Şimdi Ara

Battlefield 1 ( Xbox ) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
3
Favori
15.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Battlefield 1 multi oynarken konsol arada bir donuyor,garip sesler çıkarıp kendine restart atıyor,bu durumu yaşayan var mı ona göre servise göndericem yada başka bir oyun indirip konsolu tekrar test edeceğim.Bu arada xbox ım ilk çıkan model S değil.
  • Tdm oynarken bile haritalar asiri buyuk geldi bazen hafif kasmalar oluyor konsolda ama genel olarak guzel olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu EA açıkgözü bizlere betaya sattı. Bakalım gerçek oyun ne zaman çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAD MAX

Bu EA açıkgözü bizlere betaya sattı. Bakalım gerçek oyun ne zaman çıkar.

EA serverleri her zaman için kalitesi düzeltemez zaten. Titanfall 2 olan paketi almayı düşünüyordum, vaz mı geçmeliyim yoksa hocam?
  • Oxygen1777 kullanıcısına yanıt
    Donup kapattığım olmuyor ama bazen pat diye oyundan çıkarsam sonraki açışımda ilk oyun simsiyah oluyor :) online ı çok güzel ^^ bir klüp kuralımda girince görürüz birbirimizi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyundaki siyah ekran sıkıntısı hem campaign modunda hemde multiplayer da başıma geldi, zaten battlefield bug lı oyun çıkarmasıyla ünlü ki bu oyun sanırım en az bug ile çıkanı...Şu an piyasadaki en güzel multiplayer ancak BF4 gibi ısınamadım nedenide oyuna bakınca SW:Battlefront'u görmem, menülerden tut karakterlerin hareketlerine, oyun sonu bitiş ekranı bile aynı bu yüzden çok ısınamadım BF4 gibi güzel gelmedi bana.
  • Dostlar "They Shall Not Pass" DLC si Premium olmadan şuan alınamıyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: WoW STORMRAGE

Oyundaki siyah ekran sıkıntısı hem campaign modunda hemde multiplayer da başıma geldi, zaten battlefield bug lı oyun çıkarmasıyla ünlü ki bu oyun sanırım en az bug ile çıkanı...Şu an piyasadaki en güzel multiplayer ancak BF4 gibi ısınamadım nedenide oyuna bakınca SW:Battlefront'u görmem, menülerden tut karakterlerin hareketlerine, oyun sonu bitiş ekranı bile aynı bu yüzden çok ısınamadım BF4 gibi güzel gelmedi bana.

Bf4de cok kotu gorunuyor ama oneda.ben bf1i cok begendim.bad company2 kadar basarili.ama star wars u da animsatiyor biraz

• Oyunun 64 kişilik mapleri kasıyor.

24 kişilik maplerde oynarsanız onlar da hemen bitiyor.
    Multi oyunda en önemli şey sabit 60 fps olmasıdır. Çamur gibi grafikli Hardline'ı aylarca oynadık, bunda her şey güzel olmasına rağmen kendini oynatmıyor.
    Ayrıca ciddi bir motivasyon eksikliği var, yükleme süreleri, beklemeler vs hep çok uzun.

Oyunda sunum çok güzel ama bağlılık yaratacak herhangi bir unsur yok maalesef.
  • Bu sorun konsoldan mı kaynaklı mı yoksa oyun serverlarından kaynaklı mı?

• HunTeRFoReWeR kullanıcısına yanıt
    Evet şuan sadece premium'a özel, 2 hafta sonra dlc olarak satışa çıkacak
  • Herkese selam,
    Bir süredir kendi grubumuz içerisinde oynadığımız maçları kaydetmeye başladık.
    Ekip olarak yaklaşık 10 senedir beraber oynadığımızdan artık aramızdaki samimiyet üst boyuta taşındı, o yüzden videoda birbirimize karşı argo konuşmalar hassas olan izleyiciler tarafından kötü karşılanabilir. Bunun için şimdiden özür diliyoruz
    Videoda burada olupta tarafından öldüğüm ve hafiften sövdüğüm kimseler varsa kusura bakmayın.

Bu videonun çözünürlüğü maalesef 480p, Netcode problemi olduğu zaman twitch üzerinden medium da kaydettim, bundan sonrakiler 720p olarak gelecektir.

• Bu oyun malesef PS4 Pro ya da Xbox Scorpio dışında konsolda oynanmaz. Conquest modunu kare kare oynuyorsunuz artık 25-30'lara düşüyor herhalde.
    Çok rahatsız edici.
  • Miex kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar düşmüyor sanki en azından ben kendimde hiç hissetmedim 30un altına indiğini bende 32x32 operasyon oynuyorum sürekli benim gibi takıntılı insanı rahatsız etmiyor.

• Buralar iyice ölmüş anlaşılan, şöyle video koyayım belki hareketlilik olur

• Arkadaşlar Bf1 trial sürümünü indirdim ama Operasyon harici girmiyor. Beceri seviyesi sekmesinde hata veriyor. Eşleşme yapılamadı diyor. Level 1 im. Full sürüme yükselttiğimde bu hatayı alır mıyım diye korkuyorum.

• George of Kagen kullanıcısına yanıt
    Trial sürümü sadece Operasyon destekliyor diye hatırlıyorum. Full sürümde herhangi bir hata almazsın.
  • Arkadaşlar oyunu EA Access den indirdim. Konsolun bölgesi US, dili Ingilizce. Oyun da Ingilizce bunu Türkçe yapmam için bölgeyi ve konsolun dilini değiştirip tekrar mı indirmem lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarman

Arkadaşlar oyunu EA Access den indirdim. Konsolun bölgesi US, dili Ingilizce. Oyun da Ingilizce bunu Türkçe yapmam için bölgeyi ve konsolun dilini değiştirip tekrar mı indirmem lazım?

hayır, yanlış hatırlamıyorsam dilini değiştirmen yeterli, olmazsa bölgeyi de TR yap.
  • Arkadaşlar, Revolution ile Ultimate Edition arasında ne fark var?
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.