Şimdi Ara

Battlefield 2 (2005) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
5
Favori
41.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: WARNİNG

sanırım çin kuvvetlerinin ucağı :)
    manevraları dehşet raptordan soğuttu beni :)
    http://www.warchina.com/newimg/j10-you.jpg

evet onların uçağı.dün gece koptum o uçakla.wake island oynuyoruz.havada 1 ya da 2 f35 ile bir j10.ben j10u bi kaptım.ilk önce diğer j10 u sonra bir tane f35 i indirdim.gidip cephaneyi fulledim.sonra bi baktım airfield alınmış.bir süre daha birkaç şey düşürdüm.en son 80 mermi 2 füze 2 bomba kaldı.80 mermiyle bir tane ah-1z taradım duman çıkararak kaçmaya başladı ve 4 mermim kaldı.iyice yanına yaklaşıp 4 mermiyi sıktım yanmaya başladı.dedim adam atlar.atlamadı ve skor.sonra kalan 2 füzeyle f35 kovaladım.arkadan iyice yaklaştım.flare atmasını bekledim.attıktan sonra tekrar kitlendim.ikisini de salladım ikisi de isabet.bir skorda ordan.iki bomba kaldı.kullanacak yer yoktu.gidip uçak gemisinden f35 yürüteyim dedim.tam gemiye yaklaşınca yasak olduğu aklıma geldi.e ye basıp atladım ve öldüm.
    el bitti ve sonra amerika olarak oynadım.3-5 kere uçağın hantallığından suya çakıldım.3-5 kere de j10 ile vuruldum.sadece bir tane j10 vurabildim.yani ilginç birşey olmadı.

• ucak için "nrns airaces" serverını öneririm ucak kullanmak yada helikopter kullanmak için o servera giriyorum.
    beklemiyorsun ucak gidince hemen yenisi geliyor bende dun bu serverdaydım gece 1den sabah 6 ya kadar oynamısım :)
    bölümler uzunda suruyor lezzetli biryer yani..
  • ya bu multiplayer oyunlara niye zıplama yaparlar anlamam.
    adam karşıma çıkar çıkmaz zıplamaya başlıyo
    oyundan soğutuyolar beni yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: GATIRCAN

ya bu multiplayer oyunlara niye zıplama yaparlar anlamam.

sende yap aynısını.önce zıpla,sonra z(alışamıyorsan başka tuş yap),z ye bastığın anda ateş etmeye başla.ak-101 ile 3 kişiyi arka arkaya indirdim bugün
    @WARNİNG
    server ip verebilir nisin
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeM-Tr

quote:

sende yap aynısını.önce zıpla,sonra z(alışamıyorsan başka tuş yap),z ye bastığın anda ateş etmeye başla.ak-101 ile 3 kişiyi arka arkaya indirdim bugün
    @WARNİNG

kardeş ıp ile oynamıyorum :( o yuzden ıp adresini bilmiyorum
    multiye gir karsına serverlar cıkıyor zati.
    orda--- **NRNS AİRACES** YAZANA GİRECEKSİN serverın ısmı bu bi bak istersen

bu arada bf2 için group msn actım takılır oyuna gireriz dileyen eklesin.

group156829@groupsim.com

bu arada metallica ustad sitede herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa yardıma hazırım maddi manevi.
    site konusunda azda olsa bilgim mevcut.
    sabırsızlıkla bekliyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 6 Nisan 2009; 20:28:16 >

• serverı bulamadım
    edit:warning msn verir misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeM-Tr -- 7 Nisan 2009; 15:37:42 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: MeM-Tr

quote:

@WARNİNG

ben öyle oynamam.oynayacaksam adam gibi oynarım.bazıları işi abartmış her yere zıplayarak gidiyo.
    oyunun içine ediyolar

• aşırı zıplayanlar gerçekten batırıyor.ama bence zıplayarak yere yatma oldukça güzel.
  • Arkadaşlar ''Battlefield 2: AIX 2.0 Map Pack'' packini yükledim haritalar gözüküyor oyunu kuruyorum fakat oyun açılıyor ama bir türlü başlamıyor.

İndirdiğim dosyaların hepsini "/programfiles/eagames/battlefield2/mods/AIX2/levels/ dosyasının içine attım.(ing. olmadığı için pekl aşağıda yazılanları anlamadım ama bildiğim kadarıyla yaptım.) Eksik veya daha yapmam gereken bir

''/Important Info//
    //map pack build date, nov 19, 2008//

THESE MAPS SHOULD ONLY BE USED IN AIX V2.0! If you have any older versions of these maps installed, you MUST delete them before installing these new maps!

The 2 .zip files, ITHH-MP_Objects_Server.zip, and ITHH-MP_Objects_Server.zip contain the custom objects used in the maps. They MUST be in the levels folder.
    If you delete or move those 2 files to a different folder, most of the maps will no longer work correctly, if at all.

If you reupload this mappack to somewhere, DO NOT RENAME it! Also do not include any maps that are in this mappack in any other mappacks.

If you really think you need to include a map/s from this mappack in your mappack, give a link to this one instead.

Also please read this thread if your going to make a mappack for AIX,

http://battlefieldsingleplayer.planetbattlefield.gamespy.com/forums/index.php?showtopic=11082

The mappack situation in AIX is getting to be a mess, and the map packs for AIX really need to be more organized than they curently are.

//To Install//

All you have to do, is get the folders/files out of the AIX-V2_Mappack-ITHH.zip, and into the "/programfiles/eagames/battlefield2/mods/AIX2/levels/" folder.
    You should end up with a file structure similar to ".../AIX2/levels/Aberdeen/info/...". NOT ".../AIX2/levels/AIX-V2_Mappack_ITHH/Aberdeen/info/...".

//To Uninstall//

Delete the folders/files that you put into the ".../AIX2/levels/" folder.''

• Battlefield2 yi kurdum da

Netten nasıl oynucaz :S

bildiğim kadarıyla key filan istiyor orjinal olması gerek sanırım :S
  • orjinal iyi olur tabıkı de her yere rahatcana girebılırınısız fakat eger cok sık uyarı verıyorsa pm atın ben size yollayabılırım tabıkı legal degıl ama az kullanılan diyelim ;) yukardan coklu oyuncu tıklayıp serverlerıde cift tıklayıp oynayabılırsınız
  • by_metallica bir konuda demişsin buraya bakın diye şimdi ben Battlefield 2 orjinalini aldım son patch ide yükledim ama ingiliz serverlara filan girmeye çalışıyorum ama öyle kalıyo duruyo oyun. Neyse onu bırak belki ping den dolayıdır onu bıraktık bu sefer türk serverı bulamıyoz. Asında ben COD 4 multi ciyim ama Battlefield 2 de güzelmiş. Senle biraz takılak xfire da serverlar gözükmüyor o yüzden xfire önerme onun gibi bir programda olur ama . Türk serverı olsa adam gibi 24 saat açık olan müthiş olur aga.
  • arkadaşlar uzun süre oynamadım bf2 yi ama oynadığımda en başta uçak kullanamıyodum daha sonra pro oldum medic ve anti tank da iyiyim
  • arkadaşlar biri bana bu helikopter ve uçağın pratik kullanılmasını ögretebilirmi ? Sürekli tepe taklak düşmekten helak oldum.
  • zamanla öğrenirsinbitane arkadaşımız MeM-tr bunu göndermiş

paraşüt 9 tuşu ile açılıyor.
    uçak kontrolleri:
    w:hızlanma
    s:yavaşlama
    a-d:sağa sola dönme
    yukarı aşağı yön veya mouse ileri geri:aşağı veya yukarı manevra
    sağ sol yön tuşu veya mouse sağ sol:sağa veya sola yatma
    mesela uçakla sola döneceksen önce uçağı 90 derece sola yatır ve yukarı manevra yap.
    helikopterde ise daha az yatırarak yap.tamamen tecrübe meselesi.sürekli pratik yap.
  • ben btfield 2 nin 280 mb lik bir yamasını kurdum fakat oyunda hiçbirşey değişmedi? Oyunun içinden aktif etmeme rağmen yine aynı bf 2 çıktı karşıma.?

Bir de Bfield 2142 yi kurdum fakat oyuna tam girerken explorer hatası veriyor. Join game tıklayınca hata çıkıyor. Windows XP kullanıyorum.. oyunda Sorun nerde?

Bilen arkadaşlar varsa yardımcı olabilr mi?
  • merhaba ben bf2 aldım ancak daha kurmadım online oynamak için hangi patchleri kurmak gerekiyor??
    ilgilenen arkd. teşekkür ederim
    Saygılar.....
  • Sorun hakkında bilgisi olan , yardımcı olacak arkadaş yokmu ??
  • arkadaşlar benim oyunma bişi oldu ve son 1-2 aydır 10 dk oynadıktan sonra masaüstüne atıyor .

denemediğim şey kalmadı, önce oyunu tekrar kurdum , sonra ccc yi 9.5 den 9.6 ya yükselltim olmadı, sonra 8.1 e indirdim yine olmadı , sonra ekran kartının kendi cd siniden kurdum driverı ve yine olmadı

ekran kartım hd 3650 ve güncel driverlarlada sorunsuz oynadığımı hatırlıyorum

ben kafayı yemeden önce biri bana yardım etsin lütfen, pc de oynadığım tek oyun bu

oyun patch siz ve crackli
  • arkadaşlar ben online oynuyorum fakat madalyaları kaç adam vurduğumu vs. oyun kaydetmiyor neden acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratjan -- 23 Haziran 2009; 17:35:16 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.