Şimdi Ara

Battlefield 2 (2005) [ANA KONU] (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
5
Favori
41.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • orjinal oynuyorsanız 1.41 full patch kurmanız yeterli.
    @muratjan
    sanırım madalyayı aldığın elin bitmesini bekleyip sonra çıkman gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeM-Tr -- 24 Haziran 2009; 1:58:04 >
  • Slm arkadaşlar bende bu aralar pek takılamıyorum bf2 ye.MGN çökmüştü en son bende (Korsan olduğu halde) 1.41 kurdum ama en fazla 3 tane NO CD KEY serveri var.Sonra Project realty deneyim dedim başıma bela aldım.Bf2 patch sız güzel serverler olsa süper olur ama MGN de gitti.

Bu arada ben DeYsiDo0 belki bilirsiniz :D
  • GFK da güzel orada takılabilirsin
  • Arkadaşlar selamlar
    2 yıldır BF2 oynuyorum.Geçen hafta bilgisayarıma format atmam gerekti.Formattan sonra oyunu kurarken ilk önce SF kurarken "Patching failed " dedi.

Sonra kurulum bittikten sonra "bilgisayarı baştan başlatmak ister misiniz?" sorusuna evet dedim fakat bilg reset atmadı

Sonra kuruluma devam etmek istedi.1.41 kurarken de belli bir yere gelince yine "patching failed" yazdı.Ben de başlat menüsünden kendim reset attım.

Tekrar açıldığında kendim kurmayı denedim yine olmadı.Biraz araştırdım internette ve sağ tık->Farklı çalıştır->Admin olarak zar zor da olsa kurdum.

Denemek için single oynayayım dedim.30-45 saniye oynadıktan sonra oyun donuyor ve masaüstüne attı.Online deneyeyim dedim.Tam doldu bu sefer " Unmodified content" şeysini dedi.

Yardımcı olabiliecek var mı?

• Arkadaşlar Battlefield 2 Server'i açmak istiyoruz.

Ancak Tek başıma masrafları kaldırmam mümkün değil.

Eğer destek çıkacaksanız iletişime geçiniz!

by__metallica@msn.com

Türkiye Lokasyon Düşünüyoruz, Yani Pinginiz 20-30 Arası olacak.
  • Ben de oynuyorum nickim Satan Morroc. Belki görmüşsünüzdür ^^ Genelde 2F4Y serverındayım.
  • arkadaşlar bu mng server i dediginiz nedir?
    ben bf2 yi kurdum 1.41 pacth ini yaptım garena var x fire var bunun nası oynayabilirim netten?
  • kimse yok mu yahu
  • Hocam bende oyun çıktı çıkalı online 'dayım.GFK'da takılıyorum Nick:Storm_Ridersoul.MGN denilen v1.0 için olan bir serverdir.Ancak server çöktüğü için şu an kullanılamamakta.Hocam 1.41patch'i kurduktan sonra crack yapmıyorsun punkbuster güncellemeni yapıyorsun daemon tools'a image dosyasını takıyorsun ve istediğin serverda oynuyorsun(xfire'a gerek yok yani)
  • orjinal degil ama..gene aynı yöntem mi ?
    punkbuster güncellemesi dediginiz,son pb sürümü mü?
  • Hocam yöntem aynı.Pb'yi pm'de yazdım
  • 1.41 i yine demona takıp hemen girebiliyormuyuz.netten araştırdım yasu falan bişeyler yazıyodu.
    karışık geldi bende hic ugrasmamıştım.demonla hemen girebiliyorsak 1.41 yapım.

1.41 de neler ekleniyor?yeni silahlar falan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 20 Temmuz 2009; 10:25:36 >
  • Hocam 1.41'de her kite yeni 1'er silah eklenerek toplamda 21 silah oluyor.Yeni haritalarda cabası.Ayrıca aynı şekilde yükleyebiliyorsunuz hocam.Hiç gerek yok yasu'ya.Tak daemon'a oyna.Gatırcan hocam ben seni sanki MGN'de görmüştüm ama...Eğer takışdığın bir yer olursa yardımcı olurum hocam
  • evet mng de takılıyordum.bu aralr gfk ya giriyorum.turkishGATIRCAN
    senin nick neydi??

bide ben 1.41 yükleyemedim.bf 2 dosya bulanamdı falan diyo napacam anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

evet mng de takılıyordum.bu aralr gfk ya giriyorum.turkishGATIRCAN
    senin nick neydi??

Nick:Storm_Ridersoul. Hocam oyun eğer program ekle/kaldır seçeneğinde gözükmüyorsa yüklemeyebilir patch'i.Böyle bir durumda oyunu silip yeniden yüklemen gerekebilir

• quote:

Orijinalden alıntı: S_R_S

quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

evet mng de takılıyordum.bu aralr gfk ya giriyorum.turkishGATIRCAN
    senin nick neydi??

Nick:Storm_Ridersoul. Hocam oyun eğer program ekle/kaldır seçeneğinde gözükmüyorsa yüklemeyebilir patch'i.Böyle bir durumda oyunu silip yeniden yüklemen gerekebilir

patch olmayacak galiba sen 1.0 oynuyorsan haberleşip beraber girelim.

• Hocam bugün 1.41 patch'i kurdum.İyi ki kurmamışsın.Artık almıyorlar kopyayı.Bende tekrar 1.0 yükledim.Bu saatlerde girerim ben genelde hocam
  • bende öğlen saatlerinde giriyorum.öğle saatleri müsait olursan beraber gireriz.

GATIRCAN@hotmail.com burdan haberleşek
  • 1.41 Çekilmez Arkadaşlar, Bazı açıkları kapatalım , oyuna yeni birşeyler ekleyelim derken daha çok açık yaratmışlar.

1.0.42 Forever :)

gubbZ|^ Sunucuları yakında aktif...
  • arkadaslar benm oyunum orjinal 1.41 yamayıda indirdim ama oyuna giremiyorum. ilk adlıgım gunler giriyodum ama bu aralar oyun acılacakmıs gibi oluyo ekran kararıyo sonra masa üstüne dönüyo nedir problem bilen var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.