Şimdi Ara

Battlefield 1 ( Xbox ) (21. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
3
Favori
15.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunun Xbox versiyonunda Hellriegel'dan başka tüfek kullanmak yasak galiba. 130 levelli bir oyuncu olarak bilgisayar versiyonundan Xbox'a transfer oldum gamepad'e alışmaya çalışıyorum. Fena gitmiyor iki günde 20 levele kadar kastım. Öldüğüm silahları sayıyorum, alışma evresinde bir maçta 10 kere ölüyorsam en az 8 tanesi Hellriegel 1915. Bazı maçlarda öldüğüm silahların tamamı Hellriegel oluyor. PC versiyonunda Automatico ve MG1917'ye sövmekten yeni kurtuldum derken Xbox'ta bu çıktı karşıma. Sanırım gamepad ile aim almak mouse'a göre görece çok daha zor olduğundan insanlar Hellriegel tercih ediyor nasılsa mermisi bitmiyor 1-2 kurşun bir şekilde denk getiririm diyerek. 50 leveli de Hellriegel ile geziyor 130 level 100 yıldız adam da.
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    aynen hellrigel kullanmayanları serverdan atıyorlarmış bol mermili aradan dereden bir kaç tane denk geliyor eski battlefield lerde de shotgun sıkıntısı olurdu , usas a 4x 7x optik takıp snipercılık yaparlardı , zaten çoğunluk ya taaruz oluyor yada sniper bu arada gt ni yazarsan eklerim hocam denk gelirsek oynarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    PS versiyonunda da değişen yok malesef :)
  • Oyun bugün yayınlanacak güncelleme ile beraber Xbox One X Enhanced olarak 4K çözünürlüğe kavuşuyor. Çok bekledik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Oyun bugün yayınlanacak güncelleme ile beraber Xbox One X Enhanced olarak 4K çözünürlüğe kavuşuyor. Çok bekledik.
    Hadi be

çok geç kaldılar millet rank 150 oldu oyunu bıraktı server lar genel olarak boş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme yayınlandı. Oyun One X için dinamik 900P çözünürlükten dinamik 4K 60FPS çözünürlüğe yükseltildi.
  • Bayram tatilinde 60 fps akarız artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 31 Temmuz 2018; 15:45:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Güncelleme yayınlandı. Oyun One X için dinamik 900P çözünürlükten dinamik 4K 60FPS çözünürlüğe yükseltildi.
    Herhangi bir yerde ibare göremedim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Anthropomancy

Herhangi bir yerde ibare göremedim ben

Alıntıları Göster
    https://twitter.com/Battlefield/status/1023946363749289985

Summer Update including 4K support for Xbox One X

• Geow daki gibi 1080p de supersampling yapacak mı acaba ?

• Anbilivıbıl kullanıcısına yanıt
    Konsol 4K olan bütün oyunları 1080p tv ya da monitör de supersampling yapıyor otomatik olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Konsol 4K olan bütün oyunları 1080p tv ya da monitör de supersampling yapıyor otomatik olarak.
    Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

çok geç kaldılar millet rank 150 oldu oyunu bıraktı server lar genel olarak boş
    Hocam serverların boş olduğuna hiç denk gelmedim.

• makusla06 kullanıcısına yanıt
    serverlar boş falan değil
  • Eskiye oranla %50 daha boş

• Daha yeni 100küsür gb oyunu indirdim neyin patchi bu kamon men kamon

• Ben dün baktım 10-15 dakika ama bana vay be dedirtecek bir fark göremedim. Yoksa benim gözlerde mi problem var ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eakarvardar

Ben dün baktım 10-15 dakika ama bana vay be dedirtecek bir fark göremedim. Yoksa benim gözlerde mi problem var ? :)
    Çok net fark var hocam 900P olması sebebiyle oyunda adeta blur perdesi vardı kaplamaların üzerinde. O bulanıklık yok olmuş. Sadece silahın kaplamasına ve görüntüsüne baksanız bile farkı anlayacaksınız. Uzak mesafeleri falan hiç saymıyorum farkı en iyi şekilde görmek için oyunu PS4,One veya S'te oynamanız lazım. Bir de fan sesi olayı tabii. Oyun 900P iken One X'te fan hiç çalışmıyordu şimdi fanı coşturuyor oyun maşallah. PS4 Pro'da da en çok fan sesi yapan oyun BF1.

@Oasis Of The Seas

BF1'de bugün öğlenden beri hiç görmediğim şekilde bir yoğunluk mevcut. Sanıyorum oyun indirime girdi SW'larda 3-5 lvl oyuncu yoğunluğu da var çünkü. Normalde saat 14-15 gibi girdiğimde Rotasyon serverlarında 10-15 tane 64/64 full SW görüyordum bugün sayılmıyor bile. Sayfayı indir indir bitmiyor. Bütün SW'lar 64/64 şuan.

one x desteği gelince millet geri döndü oyuna

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.