Şimdi Ara

Battlefield 1 ( Xbox ) (17. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
472
Cevap
3
Favori
15.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • P2 hak satmaktayım pm

• quote:

Orijinalden alıntı: ketchup.

kardes aleti BABAN yapti herhalde ne desek savunmaya geciyosun orda mecaz olarak soyledik ancak frame drop sorunu alenen ortada

Şimdi bu sorun konsoldan ve XBL dan kaynaklı değil son 2 gündür banada olmaya başladı sorun oyunun serverlarında inanılmaz fps drop oluyor ama her maçta olmuyor DICE'ın acilen duruma el atması lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • signore kullanıcısına yanıt
    Sadece bu oyunda mı sorun yaşıyorsun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Orijinalden alıntı: ketchup.

kardes aleti BABAN yapti herhalde ne desek savunmaya geciyosun orda mecaz olarak soyledik ancak frame drop sorunu alenen ortada

Şimdi bu sorun konsoldan ve XBL dan kaynaklı değil son 2 gündür banada olmaya başladı sorun oyunun serverlarında inanılmaz fps drop oluyor ama her maçta olmuyor DICE'ın acilen duruma el atması lazım.

yani bende sana oyle diyorum aletteb kaynaklanan bi problem var diye massallah hemen savunmaya geciyosun ama duzeldi frame olayi gelen patch etkili oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Sadece bu oyunda mı sorun yaşıyorsun?

başka online oyun oynamıyorum. aslında hiç oynamıyorum da BF1 çıkmışken deniyorum.

oldum olası ne oynadım ne sevdim BF serisini.
    bf1 fena değil gerçi ama yine bana ters. cod mw'ciyim ben, açık alan savaş bana uymuyor.
    yeni cod ile cod mw gelmesini bekliyorum zaten, arada bakayım diye aldım bu oyunu.

artık önce mobilden internet paylaşımı ile denerim, olmazsa tek tek eleme yoluyla modeme kadar kontrol yapacağım.
  • Arkadaslar deluxe edition kodunu girdim fakat verdigi iceriklerin hicbiri oyunda gozukmuyor cozumu nedir bilen var midir

• quote:

Orijinalden alıntı: tidus

Arkadaslar deluxe edition kodunu girdim fakat verdigi iceriklerin hicbiri oyunda gozukmuyor cozumu nedir bilen var midir

Sorunu çözüm kodu girdiğimde her ne kadar içerik inmiş gibi gözüksede aktif olmuyor.

Mağazada Battlefield 1 oyununu buldum. Orada oyun altında ekstra alınabilen paketler sıralanıyor. Benim Deluxe içeriğin üzerine gelince satın al değil indir seçeneği çıkıyor oradan indirdim. Oyun içerisinde aktif oldu.
  • Arkadaşlar en ucuz nerden alabilirim bu BF1 'i kutulu.Bol taksitli olursa sevinirim.İstanbul'da varsa da söyleyebilirsiniz fakat taksitsiz olmasın lütfen.Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunu us storedan indirince turkce oluyor mu icinde?yoksa illa tr store'dan mi indirmek.lazim.

• fenomertcan kullanıcısına yanıt
    Usta dijital kardeslikle al gec o kadar vermeye gerek yok milleti somuruyorlar.

• Oyunda lag sizdede var mi?

• saitates kullanıcısına yanıt
    Bende olmuyor amerika sever ine bağlanmıştır. Serverı kendin seç irlandada avrupa severları.

• Merhabalar oyundaki profil resmimizi nasıl degiştiricez eski oyunlarda battlelog dan yapabiliyorduk şimdi nasıl yapıcaz bf1 de
  • BF4kratos B kullanıcısına yanıt
    companion uygulamasından değiştirebilirsin.

• haydar. kullanıcısına yanıt
    eyvallah sagol
  • BF4kratos B kullanıcısına yanıt
    eyvallah sagol bu arada yeni indirdim Bf1 eklemek isteyen Tr suleyman BF1 veya sizlerde paylaşın ben ekliyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamikaze_TR_

Oyun multisi güzel favori silahım gewehr 95 dürbünsüz süngüsüz. Arabistanda geçen haritalar cod 2 yi hatırlattı sadece tüfek modu vardı koyarlarsa çok iyi olur.

Hocam süngüsüz diye belirtmişsiniz süngü ekleyip çıkarmak silaha bir şey katıp ya da eksiltiyor mu ?
  • Afr0oo kullanıcısına yanıt
    Ona bakmadım ben görsel olarak sevdiğimden öyle yaptım.

• adamlar bi turlu revive olumca silahin nisan almamasink duzeltmedi

tanklar hala asiri guclu

elite ler 4-5 kisi ates ettigi halde yikilmiyor zayif noktalari sadece gaz ve sungu

haritada dusmanin yerinin gozukmemesi cok campciye sebep oluyor

bunlari duzeltmeye niyetleri yok herhalde

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.