Şimdi Ara

Battlefield 2 (2005) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
371
Cevap
5
Favori
41.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: by__metallica

Hocam OrjinaL oyun diye bişiye yok. önemli olan CD-KEY in orjinal olması.

1.0.42 de masaüstüne dönme sorunu herkeste mevcut. Sorunun senle alakası yok. Birazda oynadığın sunuculara bağlı.. Genelde Masaüstüne dönmeler toplu şekilde olur. ben aynı anda 40 kişiyinin masaüstüne attığını gördüm.

Bu sorunu gidermenin henüz yolu yok , Eğer Orjinal Değilse elindeki CD key! Mini Image kullanıyorsan, kullandığın Mini-Image versiyonu No-CD mini-image Fixed 3# bu sanırım biraz daha azaltıyormuş.

Hocam sen zaten senin verdiklerin cd-keyler orjinal cd-key değilmi bide mini-image onu ben indirmicem
  • quote:

Orjinalden alıntı: cinci99

quote:

Orjinalden alıntı: by__metallica

Hocam OrjinaL oyun diye bişiye yok. önemli olan CD-KEY in orjinal olması.

1.0.42 de masaüstüne dönme sorunu herkeste mevcut. Sorunun senle alakası yok. Birazda oynadığın sunuculara bağlı.. Genelde Masaüstüne dönmeler toplu şekilde olur. ben aynı anda 40 kişiyinin masaüstüne attığını gördüm.

Bu sorunu gidermenin henüz yolu yok , Eğer Orjinal Değilse elindeki CD key! Mini Image kullanıyorsan, kullandığın Mini-Image versiyonu No-CD mini-image Fixed 3# bu sanırım biraz daha azaltıyormuş.

Hocam sen zaten senin verdiklerin cd-keyler orjinal cd-key değilmi bide mini-image onu ben indirmicem

Orjinal Cd-Key ama da önce başkası tarafından kayıtlanmış. Yani senin orjinal Ranked serverlerde kullanamazsın onu. Sadece Single ve orjinal istemeyen serverlerde kullanabilirsin.

Mini-Image indirmezsen indirme kardeşim, online oynayamazsın o zaman

• ya nerden indirsem bilmiyom ki daha daemon tools u indircem yazık bana
  • Hocam Xfire a hiç gerek yok.

Korsan Oynamak için:

http://forum.donanimhaber.com/m_27555153/tm.htm
  • Online serverlerde oynayabilmek için crack yapmaman gerekli, bu yüzden crack yerine mini image kullanıyoruz. Oyununun orjinal 15 ytl civarın şuanda. internetten kargo siparişi ile alabilirsin.
  • Hocam Crack yerine mini-image kullanacağız işte. Bi nevi crack o da ama online oynamak için o şekilde yapmak gerekiyor. Evet yazdığım konudakileri uygulayarak oynayabiliirsin.
  • Arkdaşlar ben bf2 üzerine poe2 yüklemek için uğraşıyorum
    poe2 v2.5full indirdim
    paketleri kuruyorum ama oyun başlamıyor direk masaüstüne geri dönüyorum
    indirdiğim pakettemi bir sorun var? yoksa 2.5 den önceki paketleri de yüklemem mi lazım?

Ayrıca online oynamadan kilitli silah paketlerini açmanın yolu varmı?
  • benimde bir sorum var 500 mb lik FULL patch indirmeme illaki gerek varmı. indirirsem ne gibi yararları olur indirmessem oynayabilirmiyim? SaYgILaR........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akeneton34 -- 4 Şubat 2009; 22:50:58 >
  • Benim bilgisayar Vista,orjinal dvd aldım 5in1 yazıyodu üstünde fakat açılmıyor BF2 d3dx9_25.dll hatası verdi,internetten indirip BF2 nin içine kopyaladım daha sonrada oyunu açmaya denedim açıyorum ekrana BF2 resmi geliyor ekran kararıyor daha sonra tekrar masaüstüne dönüyorum işlemlere bakıyorum BF2.exe yok yani kapatıyor kendini
  • arkadaşlar bf2 orjinal teknosada piyasada var online oynayanlar varmı hala ? almak istiyorum da..
  • kısa bir aradan sonra yine basladım mng,nrns ve germankillaz serverlarındayım genellikle
    pilot oldum denilebilir su30 ile öyle bir sortylerim var ki options dan aircraft controls menusune girerek duyarlılık ları ilk bastakini 3.60 sonraki ikiyi ise 5 yapın ucak cok daha konrtollu oluyor.
    nick:mc_cry34 :)

edit:
    suan mgn serverından cıktım hiç ilgilenen yok serverda baseriping yapıyorlar ucakla havalanamıyoruz bile bastım kufuru cıktım cok sınırlıyım adam gibi server kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARNİNG -- 19 Şubat 2009; 10:05:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

kısa bir aradan sonra yine basladım mng,nrns ve germankillaz serverlarındayım genellikle
    pilot oldum denilebilir su30 ile öyle bir sortylerim var ki options dan aircraft controls menusune girerek duyarlılık ları ilk bastakini 3.60 sonraki ikiyi ise 5 yapın ucak cok daha konrtollu oluyor.
    nick:mc_cry34 :)

edit:
    suan mgn serverından cıktım hiç ilgilenen yok serverda baseriping yapıyorlar ucakla havalanamıyoruz bile bastım kufuru cıktım cok sınırlıyım adam gibi server kalmadı

HOCAM MGN de kural yok artık sende yapacaksın ! City Map's e gir orası OMAN ++ ya göre daha kuralcı.

• arkadaşlar ben bugün orijinal versiyonu sipariş ettim. tüm server larda oynayabilmem için ne yapmam gerek,1,41 patch i yüklesem bile ilk versiyonların server larında oynayabilirmiyim .yapacağım ekstra bişey varmı yardımcı olursanız sevinirim
  • by__metallica sayfa basında anlatmıs yardımcı olur o bilgiler orjinal almadan cracksiz de online multi oynayabiliyordun.
    hayırlı olsun
  • bf43 çıkıyor grafikler ve ssler oldukça güzel
    codwaw'a 10 basar
    oyun belki türkçe düblaj orjinal çıkabilir
    uygun fiyattan yaparlarsa kaçırmam orjinali
  • Battlefield 2 orjinal oynayanlar ile clan kurulacaksa gelebilirim. Oyunu çıktığından beri oynuyorum + 2.5 senedir orjinal ranked olarak oynuyorum.
    Oyun içindeki nickim Tr34. Uzmanlık alanım sniper, araçlarda ise jet ile bombardıman. İkisi ile de nokta atışı yapabilirim
    Beraber squad olarak oynayabileceğimiz clan veya grup kursak oyun gerçekten daha ciddi ve zevkli olabilir.
    http://bf2s.com/player/82182643/
  • arkadaşlar dun gulf of oman map ında birşeye tanık oldum ben orta doğu kualisyonu takımındaydım.
    hava alanında spawn point olarak seçmiştim
    neyse adam bizim bayrağın ordaki binanın içine girmiş milleti tarıyor.
    oyunun ilginç bir bug ı var.
    parasutle binanın ustune atlıyorsunuz sonra iki bina yan yana tam iki binanın arasından kendinizi aşşağıya salıyorsunuz binadan duserken parasutu acıyorsunuz hop binanın içindesiniz :)
    adam ölmüyor sport olmus mermiside bitmiyor geleni gideni avlıyor :)

ama onu öldürmenin yolunu biraz araştırarak buldum

tankın namnusuna cl yerleştirin namnuyu binaya sıfır konuşlandırın.
    bir el tankla ateş edin namnu içeri giriyor sonra c4 u patlatın :)
    adam morte

bu arada nick deiştim sat34 nickim.

nrns air de 3 gün baned aldım o bugu yapan kişiye aralıksız 5 dk küfür ettiğimden ctrl+v

• quote:

Orjinalden alıntı: WARNİNG

arkadaşlar dun gulf of oman map ında birşeye tanık oldum ben orta doğu kualisyonu takımındaydım.
    hava alanında spawn point olarak seçmiştim
    neyse adam bizim bayrağın ordaki binanın içine girmiş milleti tarıyor.
    oyunun ilginç bir bug ı var.
    parasutle binanın ustune atlıyorsunuz sonra iki bina yan yana tam iki binanın arasından kendinizi aşşağıya salıyorsunuz binadan duserken parasutu acıyorsunuz hop binanın içindesiniz :)
    adam ölmüyor sport olmus mermiside bitmiyor geleni gideni avlıyor :)

ama onu öldürmenin yolunu biraz araştırarak buldum

tankın namnusuna cl yerleştirin namnuyu binaya sıfır konuşlandırın.
    bir el tankla ateş edin namnu içeri giriyor sonra c4 u patlatın :)
    adam morte

bu arada nick deiştim sat34 nickim.

nrns air de 3 gün baned aldım o bugu yapan kişiye aralıksız 5 dk küfür ettiğimden ctrl+v

Ben Mi-28 helikpopteri ile giriyorum oraya squad açıyoruz anti tank suppor spec op, bu 3 kit olunca ordan seni çıkartamıyolar :D

• türk serveri yokmu
  • dün gördüm yeni açılmıs 16 lık kucuk bir mapı vardı 64 lükte acılıcakmıs.
    güzel lagtan eser yok serverın resminde türkish yazıyor ama adının unuttum eve gittiğimde bakarım...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.