Şimdi Ara

Battlefield 2 (2005) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
370
Cevap
5
Favori
41.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar deli oldum ben bu Mini Image i nerden indiricem bana çalışan bir link atarmısınız? Google da arıyorum bulamadım
  • tüm sürümleri için geçerli olan mini-image v1.0

http://uploaded.to/?id=z88ekw

DaemonTools programı için

http://uploaded.to/?id=2tknlj
  • Kardeş peki bunları ben nasıl kurucağım? Yardım edermisin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: secret_person

Kardeş peki bunları ben nasıl kurucağım? Yardım edermisin?

daemonlite dosyasının içinde yazıyor incelersen bulursun
    eğer yapamazsan PM at
  • Arkadaşlar bu yukardan 5 10 tane topçu birliklerinde top geliyor hani sniper gönderiyor.. o nasıl yapılıyor? Bir de belli bir bölgeye casus uçaklar konuyor ve düşman olup olmadığı görülüyor o nasıl yapılıyor?
  • takım komutanı olman gerekiyor yada squad lideri olup uav (radar) isteyebiliyorsun belirtilen kordinata tabi topcu atısıda.
    ben coğu oyunda oyundaki en sote yere giderek commander yani komutan oluyorum.
    sadece komuta ekranında oyunu yönetiyorum.
    stratejik top atışlarımla ve yerinde supply yardımı ve uav ile cok yardımcı oluyorum.

top atmadan evvel ele gecirilmek uzere olan yani araçların nereye gittiğini izleyip olay noktasına varmadan topları o noktaya ateşlemeniz gerekiyor düşman tam noktaya ulaşıp bayrağı ındırırken yoğun bir top atısıyla karsılasıyor ve telef oluyor sonra diğer squad ları o noktaya yonlendirip 2. saldırıya bertaraf ettikten sonra ucakları yollayıp su-30 ağır bombardımanla işi bitiriyorum.
    sözümü dünlerlerse spawn point yok oluyor heryer bizim bayrak adamlar oyuna baslayamıyor :)

sizden ricam oyunu counter strike gibi adam vurmak için oynamayın takım için oynayın.
    bu oyunun amacıda budur.
    sırf adam vurmayın diğer arkadaşlarınıza da yardımcı olun.
    ve liderlerinizin komutan ve squad liderlerinizin dediğini yapın.
    eminim daha fazla tat alıcaksınız ve daha gerçekci olacaktır.

tabi bunun için deneyimli oyuncularla oynayın...
    iyi oyunlar

• tamam da kardeş bu topçu atşlarını nasıl yapıcaz hangi tuşlarla?
  • komutan ol tab tusuna bas orda gelen ekranda sol ustte artillery yazan butona basıp haritadan istediğin yeri ucur

edit:dusman tesbiti;aynı ekranda scan tusu,
    uav:uav tusu
    spport:sport tusu (parasutle cephane sağlık indirme)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 8 Mart 2009; 17:51:09 >
  • Kardeş bu cephenelik ve sağlık kutusu nasıl açılıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi secret_person -- 8 Mart 2009; 17:53:11 >
  • kutuyu acmıyorsun yanına git dokun gerekeni alıyor otomatik
  • quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

komutan ol tab tusuna bas orda gelen ekranda sol ustte artillery yazan butona basıp haritadan istediğin yeri ucur

edit:dusman tesbiti;aynı ekranda scan tusu,
    uav:uav tusu
    spport:sport tusu (parasutle cephane sağlık indirme)

Peki single player da nasıl olucak? Ben taba basım ama hiçbir şey yoq tami komutan olup baktım..
  • bilen yokmu?
  • Arkadaşlar acil cevap verirmisiniz?
  • bu hata kodunu alıyorum yardımcı olabılırsenız sevınırım cdkeyım orjınal o konuda bır sorun olmaması lazım punkbusteride guncelledım ama halen sorunlu

• Kardeşim ben bir türlü rütbe atlayamıyorum atlamak için hangi seviyede kaç adam öldürmek gerekiyor?
  • Arkadaşlar soruma cevap vericek kimse yokmu?
  • BF2deki nickim:rebelfuc74 bf2142 nickim:REBELXFUC74 sizi benle kapışmaya beklerim
  • Benim nickim: hothell9292
  • BeylerBen birşey sormak istiyorum...

Biraz uzun bir soru olcak ama

Şimdi BF oynuyorum ben Battlefield 2
    Şimdi bu oyundaki amaç nedir ? Nasıl madalya alırım ? Nasıl special force yada anti tank gibi silahların bir yedegini kilitten kurtarırım.Bir map var 16 kisilik o mapın aynısının biraz daha buyugu war 64 kısılık bunu nasıl yaparım illede birşeymi indirmem gerek...Patch diyorsunuz en son patch kactır?...
    Patch yükleyince elime ne gibi özellikler geçecek...Yani kısacası ben adam vurmaktan başka birşey bilmiyorum...EMC fln diosunuz onlar nedir kısaca bana anlatırmısınız ??

• quote:

Orjinalden alıntı: Umutcan

Battlefield 2 orjinal oynayanlar ile clan kurulacaksa gelebilirim. Oyunu çıktığından beri oynuyorum + 2.5 senedir orjinal ranked olarak oynuyorum.
    Oyun içindeki nickim Tr34. Uzmanlık alanım sniper, araçlarda ise jet ile bombardıman. İkisi ile de nokta atışı yapabilirim
    Beraber squad olarak oynayabileceğimiz clan veya grup kursak oyun gerçekten daha ciddi ve zevkli olabilir.
    http://bf2s.com/player/82182643/

Arkadaşa tamamen katılıyorum belirli günlerde belirli serverlara girip ortalığı dağıtalım diyorum bayada zevkli olur gibime geliyor.

Bu arada benimde en iyi kullandığım silah sniper

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.