Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (855. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.045
Cevap
113
Favori
539.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam görsellere baktım şimdi harita şu karanlık sisli buğulu atmosferik buram buram savaş atmosferi yemede yanında yat dün akşam oynarken nasıl pusuyorum kendimden geçmişim 4-5 ay oynamadıktan sonra girince insanın iyiyce oynama isteği artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 3 Mayıs 2018; 11:42:50 >
  • Sanki passchendale

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsmi P ile başlayan harita var. Hiç sevmem. O harita galiba.

Zaten gözlerim bozuk kimin nerden vurduğunu göremiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burgazz

Sanki passchendale
    Aynen.

Harita güzel ama dediğiniz gibi gözü alıyor, birde kimin nereden vurduğu görülmüyor.
  • Arkadaşlar,
    Tekturda sabit silahlarla 10 kişiyi öldürmek için hangi haritayı önerirsiniz?
  • marcio_nobre M kullanıcısına yanıt
    Ana map lerden monte grappa Bu map te D veya B bayragin da ki istihkam toplari ile tek turda 10 uzeri kill yaparsınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler..O topları bi ele geçirebilirsem yaparım herhalde :)
  • Premium pass a 30 tl verilir mi yoksa bütün dlc ler bedava olur mu bf4 de kısa süreliğine olduğu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilkingcry -- 3 Mayıs 2018; 20:17:35 >
  • devilkingcry kullanıcısına yanıt
    olur hocam,hatta şu anda ağırlık ana oyun ve they shall not pass oynuyor.Buna bende dahilim.Bana göre oyunun en iyi dlc si budur.Bf1 revolution sahibiyim ama dediğim gibi ağırlıkla they shall not pass ve ana haritaları oynuyorum sürekli.
  • devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Hocam they shall not pass dlc’si ayın 14’üne kadar ücretsizmiş. Haberin yoksa bilginize.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hızlı karşılaşmadan oyun arıyorum bomboş serverlara atıyor. Sebebi nedir acaba? Adam akıllı oyuna giremedim.
  • Arkadaşlar sizcedede Battlefield 1 kasma yapıyor mu? Cidden oyunda çok fazla fps drop yiyorum. Ps4 yeni aldım. Battlefield 4 olsu rainbowsix olsun sorun yokken nedense Battlefield 1 de oynamayı etkilecek şekilde bazı bölümlerde cidden kasma yaşıyorum. Makinenin gücü yetmiyor. Yoksa oyunda mı sorun var.

• https://youtu.be/FIXZMW6I4MA

Adam bilgidiğin oturur halde düştü

• Arkadaşlar, işaret fişeği işaret hangi sınıfta? Gözcü de göremiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marcio_nobre -- 4 Mayıs 2018; 16:34:38 >
  • saner08 kullanıcısına yanıt
    bu sorundan ben de muzdaripim
  • marcio_nobre M kullanıcısına yanıt
    Gözlem fişeği işte ikinci olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: bilkerk

bu sorundan ben de muzdaripim
    Burda oynayan arkadaşlar ne yapıyor? Boş serverlara girmekten oyunu oynayamadık adam akıllı.
  • Operasyonlar oynuyorum ben genelde şu 32 kişilik olan maplar var orada takılıyorum oldukça dop dolu serverlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matador_mirkhan

Hocam they shall not pass dlc’si ayın 14’üne kadar ücretsizmiş. Haberin yoksa bilginize.
    Teşekkürler forum sayesinde haberim oldu konuya girip bakıyorum arada neler konuşuluyor diye

• saner08 kullanıcısına yanıt
    oyunun sunucu tarayici kisminda uzun suredir problem var. ben denk geldikce ozel serverlari favorime alip o sekilde oyuna girmeye calisiyorum. atiyorum favorimdeki serverda 40 kisi var fakat sunucu tarayici kisminda cikmiyor. hizli karsilasmadan gireyim desem de bos haritaya atiyor.

• 
Sayfa: önceki 853854855856857
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.