Şimdi Ara

BATTLEFIELD 1 [PS4 ANA KONU] (856. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
18.046
Cevap
113
Favori
539.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam daha önce bf de böyle problemle bu şekilde karşılaşmıyorduk.Yüzlerce dolu server ama var diye göstermiyor.Sonra da millet bu sebeplerden oyunu bırakınca satmak için deli gibi indirim yapıyorlar.Şuan bf4 oynayan 31057 insan var bf1 oynayan ise 50094.İki katı kadar bile sayıya ulaşamıyor.
  • sunucu tarayıcı kısmındaki 1 3 gibi rakamların olduğu yeri yok yapın ardından sunucular gelicek l3 tıklayıp oyuncuları seçin dolu serverler çıkar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Ama o gözlem diye geçiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • marcio_nobre M kullanıcısına yanıt
    Hocam tamam işte o fişek atıyorsun haritada düşmanın yerleri belli oluyor

• 2 el oynayıp çıkayım diyorum bir bakmışım 10 el olmuş.
  • marcio_nobre M kullanıcısına yanıt
    aynı şey.

• 54 ping ile oynuyorum oyunu 3 gündür nazar değmesin

• Güncelleme geldi 4.6 gb. silah güncellemesi sanırsam,thomson ve yenı destek silahları geliyor.

• Yeni sweet spot olayı daha fazla campa zorlayacak insanları ya da artık kimse 10x li sniper kullanmayacak bu yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Illusive Man

Yeni sweet spot olayı daha fazla campa zorlayacak insanları ya da artık kimse 10x li sniper kullanmayacak bu yüzden.
    adamlar sweet spotu tamamen kaldırmak yerine hala nelerle uğraşıyo umarım yeni bflerde bu bf1in gözcüye getirdiği saçmalıklar olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

adamlar sweet spotu tamamen kaldırmak yerine hala nelerle uğraşıyo umarım yeni bflerde bu bf1in gözcüye getirdiği saçmalıklar olmaz.

Alıntıları Göster
    Bu battefield 1 kesin emekli tayfasi yapti 😊😊

• tnrvrd1996 kullanıcısına yanıt
    Düşmanın yerini belli edince kimin öldürüldüğünün bir önemi var mı?

• Apocalpyse ve in the name of tsar haritaları ile gelen silahları nerden görebilirim. Madalya almaya çalışıyorum da. 😁

• Beyler oyunu en son çıktığı sene oynamıştım dlc falan çıkmamıştı. Durum ne şuan sizce içerik oranı arttı mı,oyundaki absürt hatalar gitti,sınıflar ve silahlar arasında ki denge tam oturdu mu?
  • Selamlar. Oyun var bende. They shall ücretsiz olmuş. Onun hikaye modu varmı? Multi kısmı bana göre değilde.

• küfrettin K kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam bütün DLC'ler multiplayera yönelik.Single için bir eklenti çıkmadı oyun çıktığından beri.
  • Oyunu güncelledim. Girip baktım 5 dk tüm silahlar kendiliğinden açık geldi ne güzel. Oynayayım dedim ama lag olduğundan söverek kapattım. Deneyemedim tüm silahları. Gerçi tüm silahlar birbirinin farklı varsiyonu ama taarruza tamamen yeni bir silah gelmiş. Onu merak ediyorum. İlk iş onu açıp deneyeceğim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi baktım da premium paket 30 liraya düşmüş. Hikaye modları varmıdır? En azından 4 tane hikaye modu olsun. Almamı önerirmisimiZ? Multiplayer kısmıyla ilgilenmiyorum. Bi kaç saat denedim nişan bile alamadım.

• Wallcroft kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam teşekkür ederim. Bu topluluğun parçası olmayı çok istedim ama olmuyor. Mp olarak battlefield gerçekten çok zor

• Herkese selamlar. Merak ettiğim bişey var arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Ben bu oyunu geçen sene almıştım yurt dışı psn oyun. Şimdi yeniden indirdim. Oyuna girdiğimde devrimdeki askerin görüntüsü geliyor. Ama haritalar yine eski oyundaki gibi. Ps store a girip devrime tıkladıgımda sizde zaten var diyor. Devrim deki haritalar sadece online da mı geçerli yoksa bendeki normal sürüm mü acaba. Bilen cevaplarsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.