Şimdi Ara

Battlefield 1 ( Xbox ) (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
3
Favori
15.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: wNchstR

Live da surekli Bf1 oynayacaginiz bir arkadas grubunuz yoksa hic dusunmeden Ps4 Pro icin alin.

niçin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

Arkadaşlar Xbox One var. Şimdi PS 4 Pro aldım. Battefield 1 i One mı alayım PS 4 Pro ya mı. One fps düşmesi veya olumsuz bir durum var mı?

fps düşmeleri proda bile var bf1de.ama daha akıcı ve görüntü kalitesi az daha iyi proda.ondan proya almanız daha mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyun güncellendikten sonra yükleme ekranında oyun kapanıyor. Var mı acaba aynı sorunu yaşayan.

• Arkadaşlar 2 gb civarı bir güncelleme gelmiş bakamadım nedir varmi yenilik falan.?

• quote:

Orijinalden alıntı: jamie35

Arkadaşlar 2 gb civarı bir güncelleme gelmiş bakamadım nedir varmi yenilik falan.?

Yenilikler şöyle oyun açılmıyor artık

• mvlt42 kullanıcısına yanıt
    çok heyecanlandım ilginç bir deneyim olacak.

Aynen kaç defa denedim yükleme ekranında dashboard a dönüyor. Var mı bi çözümü acaba.

• NeCRiS kullanıcısına yanıt
    Profili kapat aç istersen hocam ben birkaç defa denedim anca girdi oyuna

• battlepack'lerden çıkan silahların bize bir faydası var mı? yoksa hurdaya mı dönüştürüyorsunuz coins için?
  • darkness_kaan kullanıcısına yanıt
    Battlepack lerden silah değil skin-kamufaj çıkıyor. Hurdaya dönüştürme tamamen size bağlı, aynı skinden ya da beğenmediğiniz skin olursa hurdaya dönüştürüp yeni çıkan revision larda hoşunuza giden olursa alabilirsiniz.
  • arkadaşlar xbox one bf1 topluluğu yada arkadaş grubu yok mu?

benide arkadaş olarak ekleyebilirsiniz live'da

BLACKEAGLE10TR nick

30 yaşındayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakani85 -- 16 Kasım 2016; 15:33:36 >
    Kapattım açtım hâlâ ayni hayret bi olay ya.

• Premium Pass çok gerekli mi?Genişleme paketleri çıktıktan sonra standart sürümdeki haritalarda oyuncu sayısında azalma olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sierra 117 -- 18 Kasım 2016; 23:27:08 >
  • Sierra 117 kullanıcısına yanıt
    standart sürğm haritalarında hiç bir zaman azalma olmuyor. dlc haritaları oyuncuları bölmüş gibi oluyor, paralı olması eleştiriliyor o yüzden.

• Klavye maus ile oynayan var mı ?

• Arkadaşlar hangi sürümü almak lazım? Standart-Deluxe-Ultimate?

Silah skin'leriyle falan işim yok, harita ve ek paketler önemli. Şu anda standart epey makul, onu şimdi alıp sonra paketlere mi baksam bilemedim. Ultimate'in de maşallahı var indirimli hali bile servet değerinde :)
  • S3thdrift kullanıcısına yanıt
    para varsa ultimate al hocam.ben standart aldım şimdide premium ekleyecem üstüne.fiyat olarak malesef öyle iki oyun parası
  • Dostlar merhaba hepinize iyi eğlenceler diliyorum,

BF1 Online için oyuncu topluluğuna diar grup (whatsapp vb.) girişimi var mı?

Aktif olarak BF1 oynayan (mesai saatleri dışı) arkadaşlardan manga kurma çabası içersindeyim kulaklık mikrofon dahil olmak üzere yarı prof. sağlam bir manga oluşturma derdindeyim eğer ki grubunuz yada bir oluşumunuz mevcut ise de dahil olmak isterim..

Teşekkürler..
  • BaLroK B kullanıcısına yanıt
    Aynen grup topluluk vs filan mi kursak acaba.

Bulursan bana da haber ver :)

Xbox gametag: AdwatcH TR

@BaLroK

• Dostum Discord üzerinden gruba dahil oldum dün akşam 5 kişilik manga ekibi kurduk yardır yardır gidiyoruz akşam tekrar toparlanacağız müsait olursan gel beklerim :)

Gamertag: Leylines83

Discord adresi :https://discord.gg/GaYuK
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.