Şimdi Ara

Battlefield 1 (2016) [ANA KONU] (986. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
28.935
Cevap
154
Favori
711.061
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gamer777

Sağında da 69 yazıyor hocam şeytan ayrıntıda gizli

aynen .
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamer777

Birkaç ay içinde gelecek olan güncellemelere sadece premium pass sahiplerimi erişebilecek acaba bilgisi olan var mı

Güncelleme herkese gelecek ama beraberinde gelen dlc haritası premium olanlara ücretsiz,olmayanlara ise ücretli gelecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Painkiller.

Yilbasi diye serverlar yaniyor suan 2 gun once drop olmayan oyunda bugun yine droplar yasadim

Giants shadow haritasi bir operasyon bolumune eklenecek mi acaba?

Suveys i 5 bayrakta kurtarmadi bence. Bayraklar tek bir hat uzerinde ve oyun bir yerden sonra tikaniyor.

Serverların dolması çok iyi oldu bir açıdan bazı haritalarda 10 dakika takımın dolmasını bekledim 3/10 4/10 da kalıyordu 10 dakika başlamıyordu oyun ama şimdi hemen doluyor.
  • Ayva kullanıcısına yanıt
    Kore origin'den aldığımız oyunu türkçe oynayabilir miyiz? Ve kac harita var buna dahil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meetal01

Kore origin'den aldığımız oyunu türkçe oynayabilir miyiz? Ve kac harita var buna dahil

bende kore originden alcam bolge kiliti var mi veya dil zorlamasi rus keyleri gibi bilen varsa acil yazabilir mi

• MrSAVIOR kullanıcısına yanıt
    Bölge kilidi ve dil zorlaması yok. Rahatlıkla alabilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar ben daha BF1'e yeni başladım ve bazı bilgiler almak istiyorum.

Öncelikle oyunu Ultra ayarlarda oynuyordum fakat sürekli alevlerin arasından,sisten, dumandan ordan burdan benim göremediğim yerlerden ölüyordum. Sonrasında ayarları Low'a çektim bir nebze görüşümü etkiledi fakat yani oyunun tadını ultrada çıkartmak varken bu tarz bir dezavantaja sahip olması gerçekten kötü oluyor. Bunun başka bir ayarı falan var mı ?

Bu hızlı level atlamak için hangi modu önerirsiniz?

Sizlerin oyundaki ping ortalaması nedir benim 100den aşağı inmiyor.

Sadece sniper classını oynuyorum alttaki görselde ilk oyunumdan;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kukabay -- 29 Aralık 2016; 13:12:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kukabay

Merhaba arkadaşlar ben daha BF1'e yeni başladım ve bazı bilgiler almak istiyorum.

Öncelikle oyunu Ultra ayarlarda oynuyordum fakat sürekli alevlerin arasından,sisten, dumandan ordan burdan benim göremediğim yerlerden ölüyordum. Sonrasında ayarları Low'a çektim bir nebze görüşümü etkiledi fakat yani oyunun tadını ultrada çıkartmak varken bu tarz bir dezavantaja sahip olması gerçekten kötü oluyor. Bunun başka bir ayarı falan var mı ?

pinginiz yüksek serverlar 60-62-63den başlayıp artıyor bende.

• Koreden alayım dedim is bankasi şüpheli işlem diye sanal kartı dondurdu. Bir arayıp açtırmak lazım.
  • Painkiller. kullanıcısına yanıt
    suveys haritasi icin kotunun iyisi 5 bayrak diyebiliriz. onceki halinden daha iyi ama yine oyun sıkısıyor. O yuzden operation mode oynuyorum cogunluk daha cok egleniyorum nedense.
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    guzel tebrikler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kukabay

Merhaba arkadaşlar ben daha BF1'e yeni başladım ve bazı bilgiler almak istiyorum.

Hızlı lvl atlaman için operasyon ve fetih modu tavsiyem ama öncelik operasyon modunda tüm haritalar bitip operasyon bitti yazana kadar oyna .

• Kore originden başka uygun fiyata alabileceğim biryer var mı? Ödeme ekranında hata veriyor.
  • Arkadaşlar şu donanimlar ile gtx970 ekran kartı/ işlemci amd x8 8120 /16 Gb ram/ 480 gb ssd / deep cool sıvı soğutucum var
    bu verilere göre 3-4 saat ULTRA ayarlarda oynamamda yer yer min 48 Fps ye kadar düşüyorum max 80 90 arası görüyorum.. işlemci ise max 58 derece gördüm. bu değerler normal midir?
  • arkadaşlar ben 35 euro oyunu aldım ek paket tarzı bir şey almamda gereklimi aşırı kafam karıştı nedir bu anlamadım bir sürü paket var o var bu var
  • MeTeCiK kullanıcısına yanıt
    Evet normal.
  • MeTeCiK kullanıcısına yanıt
    buna normal diyemeyiz bence buna aşırı normal diyebiliriz
  • Ctkeray C kullanıcısına yanıt
    dün dedim ya sana vpn kullanma vpn kulanınca ödeme ekranında hata verir.güney kore proxy ipsi kullan firefox aç kore ip sini vekil sunucu yap sonra origin gir oyun al
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfun34_4

buna normal diyemeyiz bence buna aşırı normal diyebiliriz

ideal yani
  • tayfun34_4 T kullanıcısına yanıt
    denedim şu şekil bi hata alıyorum;
    süreç devam edemez
    Bir hata oluştu. Lütfen tekrar deneyin. Sorun devam ederse, daha sonra tekrar deneyin ya da diğer ödeme yöntemlerini kullanın.
  • 
Sayfa: önceki 984985986987988
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.