle mgn city serverında oynuyorum, çoğunlukla sniper olarak.

Nick neydi hocam ?

spiegel22
  • quote:

quote:

quote:

Nick neydi hocam ?

spiegel22

la bi spiegel vardı ama senmisin bilmiyorum Mastuur City de falan başıma bela oluyodu Sniper la , deli ediyodu beni

• merhaba.kısa süre önce bende bf2 aldım.gerçekten çok zevkli.orjinal 1.41.fazla güzel oynayamıyorum ama takım sağlam olduğunda coşuyorum.özellikle medic ve supportta.ara sıra sniperda da güzel oynadığım oluyor.araç konusunda pek iyi değilim.yolcu helikopterleriyle güzel hamleler yapabiliyorum.uçakta en büyük eksiğim it dalaşında rakibimden kaçamam ve hedefe kitlendikten sonra füzeleri düzgün ateşleyeyemem(bu sorun lagdan kaynaklanıyor olabilir).bana birkaç taktik öğretirsenz sevinirim.pm den msn atabilirsiniz.
  • Diğerki bilgisayarın hard disk yandığından dolayı oyuna giremiyorum.Malum bu biraz tarihi eserde
  • bu j-10 nasıl bir uçaktır ya.elinden ne uçan ne kaçan kurtuluyor.
  • sanırım çin kuvvetlerinin ucağı :)
    manevraları dehşet raptordan soğuttu beni :)
    http://www.warchina.com/newimg/j10-you.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 6 Nisan 2009; 1:00:18 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.